Dünyaca Ünlü Medyumlar

Dünya Medyumları

Medyumluk, dünya dışındaki varlıklarla iletişime geçerek insanların gelecekten haber almalarına ve ona göre yaşamlarını şekillendirmelerine imkân mümkün kılabilecek ilim sahibi insanlara verdiği unvandır. Bunun amacıyla bir medyumla iletişime geçmeden evvelce bu insanların neler yapabileceklerini ve sınırlarının olup olmadığını bilmeniz gerekir. Dünya medyumları değerlendirirken ise bu husus göz önünde bulundurulması gerekir.

Yani bozukluğun nerede ve ne vakit yaşandığı değil mühim olan ne olduğunun belirlenmesidir. Bunun amacıyla dünyanın neresinde olursanız olun iletişime geçeceğiniz medyuma probleminizi anlatmanız çözüm bulunması hususu ile alakalı mühim bir ismim olacaktır.

Dünyanın Her Yerinde Medyum Var Mıdır?

Medyumluk denildiğinde sanki Türklere has gibi bir hal algılanıyor olsa da gerçekte dünyanın her noktasında medyumların olduğunu söyleyebiliriz. Hatta bu insanlara ulaşabilmek bizim ülkemizde olmasından çok daha basit olacaktır. Türkiye’de bir medyumla görüşmek istediğinizde evvelce bazı prosedürlerin yerine getirilmiş olması gerekiyor. Mesela siz nasıl o insana güvenecekseniz onların da aynen size o şekilde güvenmeleri gerekiyor. Aksi takdirde bu insanların sizinle görüşmesi söz hususu olmayacaktır.

Medyumlarla alakalı tanınan çok sayıda hatalı bulunmaktadır ve bu insanları tanımadan yargılayan çok kişide bulunmaktadır. Mesela insanların bir alanı medyumların büyü yapar iken daima kötü olanları seçtiğini düşünürler. Hâlbuki hal katiyen öyle değildir. Çünkü gerçek bir medyum insanların zarar görebileceği bir büyüyü gerçekleştirme istemez ve yapmazlar. Büyü hiçbir vakit zorlama ile uygulanabilecek bir hal değildir bunun içersinde büyüyü yaptıracağınız bireyi çok iyi tanımış olmanız gerekiyor. İlk kez bir medyum ile buluşacaksanız evvelceliğiniz onun daha evvelceki referanslarına bakmanız gerekiyor. Yani sizinle aynı bozukluğu yaşam sürdüren başkalarının hayatlarını düzeltebilmişler mi yoksa başarısız mı olmuşlar. Eğer ki bir medyumla görüşmek istiyorsanız bütün bu hususlara ilgi etmeli ve ona göre hareket ederek kendinize yön vermeniz gerekir.

Dünya Medyumu

Dünya medyumları olabilmek amacıyla dünyanın rastgele bir yerinde bu işi yapıyor olmanız yeterlidir. Yani bir medyuma dünya medyumu diyebilmemiz amacıyla evvelcelik gerçek bir ilim sahibi olmasıdır.