Canbar Büyüleri

Canbar Büyüleri

Bilinen çoğu değişik bağlama büyüsü olmasına karşın insanların en büyük ilgiyi canbar büyülerine gösterdikleri görülmektedir. Bunun sebebi ise bu büyünün çok yüksek tesir göstermesi ve program adımında başka programlara oranla çok daha çok itimat vermesidir. Canbar büyülerinin ismi çok bilinmese de gerçekte çoğu şahıs ismini bile bilmeden bu büyü ile amacına ulaşmıştır. Bu özel programın program şeklide tamamiyle kendisine özeldir ve çoğu büyüden büyük değişiklik gösterir.

Önceden çizilen dairelerin amacıylae hem büyüyü yaptıran bireyin hemde büyü tesiri altına alınmak dilenen bireylerin adları yazılır. Daha sonra medyumlar bu çizimlerin üstüne çok özel dualar okurlar ya da halin luzumluluğuna bağlı olarak detaylı programlar yaparak bu büyüyü neticelandırırlar. Tarihin her döneminde medyumların büyük başarı ile gerçekleştirdikleri fikir edinilen ve gerçekleştirdikleri çoğu programdan sonra kendilerinden yardım isteyen şahıslari amaçlarına ulaştırdıkları ön görü edilen canbar büyülerinde medyumların lüzumlu tecrübee sahip olmaları ve gerçekleştirdikleri işlemleri çok dikkatli yapmaları gerekmektedir.

Bu tarz büyülerin en güzel yanı da büyünün tesiri altına giren bireylerin bu hali muhakkak fark edememeleri ve her şeyin kendi kendisine geliştiğini düşünmeleridir. Bu sayede büyüyü yaptıran insanlar kısa sürede amaçlarına ulaşırlar ve işlemler sona erdiğinde şahıslar muhakkak fiziki ya da manevi yönden zarar görmemiş olurlar. Canbar büyülerini yaptıran bireylerin bu verilere göre hareket etmeleri ve daima bu alanda tecrübe kazanmış şahıslarla çalışmaları dilenen sonuca giden en kısa yoldur. Canbar büyüleri başka aşk büyüsü, ya da aşık etme büyüsü tanınan çalışmalardan değişik bir çalışmadır.

Canbar aşk büyüsü tanınan çok eski aşk büyüsü çeşitlerinden olup sadece birbirlerine istek duyan bireylerin verilerinin bir parça ceylan derisi üstüne yazılarak bununla birlikte detaylı şekiller ve aynı vakitte medyumlar doğrulusunda üstüne katılan tesirlemeler netice veren bir çalışmadır. Bu çalışma amacıyla Medyum Fırat Hocayla iletişime geçebilirsiniz.