Papaz Büyüsünün Amacı Nedir

Papaz Büyüsünün Amacı Nedir ?

Papaz büyüsünün hedefi kötü niyetli olunmasıdır. Fakat bu demek değildir ki papaz büyüsü yalnızca gayrimüslimler doğrulusunda yapılsın. Kesinlikle hayır papaz büyüsü herkes doğrulusunda yapabilir fakat yetenekli ve medyum olan şahıslar doğrulusunda demek yerinde olacaktır.

Medyumluk çok ince bir çizgidir ve ne vakit medyumluk yapmanız gerekliliğini çok iyi biliyor olmanız gerekir. Yani birtakım büyülerin olumlu birtakımlarının da olumsuz neticeleri olacaktır. Olumsuz neticeler meydana çıkaran büyülerle alakalı bilhassa itimat edilir medyumlar hizmet vermemektedir. Çünkü bu yararlı ilimlerin kesinlikle insanların faydasına olan işlerde kullanılması gereklidir. İnsanları mutluluklarını bozmak ve saadetlerini engellemek hiçte doğru bir düşünce ve kanaat olmayacaktır. Medyum olmak demek insanlara yararlı olmak anlamın gelir ve bunun içersinde kesinlikle doğru yöntemleri tercih etmeniz gerekir

Buraya kadar düşündüğümüz vakit şu şekilde bir tanımlama gerçekleştirme doğru olmayacaktır. Örneğin papaz büyüsü yalnızca kötü hedefli olan büyü demek değildir. Yani yalnızca kötü hedefli olarak yapılmaz. Örneğin çiftler birtakım durumlarda detaylı sebeplerden ötürü aralarında istemedikleri problemlar yaşayabilir ve bu problemları çözebilmek içersinde bu büyüleri tercih edebilir. Örneğin aralarında problem olan eşler bir şekilde çözüme ulaşmaları gerekir. Ulaşamazlarsa evlilikleri sarsılır ve bu da yanında mutlu devam eden bir yuvanın yıkılmasına niçin olur. Papaz büyüsü yapıldığında ise evliliğinizi kurtarmış olursunuz. İstemediğiniz şekilde aranızda var olan problemları de çözmüş olacaksınız.