Medyumlar Ne İş Yapar ?

Medyumlar Ne İş Yapar?

Bu makalemizde medyumlar ne iş yaparlar, nasıl olmaları lazım olur ve ne gibi yeteneklere sahiplerdir. Bu konular üstünde bir açıklama yapalım istedik. Çünkü medyum denildiğinde genellikle akıllarda olumsuz bir iz ve değişik düşünceler olabiliyor. İlk olarak medyum nedir? Sorusunun yanıtını bularak başlayabiliriz.

Medyum Nedir?

Medyumlar doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olmuş, paranormal güçlere sahip olan şahıslara verilmiş olan unvandır. Bu insanların altıncı hisleri gerektiğince kuvvetlidir ve cinlerle basitlıkla iletişime geçebilirler. Cinlerle iletişime geçtiklerinde ise onlardan istedikleri desteği basitlıkla alabilirler. Aldıkları bu destek ise diğer insanlara yardım hedefli olarak kullanılabilir.

Medyumların Hangi Konularda Yardımcı Olabilirler?

Medyumların yetenekleri çok büyük olmasından ötürü istedikleri bir büyüyü yaparak karşılarındaki insanlara yardımda bulunabilirler. Mesela bir medyum dil bağlama büyüsü yaparak karşısındakinin susmasını sağlayabilir. Ya da erkeklik bağlama büyüleri yaparak erkeğin cinsel yönden yetersiz olmasını sağlayabilir. Evlilik büyüsü, bağlanma büyüsü ve şunlar gibi çok detaylı büyüleri yaparak problem yaşam sürdüren bireylerin problemlerini basit bir şekilde çözebilirler. Bir medyumun büyüsünden tam olarak karşılık almak amacıyla kesinlikle ona inanmak ve iltimat etmek lazım olur. Çünkü güvenmediğiniz bir insana sırrınızı açamayacağınız amacıyla ona tam olarak ne istediğinizi söylemeyebilirsiniz. Bu da natural olarak sizin daha çok zarar etmenize namacıyla olabilir.

Medyum Kabil Emin Hocalar Hakkında Bilinmeyenler

Medyumlar ile ilgili genel bir yanlışın olduğunun da altını çizmeden geçmeyelim. Yani bu insanlar kahve içip telvesine bakarak size bir şeyler anlatmaya ve ön görü etmeye çalışmazlar. Falcılıkla medyumlar arasındaki en mühim fark falcılar ön görüler yaparak bir şeyler söylemeye çalışır ve onların söylediklerinin olup olacağı meçhuldür. Fakat medyumlukta bu tür bir hal söz hususu değildir. Onlar geçmişi ve geleceği görebilirler. Bunun amacıyla söyleyecekleri ve yapacakları şeyler ön görülerin çok ötesindedir.

Herkes Medyum Olabilir mi?

Kesinlikle hayır medyumluk bir ilim ve doğuştan gelen bir yetenektir. Doğal olarak her isteyen ben medyum olmak istiyorum diyemez ve demesi de doğru olmayacaktır. Medyum olabilmek amacıyla değişik konularda bilgi sahibi olunması lazım olur ve ömürlerinin büyük bir kısmını de okuyarak geçirirler.