Kocayı Bağlama Büyüsü

Kocayı Bağlama Büyüsü

Eşlerine, evlerine,ailesine yeteri kadar bağlı olmayan, onlarla ilgilenmek yerine vakitlarını dış çevreden şahıslarla ya da diğer yerlerde yaşamış erkeklerin hem eşlerine olan sevgilerini yükseltmek hemde yaşanan birlikteliğin çok daha saygılı bir duruma gelmesini sağlamak amacıyla sarfedilen kocayı bağlama büyüsü, bilhassa evliliklerinin yolunda gitmemesinden şikayetçi olan bayanların çok sık kullandıkları özel bir bağlama büyüsüdür. Medyumların da belirttiği gibi en sık oluşturulan büyüler olan bağlama büyülerinin bir çeşidi olan bu teknikte gaye yalnızca erkeklerin bütün duygu-düşünce dünyalarını tesir altına alabilmek ve ailelerine olan bağlılıklarını,ilgilerini,sevgilerini maksimum düzeye çıkararak evliliklerini kurtarmaktır.

Günümüzde fazlası evliliğin bu gibi sorunlardan ötürü sorunlu bulunduğu ve bilhassa eşlerinin gözlerinin dışarıda bulunduğundan ötürü eşlerinin mutsuz,huzursuz bulunduğu bilinmektedir. Fakat medyumların yapacakları kocayı bağlama büyüsü gibi birtakım özel ve çok tesirli teknikler ile isteyen herkes bu hali tam aksine çevirebilir ve eşi ile olan temasını çok daha sıhhatli civarlara ulaştırarak daha mutlu sevgi ile bağlı bir evliliğe sahip olabilirler. Kocayı bağlama büyüsü, tesirlerini fazlası vakit kısa vakit içersinde gösteren ve evlerinden uzak kalmayı tercih eden erkeklerin bir anda normale dönerek eşlerine çok daha bağlı ve bütün vakitlerini ailesi ile yaşamış şahıslar halina dönüşmelerini gerçekleştiren son derece masum ve tesirleri büyük bir teknikdir.

Kocayı bağlama büyüsünü yapan medyumlar fazlası ayrı teknikle çalışma yapabilirler fakat bu yolların fazlası dilenen yararyı ya vermeyecek yada geciktirecektir. Çünkü her büyüde bulunduğu gibi bu büyüde de önceden beri fazlası değişik teknik uygulanmış ve her biri değişik şekillerde netice vermiştir. Fakat bugünümüzde en sık oluşturulan ve dilenen yararyı sağlama konusu ile ilgili en büyük başarı yüzdesine sahip olan teknik muhakkak vefkle çalışılarak oluşturulan tekniklerdir. Kocayı bağlama büyülerinin daha tesirli olması amacıyla oluşturulan vefklerde ilk olarak medyumlar eşlerin isim ya da doğum tarihi gibi şahıslara özel verilerini alırlar ve daha sonra gerçekleştirdikleri çizimlere,çalışmalara bu verileri eklerler. Yapılan çizimler-çalışmalar genelde alt alta ve sağdan sola doğru aynı adette karelerin bulunduğu ve içersinde detaylı harf ya da sayıların yer aldığı çizimlerdir.

Burada en çok ilgi edilmesi gereken nokta hazırlanan vefke yazılmış olan sayıların toplamlarının hem sağdan sola hemde aşağıdan yukarı doğru aynı sayıyı vermesidir. Aksi hallerde büyüden dilenen yarar alınmayacak ve insanlar üzülerek hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Daha sonra oluşturulan bu çizimlere eşlerin şahsi verileri de eklendikten sonra kağıt katlanıp bir naylon parçasına sarıp sarmalanır ve kocayı bağlama büyülerinin tesirleri ile eşini kendine bağlamak isteyen şahıslara verilir. İlgili şahıslar bu vefkleri üzerilerinde taşıdıkları prosese kocalarını kendilerine günden güne nasıl daha aşk ile sevgi ile bağlı ve daha saygılı davranmaya başladığını gördükçe şaşkınlığını gizleyemeyecektir.

Evi ve ailesi ile ilgilenmeyen, evinde ailesi ile vakit geçirmek yerine mutluluğu dışarıda arayan, eşine lüzumlu ilgiyi ve sevgiyi göstermeyen ve bu gayela etrafındakileri mutsuz eden bireylerin bu davranışlarından kısa vakit içersinde kurtulmalarını sağlamak amacıyla oluşturulan kocayı bağlama büyüsü bilhassa erkeklerin bütün duygu ve düşüncelerini kökünden değiştirmeyi başardığı amacıyla kısa vakit içersinde yaşanan problermlerin konumunu son derece mutlu ve huzurlu aileler alır. Ortaya çıkan çok kuvvetli bir manevi enerjinin bütün hislerini ve davranışlarını bir anda değiştirmesi ile bir anda hem kendilerini hemde ailelerini mutlu edebilen şahıslar halina gelen erkekler, hayat sürdürdükleri bu değişimden ötürü son derece mutlu olacaklarından ötürü namacıyla bu tür bir hal bulunduğunu araştırıp irdeleme gereğini dahi hissetmezler. Zaten kocayı bağlama büyüsüne benzer büyüler muhakkak kendilerini hissettirmez ve tesirleri altına aldıkları bireylere rastgele bir negatif tesirde bulunmayarak dilenen yararnın kısa vakitte meydana çıkmasını sağlarlar.

Kocayı bağlama büyüsü, erkeği bağlama büyüsü ile ilgili bilgi edinmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz.