Zayıflama Büyüsü Nasıl Yapılır

Zayıflama Büyüsü Nedir ?
Bu büyü adından belli olacağı üzere aşırı kiloluluk standardına gelmiş ve kötü yiyecek bağımlılıkları yüzünden haddinden çok kilo alan şahıslerin başvurdukları bir ak büyü çeşididir. Bu büyü ile rastgele bir spor tesirnliği ya da diyete lüzum kalmadan tamamiyle ruhani varlıkların desteği sayesinde ferdin çok kilolarından kurtulması sağlanır.

Zayıflama Büyüsü iyi mi Yapılır ?
Bu büyü yapımında genel olarak şahısin adı anne adı doğum tarihi ve fotoğraf detayları alındıktan ardından şahsa bir ruhani vaziflendirmek amacıyla şahısin yemeğe karşı olan zaafı giderilir. Örnek verecek olursak ferdin her acıkma ve buzdolabına yönelme halinde onun bedeninde onunla birlikte yaşam sürdüren ruhani beynine aç olmama sinyali sunarak o anlık şahısi yeme isteğinden uzak tutar. Burada görevlendirilecek ruhani amacıyla lüzumli ayin ise ferdin adı anne adı ve doğum tarihi verilerinin safran mürekkebi ile fotoğrafı üstüne yazılması ve 3 adet koyun kesilmesi ile birlikte bu koyunlara ilişik kanların bir kavanoza doldurulup şahısin fotoğrafının bu kavanoza koyulması ve bu kavanozun kaya tuzuna gömülerek burada bekletilmesi amacıyla olur.

Zayıflama Büyüsü Kaç Günde tesir Eder ?
Zayıflama büyüsü 10. Günden itibaren kilo kayıbı olarak tesirlerini göstermeye ismim atar ancak bu prosedürün tamamlanması ferdin uygun kiloya ulaşıp kendi arzusuyla bırakmasıyla birlikte son bulur.

Zayıflama Büyüsü tesirleri nedir ?
Bu büyü şahıs üstünde İlk olarak yeme isteğini kaldırmasıyla tesir eder. Öncelerden her canı yiyecek istediğinde buzdolabı başında sonlanmış şahıs bu büyü yapılmış olduktan sonra aklına en küçücük açlık hissi ulaştığında kendine verilmiş olan ruhaninin baskılamasıyla açlık duygusunun bastırılması sağlanır. Fert bu sayede olur olmadık vakitlerde yiyecek yemeyi bırakarak değişik bir beslenme alışkanlığı kazanır ve bu sayede çok kilolarından kurtulmaya başlar.

Zayıflama Büyüsünün Yan tesirleri Var mıdır ?
Bu büyünün yan tesirleri yoktur ancak istenilen kilo standardına gelindiğinde prosedür yaptırdığınız medyuma informasyon sunarak sizin adınıza görevlendirilmiş olan ruhaninin görevine son verilmesini istemelisiniz aksi takdir de bu görevli görevine devam edecek ve aşırı kilo kaybetmenize sebep olarak sağlık problemlerı yaşamanıza namacıyla olacaktır.

Zayıflama Büyüsüyle Kaç Kilo Verebilirim ?
Bu hadise şahısin boy ve kilo orantısına nazaran istediği kiloya yetişmesinı sağlayana kadar devam eder. Averaj bir şey söylemek lüzum görülürse 1 ay içersinde en az 10 kilogram vermeniz emniyet edilmektedir. Ancak daha çok kilo vermek isteyen şahıslerin prosedür zamanını uzatmaları lüzummektedir. Zayıflama işinin daha uzun periyotlara yayılması ve yavaş yavaş sağlanması sağlığınız yönünden ehemmiyet arz etmektedir.

En İyi Zayıflama Büyüsünü Kim Yapar ?
Böyle bir kıstas yoktur. Her bilici ve büyüyle ilgilenen şahıs bu büyüyü oluşturmaya vakıftır. Ancak bütün dünya doğrulusunda tanınan bir gerçek vardı ki o da en iyi büyücüler ve medyumların yahudi toplumundan çıktığıdır. Bu amaçla bu prosedürü de yapmış oldurırken yahudi medyumları tercih etmenizi söylemek hiç te hatalı olmaz.

Zayıflama Büyüsü Bozulur mu ?
Bu büyü şahısin arzusuna göre kendisi tarafınca bozdurulabilir. Bunun haricinde kimse siz çok zayıfladınız diye kıskançlık krizine girip yaptırmış olduğunuz büyüyü bozdurmayacaktır.

Zayıflama Büyüsü iyi mi Bozulur ?
Bu büyüyü bozmak amacıyla vücudunuzda sizinle birlikte yaşam sürdüren ruhani varlığın kovulması lüzumir. Bunu da en iyi ortaya getirecek olan şahıs bu işi başlatan medyumdur. Medyumlar ruhanilere hükmetme gibi bir kabiliyete haiz oldukları amacıyla bu büyüyü bozmak ve ruhaninin görevine son vermek onlar amacıyla zor olmayacaktır.