Zenginlik büyüsü nedir tüm detaylar

Zenginlik Büyüsü Nedir?
Zenginlik büyüsünün ne bulunduğu da bugünümüzde merak mevzusudur. Maddi zorluklar çeken şahıslar bundan sonra varlıklılik büyüsüne başvurmaktadırlar. Genellikle ise ülkelerin ekonomisi kötü bulunduğunda ve insanlar para kazanamadıklarında, paraları azca bulunduğunda bu büyüyü gerçekleştirme yada medyumlar aracılığı ile yaptırmak isterler.

Bu büyü yardımıyla de şahıslar içersinde bulunduğu kötü ve yetersiz parasal halundan kurtulurlar ve daha rahat bir hayat yaşarlar. Böylece borçlar ve diğer sıkıntılardan kişiler kurtulmuş olur. Parasal mutluluğa varlıklılik büyüsü yardımıyla erişmek mümkündür. Her insan en az bir kere varlıklı olursa ne gerçekleştireceğinın hayalini kurar ve bu büyü yardımıyla de o hayalleri gerçekleştirebilir. şu demek oluyor ki sihrin asıl hedefi insanoğluı parasal zorluktan parasal rahatlığa çıkarıp varlıklı gerçekleştirmetır.

Medyumlar ise bu büyüyü gerçekleştirme amacıyla detaylı çabalar sarf ederler. Bu büyüyü gerçekleştirme amacıyla tecrübe gerekmektedir ve bu amaçla medyum ya da büyücülere başvurulmalıdır. Fakat tekrar de asli bulgular amacıyla varlıklılik büyüsünün nasıl uygulanacağı merak edilmiştir.

Zenginlik Büyüsü iyi mi Yapılır?
Zenginlik büyüsü 5’ten çok teknikle yapılabilir. Fakat bu tarz şeylerin 3 adet sık bilineni bulunmaktadır. Yapımı çoklıkla medyumlar doğrulusunda takip edilerek yapılır. Bundan ötürü evlerinizde katiyen tek başınıza yapmanızı katiyenbir medyum tavsiye etmez. Çünkü birikimli bir informasyon ister ve bu bilginin doğru olması da gerekmektedir. O yüzden bir medyum gözetmenliğinde bu büyüyü gerçekleştirme çok daha doğru olacaktır.

Zenginlik büyüsünü gerçekleştirme amacıyla ilk olarak 7 adet altın gerekmektedir. Bu 7 adet altın yerleşim yerinden uzakta bir toprağa gömülmelidir. Bu yapılacak prosedürin asliidir. Bu prosedürde her kenarı en az 10 ismim uzunluğunda olacak boş bir alan bulunmalıdır. Bu alan kare şeklinde çizilmelidir. Alan çizildikten sonra da her köşeye bir altın gömülür ve toplamda 4 altın gömülmüş olur. Bu prosedürden sonra ise kalan 3 altın karenin orta alanına gömülür ve asli prosedür yapılmış olur.

Altınlar gömüldükten sonra ortadaki yerde tılsımlı sözler okunması gerekir. Tılsımlı sözler varlıklılik büyüsü amacıyla en mühim prosedürdir. Bu büyüdeki tılsımlı sözler ise kitaplarda geçmemektedir. Bundan ötürü en güvendiğiniz ve iyice araştırdığınız medyumlardan bu tılsımlı sözleri isteyebilirsiniz.

Tılsımlı sözler orta bölgede okunduktan ardından ortalama olarak 11 gün beklenmelidir. Büyü averaj olarak 11 gün içersinde tesirsini gösterir. Bu vade dolduktan ardından da prosedürler doğru yapılmış olduysa büyü tesirsini gösterecektir. Büyü tesirsini göstermeye başladıktan sonra da rastgele birisi altınları fark edip çıkarırsa büyü tesirsine devam edecektir. Bu sihrin yapılışı amacıyla gereken yalnızca bir teknikdir. Büyü değişik tekniklerle da yapılabilir.

Zenginlik Büyüsünün diğeri Yapılışları
Zenginlik büyüsünün yapılışı amacıyla diğer bir prosedüre de başvurulabilir. Bu prosedür ise daha az maliyetli olacaktır. Sadece bu prosedür ticarette başarılı olmaya iter ve yukarıdaki benzer biçimde tecim gerektirmeden varlıklı yapmaz.

Bu teknikte ilk olarak tuzlu su ve beyaz mendil alabilmek gerekir. Burada tuzlu su ticareti beyaz mendil ise parayı temsil etmektedir. Bu eşyalar ile bir gece vakitsince beyaz mendil tuzlu suyun içersinde ağzı kapalı şekilde durmaktadır. Aslabir şekilde ise kabın ağzı açık olmamalı ve açılmamalıdır. Bir gece atlattıktan sonra güneşin doğuşu beklenmelidir.

Güneşin doğduğu vakitlerde kabın ağzı açılmalı ve tuzlu su toprağa dökülmelidir. Kalan mendil ise güzel bir şekilde katlanıp kıyafetin içerisine koyulmalıdır. Kıyafetin içersindeki mendil ve kıyafet kesinlikle bedene değmelidir. Daha sonra ise mendil giysiden belirli bir vakit geçince çıkarılmalı ve tuzlu suyun döküldüğü toprağa gömülmelidir. Gömülme sırasında ise medyumların hazırladığı tılsımlı sözler okunmalıdır ve kesinlikle emin medyumlardan alınmalıdır. Böylece büyünün yapım ismimı sonlanmıştır. Bu prosedürle oluşturulan büyü ise ortalama olarak 7 gün ortamında tesir göstermektedir.

Zenginlik Büyüsü A4 Kağıdıyla iyi mi Yapılır?
Zenginlik büyüsü, 1 adet kara kurşun kalem ve 1 adet A4 kağıt ile yapılır. Bu eşyalardan sonra ise sessiz bir yere geçilir ve bu mekanda tamamiyle sukunet bulunmalıdır.

Daha sonra ise bu ortamda kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğinden kararlı olmamalısınız. Ve günün her vakitında bu büyüyü bu şekilde yapabilirsiniz. Ortam ve malzemeler hazır olduktan sonra güneşin battığı yöne doğru dönmelisiniz. Batı istikametine döndükten ardından ayakta duracak şekilde gözlerinizi kapatmalısınız ve niyetinize yoğunlaşmalısınız.

Zenginlik niyetine yoğunlaşan birey ileri hayatında bolluk ve bereket sahibi olacağına yoğunlaşmalıdır. 1 Dakika vakitcek bu vakitçten sonra ise gözlerinizi açmalı ve tam 77 defa Ya Hüddam Neriman Hanım demeli ve tekrar varlığı düşünmelisiniz. 77 kere bunu söyledikten sonra dizüstü çöküp kağıda ‘’Ya Hüddam Neriman Hanım, işte geldim kapına’’ benzer biçimde sözler söylemelisiniz.

Bu ifadeden ardından kağıda medyum aracılığı ile aldığınız tılsımlı sözleri yazmalısınız. Bundan sonra ise kağıdın en altına ‘’İşlem sonuçlanmıştır ve Hüddam Neriman Hanım devredir’’ yazmalısınız. Bundan ardından ise büyü sonuçlanmış olur. Tamamlanan prosedürden ardından makale makalelan kağıt 4 kez içe katlanmalıdır ve muska haluna getirilmelidir. Bu kağıt 4 hafta vakitsince da kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Böylece bu prosedür de gerçekleşmiş olur fakat ilk iki prosedüre nazaran tesirsizliği daha yüksektir.

Altın ile oluşturulan Zenginlik Büyüsü
Altın ile yapılmış varlıklılik büyüsü ile rastgele bir ticaret gerekmeksizin varlıklı olunabilir ve detaylı şekillerde para sahibi olabilirsiniz. Bu prosedürde ise malum birtakım alternatifler bulunmaktadır.

Bu katagorilerin ilkinde şahıslar ceplerine çakıl taşı doldurur. Bu çakıl taşları ceplerinde belli bir vakit sonra altına dönüşür. Fert elini her cebine attığında bir altın ile karşılaşır. İkinci teknikte ise boş kutu yada torba gerekir. Bu kutu ya da torbada her daim para bulunmalıdır. Bu para harcandıkça artar benzer biçimde gelecektir ve ferdin rızkı açılacak, bereket sahibi olacaktır. Üçüncü teknikte ise varlıklı insanlar büyüyü icra eden insanların üstüne doğru çekilir ve temkatiyenr kurar. Bu şahıslar ise bir mağazaya ya da ünlü mekanlara gidildiğinde mekan sahibi bütün parayı şahsa teslim eder. Bu şahsa neden yapıldığı sorulduğunda da ya kısa vakitde kaçar ya da mantıksız açıklamalar ile geçiştirir.

Altın ile oluşturulan varlıklılik büyülerinde rast gelinen para kazanma şekilleri bu şekilde olmuştur. Daha bir çok enteresan yol da tekrar para kazanma tekniklerinin arasındadır.

Tuzlu Su ve Mendil ile ortaya getirilen Zenginlik Büyüsü
Tuzlu su ve mendil ile varlıklılik büyüsü yapıldığında şahıslar ticarete atılmalıdır. Ticarette ise mevcud insanlar gene bu büyü ile varlıklı olabilirler. Bu büyüde şahıslar ticarette başarılı olur ve önleri kesilmez, kaybetmezler. Zenginlikleri bu şekilde bulurlar.

Böylece şahıslar varlıklılik büyüsü ile gerçekleştirdikleri ticaretlerde büyük meblağlarda kazanç elde ederek mutlu bir hayat vakitrler. Sadece varlıklılik büyüsünün tehlikeli yanları da bulunmaktadır ve bu yanları büyüyü ortaya getirmeye teşvik etmeyebilir.

Zenginlik Büyüsünü Yapmayan Medyumlar neden Yapmaz?
Medyumlar, varlıklılik büyüsünü gerçeklştirmeyi bilse de ve diğerleri amacıyla yapsalar da kendilerinin yapmış olduklarını görmek çok nadirdir. Bunun nedeni ise varlıklılik büyüsünün tehlikesi ve ondan sonra oluşturabilecek tehlikeleridir. Zenginlik büyüsü ortaya getirecek insanoğlu ise bu tehlikeleri ve olumsuzlukları eskiden göz önüne alıp kararlarını vermelidirler. Aksi takdirde bozsalar da iş işten prosedüriş olabilir yalnızca bilmeden yapanlar da gene de bozarak kim bilir riskleri atlatabilirler.

Zenginlik büyüsü çok yararlı bir büyüdür yalnızca tehlikeleri bulunmaktadır. Cinler benzer biçimde varlıklar ile mesajşime geçilerek yapılır ve cinler insanların alt dünyasında bulunmuş bulunduğu amacıyla hatalı şeyler, bulgular ve hadiseler getirebilirler. Bu başlıca tehlikelerindendir ve kişilerin hayatındaki kaderini değiştirmek de tekrar bir tehlikedir. Ufak hatalarda büyü kabul olmaz ve olumsuzluklar yaratabilir. A4 Kağıdı ile ortaya getirilen büyüde Hüddam Neriman Hanım şahıslara ve etrafına dilediği takdirde her bulguyu öğrendiği amacıyla zararlar verebilir. Kişiler çok tehlikeler atlatabilir.

Bunlar başlıca tehlikelerdendir. Fakat varlıklılik büyüsü yapmanın en büyük olumsuzluğu ise ileri kUşaklardır. Zenginlik büyüsünü icra eden insanlar hayatlarını parasal yönden sorunsız yaşarlar. Fakat ileri kUşaklar amacıyla bu hal bu şekilde olmaz. Çocukları başlarda varlıklı de olsa, çok parası da olsa ve ticarette bir numara da olsa iflas eder ve onları zorluklar bekler. Ailesinin yapmış oldukları çocuklara kalır. Bu yüzden medyumlar ve bu vakası bilenler varlıklılik büyüsünden uzak durur. Yapanlar ise bozarak kimi vakit bu halden kurtulur. Fakat bozduktan sonra da eski parasal gücüne geri dönmelidir ki sihrin tesirsi tamamiyle bitsin. Doğrusu sahip bulunduğu aniden gelen paraları ve tesirlerini bırakmalıdır.

Zenginlik Büyüsü iyi mi Bozulur?
Zenginlik büyüsünün bozulması amacıyla yapılması gereken detaylı prosedürler de mevcuttur. Sadece bu halde ise gidilecek teknik bir medyuma başvurmaktır. Medyumlar fazlası vakit büyüleri bozarlar yalnızca kimileri ise büyüleri yapar. Büyüleri ortaya getiren medyumlar ise bozulmaması amacıyla uğraşıp uğraşmaması gerekliliğini büyüyü yapmış olduran şahsa sorar. Bozulmamasını dileyen bir kişi olursa medyumun gerçekleştireceği büyü o kadar kuvvetli olur ve bozmak o kadar zor olur.

Fakat büyüleri bozan medyumlar ise her türlü sıkıntılığa karşı çalışırlar. Ve büyüyü bozmak amacıyla çaba sarf ederler. Sihrin bozma ismimında medyumlar dualar okurlar. Kişiler de dua okuyup bozabilir fakat gerçek medyumların duası allah’ın yüzü suyu hürmetine kabul edilir. Çünkü medyumlar tanrı tarafınca seçbilimselş kullardır ve 100 senede bir en değerlilerinin geldiği bilinir. 100 Yıl içersindeki medyumların duaları da normal insanlara gore daha süratli kabul olur. Tabii bu malum bir vakadır. Kesinliği yoktur. Fakat medyumların bozması daha doğru olacaktır.

Kişiler tekrar de medyuma gitmeyip büyüyü bozdurmak isterse de İhlas, Felak, Nas, Tarık ve Abese gibi büyü bozan sureleri okuyabilirler. Bu surelerin yanısıra ise büyünün bozulması amacıyla kişiler tanrı’a dualar etmeli ve af dilemelidirler. Dualarını eder iken ise büyünün bozulacağını düşünerek, ona odaklanarak dua etmelidirler. Büyü bozulduktan ardından da aynı büyü tekrar yapılmamalıdır. Çünkü Necm Suresi’nin 39.Ayet’inde de dendiği gibi ‘’Şüphesiz her insana kendi emeğinden diğer biri verilebilecek değildir.’’