Gerçek Medyumlar Ne Yapar

Gerçek Medyumlar Ne Yapar?

Medyumlar kalp gözü açık olan insanlardır ve sıradan insanların bilmediği, göremediği görse bile fark edemediği hadiseleri çok süratli bir şekilde belirleme edebilir ve bozukluğun kaynağını bularak çözebilir. Arada sırada kafamızın karıştığını farkederiz ve her ne yapsak da buna bir türlü deva getiremeyiz. İçinde bulunduğumuz bu ruh haluna bizi neyin sevk ettiğini bilemiyor olmamızın yanı sıra bir de işler her geride bıraktığımız gün daha çok kötüye gidebilir ve giderek yaşamımızda telafisi olmayan boşluklar ve kayıplar oluşabilir. İşte medyumlar sizi bu dardan, bilmediğiniz sıkıntılardan ve üzerinizde olan büyülerden kurtarabilecek olan donanımlı şahıslerdir.

Donanımlı diyoruz, zira medyum bir şahıs ruhani bir ilme sahiptir. Olasılıkları, geçmişi ve geleceği çok iyi görebilir ve görmekle kalmayarak bozukluğun düzelmesini sağlayabilir. Medyumluk sonradan kazanılabilecek bir iş muhakkak değildir. Bir insan medyum doğar, becerilerini sonradan keşfeder ve keşfetmiş bulunduğu bu becerisini vakitle geliştirerek insanların yardımına sunar. Bunun amacıyla gerçek medyum ile ilgili söylenebilecek ilk şey bu insanların itimat edilir bulunduğudur. Güvenilir olmak bu alanda çok önemlidir. Çünkü size gelen insanların problemleri büyük fakat devaleri yoktur. Sorunu büyük olan insan sizden bir deva bekliyor ve onun kaybedilecek hiç süreyi yok, zira kaybettiği vakit sonucunda eşini, çocuklarını, sevdiklerini ve işini kaybetmek gibi bir halle karşılaşacak, hal olmasından çok daha kötü bir hal almaya başlayacaktır. İşte gerçek medyumluk doğuştan gelen bu yeteneğin en güzel şekilde ve itimat edilir olarak insanlara sunulması demektir.

Her medyumun her büyüyü edebilmesi söz hususu değildir. İnternette gezinirken bu hususta çok çok bilgi kirliliği içerisine duşmuş ve kafanız karışmış olabilir. Bizim söylemek istediğimiz şey ise aklınızı katiyen lüzumsuz bilgilerle meşgul etmeden medyum yorumlarına yönelmenizdir.