Soğutma Büyüleri

Soğutma Büyüleri

Birçok değişik gaye amacıyla kullanılabilecek olan soğutma büyülerinde sık sık aynı teknikler kullanılıyor olsa da tekrar de bazı durumlarda medyumlar kendi tecrübelerine dayanarak daha değişik işlemler yapabilmektedirler. Arada sırada eşlerin ya da sevgililerin birbirlerinden soğumalarını sağlamak gayelanabileceği gibi bazı durumlarda de insanlar iyilik gerçekleştirme hedefi ile onları kötü alışkanlıklarından soğutmak hedeflenebilir.

Birçok büyünün aksine hem fena hem de iyi hedefler amacıyla yapılabilen soğutma büyüleri, meydana çıkardıkları kuvvetli manevi etkiler ile çoğu ilişkinin sona ermesine ve çoğu bireyin de kötü alışkanlıklarından kurtulmalarına namacıyla olmuştur. Genellikle büyüler ile ilgili verileri olan şahıslar ister kendi ilişkilerinde ister de çevrelerindeki ilişkilerde ansızın yaşanan ayrılık halleri ya da soğumaları bu tarz büyülere yorabilirler. Fakat tekrarde her vakası soğutma büyülerine bağlamak doğru bir kanaat değildir.

Yapılma sırasında sık sık çok özel dualar,esmalar ya da büyü yapılacak olan bireylerin şahıssel eşyalarından faydalanılan soğutma büyülerinde bilhassa büyünün kısa vakit içersinde etkisini göstermesini sağlamanın tek yolu en baştan doğru medyumu seçmektir. Günümüzde çoğu şahıs daha en baştan yalnızca ilk duydukları medyumları seçerek büyük bir hata gerçekleştirmetadırlar. Bu hem hedeflerına ulaşamamalarına hem de vakit kaybetmelerine namacıyla olmaktadır. Deneyimli medyumlar en baştan kendilerine gelen soğutma büyüleri nde hangi tekniği kullanacaklarına karar verip uygulamaya başlarlar.

Büyünün etkisine girerek beraber bulunduğu şahıslardan soğuması dilenen bireylerin şahıssel eşyaları üstüne okunan özel dualar,esmalar,ayetler en kısa vakit içersinde büyünün etkisinin kendisini göstermesini sağlar. Aradaki uzaklık ne olursa olsun dilenen bireyin etkilenmesine sebep olan ve yaşanan ilişkilerde aradaki bağlar ne kadar kuvvetli olursa olsun çok kısa vakit içersinde bireylerin birbirlerinden kopmalarını gerçekleştiren soğutma büyüleri aynı vakitte insanları kötü alışkanlıklarından uzaklaştırmak içersinde kullanılabilir. Aynı teknik ile bir bireyin kumar ya da alkol bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklarıda sonlandırılabilir. Bu gerektiğince basit ve etkisi kuvvetli büyülerin etkisi ise aslında kendilerinden beklemeyecek düzeydedir.

Mutlu ilişkileri bir anda biten ya da sevdikleri bireylerin kendilerinden namacıylasiz yere uzaklaştığını düşünen bireylerin üzerlerinde soğutma büyülerinden birinin etkisi olup olmadığını denetim ettirmeleri ve şayet bu tür bir büyü varsa vakit kaybetmeden büyü bozma prosedürü yaptırmaları hususta eksper bir medyumla işbirliği sağlamaları bir diğer tavsiyesidir.

Soğutma Büyüleri çoğu değişik hedefe göre tercih edilen çalışmalardır.

Aileden soğutma büyüsü bireyi ailesinden soğutmak uzaklaştırmak amacıyla tercih aileden soğutma büyüsü tercih edilir.