Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü

Bazı büyüler değişik hedefler amacıyla kullanılabilecekleri amacıyla başka büyülerden derhal ayrılırlar. Ayırma büyüsü de kullanım hedeflerı çok detaylı olan ve bubugünümüzde en çok sarfedilen büyülerden biridir. Genellikle sevdikleri bireylerin hayat sürdürdükleri ilişkileri bitirip onları kendilerine aşık etmek isteyen bireylerin, sevmedikleri bireylerin hayat sürdürdükleri mutlu ilişkileri bitirip onların zarar görmelerini ve mutsuz olmalarını sağlamak isteyen bireylerin ve değer verdikleri bir bireyin kendilerine zarar vereceğini düşündükleri ilişkilerini bitirmek isteyen bireylerin ayırma büyüsünü tercih ettiklerine sık sık rastlanmıştır.

Bu tip özel büyüleri yapan medyumların da gerçek anlamda yüksek bir bilgi ve birikime sahip olmaları, ayırma büyüsünden netice alabilmek isteyen şahıslar amacıyla lüzumtiğince mühimdir. Her ne kadar toplum arasında kolay bir büyü gibi görünse de tekrar de program adımında ilgi ve yetenek lüzumtiren yapılacak en ufak bir hatanın bile direkt olarak neticesi olumsuz tesirleyebildiği ayırma büyüsünü bubugünümüzde başarı ile uygulayabilen çoğu medyum bulunduğu da bilinmektedir.

Geçmiş vakitlerde da insanların lüzum iyilik lüzumse kötülük hedefi güderek bu büyüyü denedikleri ve büyüyü yapan medyumların yetenekleri ve deneyimleri ile doğru orantılı olarak derhal derhal her seferinde hedeflerına ulaşabildikleri ayırma büyüsü, bugün de aynı ilgiyi görmekte ve medyumların insanlara en çok yardımcı oldukları hususlardan biri olmaya devam etmektedir. Esasında bakılırsa ayırma büyüsü bugüne kadar çoğu bireyin mutsuz olmasına namacıyla olsa da tekrar çoğu bireyin de şu an daha mutlu bir ömürleri olmasına vesile olmuştur.

Sadece bu özelliğinden ötürü bile büyü aleminde çok özel bir yere sahip olan ayırma büyüsü, fazlalıkla büyü yapılacak olan şahıslara ait kişisel eşyalar, resimler ya da kendi vücutlarına ait tırnak ya da saç teli gibi şahsa özel materyaller kullanılarak yapılmaktadır. Etki süreyi her seferinde detaylılik gösterse de fazlalıkla kısa vakitte şahıslari tesir altına alan ve bilinçaltlarını denetim altına alarak düşüncelerini değiştiren ayırma büyüsü, bazı durumlarda dilenen vakitte tesirsini gösteremez ve bireylerin bu büyüye olan inançlarının da zayıflamasına namacıyla olur. Fakat bilinmesi lüzumen bir şey bulunmaktadır ki yalnızca ayırma büyüsü değil, insanları tesir altına almayı amaçlayan her büyü de en mühim husus büyü neticesinda yeteri kadar sabretmek ve beklemeyi bilmektir.