Uzaktan Bağlama Büyüsü

Uzaktan Bağlama Büyüsü

İnsanların sevdikleri şahıslari bağlama büyüleri ile tesir altına alabilmek amacıyla kesinlikle yanlarında olmaları gerekmez. Birçok şahıs bu hususta hatalı verilere sahip oldukları amacıyla kendilerine uzakta olan şahıslari rastgele bir büyü ile tesir altına alabileceklerini düşünmemektedirler. Fakat uzaktan bağlama büyüsü gibi yöntemlerde aradaki uzaklık ne kadar uzak olursa olsun istenilen bireylerin manevi anlamda tesir altına alınmalarını ve duygu-düşüncelerinin istenilen yönde değişmelerini sağlayabilir. Burada mühim olan uzaktan bağlama büyüsü yapacak olan medyumların seçiminde hassas davranmak ve doğru seçimi yapana kadar karar vermemektir.

Çoğu vakit sevdiklerinden uzak olan şahıslar, sevdikleri bireylerin kendilerinden uzak yerlerde neler yaptıklarını ya da kendilerine ihanet edip etmediklerini merak etmektedirler. Bu düşüncelerle kendilerini yiyip bitiren ve bir türlü sıhhatli şekilde hareket edemeyen bireylerin, kendilerinden uzakta kalan partnerleri ile aralarındaki bağların zayıflamaması ve bu gaye ile diğer şahıslara yönelmelerini engellemek amacıyla istedikleri medyumlara gidip kendileri amacıyla bir uzaktan bağlama büyüsü yapmalarını isteyebilirler. Bu program son derece kolay fakat tesirleride bir o kadar kuvvetli bir büyü programsıdır.

Sevdiklerinden kısa süreli de olsa ayrı olan bireylerin akıllarındaki soru işaretlerini bitirmek ve araya giren uzaklıknin ilişkilerine zarar vermesini engellemek amacıyla gerçeklştirmeyi tercih ettikleri uzaktan bağlam büyüsü, deneyimli medyumlar doğrulusunda hazırlanan vefkler kullanılarak yapılır ve gerektiğince çarpıcı neticeler meydana çıkar. Uzaktan bağlama büyüsünü yaptırmak isteyen şahıslar ilk olarak medyumlara hem kendilerinin hem de sevgililerinin isim ve diğer verilerini verirler. Medyumlar daha sonra aldıkları bu verileri eskiden hazırlamış oldukları vefk çizimlerinin amacıylae eklerler ve daha sonra okunmasında yarar bulunduğu fikir edinilen bütün dua,esma ve ayetleri okuduktan sonra alakalı vefki şahsa teslim ederler.

İnanışa göre oluşturulan bu vefki şahıslar üzerilerinden taşıdıkları prosese sevdikleri arasında ne kadar uzaklık olursa olsun çok kuvvetli bir enerjinin tesirleri altında olacak ve katiyen kendilerinden diğer birine bakma talebi duymayacaklardır. İnsanların her türlü nefislerini bağlayan ve daha sonra beraber oldukları şahıslara karşı yüksek bir sadakat,aşk,sevgi duygusu ile bağlı kalmalarına namacıyla olan uzaktan bağlama büyüsü, bu sayede sevdiklerinin kendilerinden uzakta bulunduğundan ötürü endişeli olan bireylerin gönül rahatlığı içersinde yaşamlarına devam etmelerine imkan tanıyacaktır.

Yapılan uzaktan bağlama büyüsünün bilhassa hazırlama ismimında medyumların son derece dikkatli davranmaları ve hazırlanan vefkin amacına ideal esmalar(dualar,ayetler) ya da ek bilgilerle doldurulduğundan emin olmaları gerekmektedir. Çünkü çoğu medyum ya aceleden ya da kendilerine duydukları aşırı öz güvenden ötürü vakit vakit sorunlar yapmakta ve birtakım detayları atlamaktadırlar. Bu gaye ile bu gaye ile büyüleri yaptırırken en mühim ismim her vakit medyum seçimidir.

Uzaktan bağlama büyüsü, hazırlanan vefkin tesirleri ile çok uzak uzaklıkdeki bireylerin bile her türlü duygu ve düşüncelerini değiştirip kendilerini özleyen ve bekleyen sevenlerinden diğer şahıslara bakmalarına engel olur. Gözden uzak olan gönülden de uzak olur kanaati ile kendilerinden uzakta kalan sevdiklerinin diğer şahıslara ilgi duymasını engellemek ve araya giren uzaklıknin aralarındaki sevgi bağını zayıflatmasını engellemek isteyen şahıslar genelde uzaktan bağlama büyüsü ile bu gaye ilerına kolayçe ulaşabilirler.

Büyünün tesirleri altına giren şahıslar muhakkak bu hali hissetmez ve sanki sevdikleri şahıslardan hiç ayrılmamış ve her vakit onlarla bir aradaymış gibi tekrar kendilerine kuvvetli bir sevgi ile bağlılık duyarlar. Bu duygular ile çevrelerindeki karşı cinsleri gözleri görmeyen ve akılları yalnızca kendilerini bekleyen sevgili ya da eşlerinde kalan şahıslar bu büyüden katiyen ve katiyen fiziki ya da manevi anlamda bir zarar görmezler.