Yumurta Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Yumurta Büyüsü Nedir?
Yumurta büyüsü, kara büyüler içersinde etkileri çok süratli gösterenlerdendir. Bu amaçla de sıksık tercih edilir. Soğutma büyüsüne benzerdir. Ancakçları aynıdır. En çok kullanıldığı nokta ise sevgilileri ayırmaktır. Bazı şahıslar sevmediği sevgililere, ayrılmasını istediği sevgililere medyumlar aracılığı ile bu büyüyü yapabilirler. Bu büyünün en çok kullanıldığı noktalardan birisi de insanların psikolojini bozup delirtmektir. Kişiler kin güttüğü insanlara, nefret ettiği insanlara ve sevmediği insanlara bu büyüyü delirtmek hedefiyle da yapabilirler. Kişiler belli bir vakit sonra aklını yitirebilir. Yumurta büyüsü basit, masrafsız yalnızca oluşturulan şahıs amacıyla çok tehlikeli bir büyüdür. Bu yüzden bu büyüyü yapacak ya da yaptıracak şahıslar muhakkak net olmalıdır. Kişiler pişman olursa geri dönüş çok zor olacaktır. Hem de büyüyü yapmış olduracaklar kararından kararlı de olsa, büyü masrafsız ve sıradan de olsa muhakkak bir bilici ya da büyücü ile birlikte yapmalıdırlar. Bu büyüyü yapmış oldurmak isteyen şahıslar amacıyla de yararlı olur. Çünkü kara büyüler kimi vakit büyüyü yapmış olduranlara da kötülükler getirebilir. Sadece medyumlar bu hallerde daha bilgi sahibidir. Daha savunmalı ve daha etkili olurlar. Hem de sihrin de daha sıhhatli yapılmasına vesile olunur. Yumurta büyüsü nedir sorusunun yanıtı birtakımsına nazaran bir ayırma büyüsü, birtakımsına nazaran birleştirme büyüsü kimine gore de yalnızca aşk amacıyla sarfedilen büyüdür. Sadece yumurta büyüsü doğrusu hem ak hem kara bir büyüdür ve biroldukça halde kullanılabilir.

Aşk İçin Yumurta Büyüsü
Yumurta büyüsü genelde aşıkları ayırmak amacıyla kullanılır. Ancak aşıkları birleştirmek amacıyla de kullanılır. Gönül işlerinde sıkça kullanıldığı amacıyla iyi amaçlara da yönlendirilmiştir. Derhal hemen her kara büyü şeklinde bu kara sihrin de beyaz tarafları mevcuttur. Bu büyü ile arası bozulmuş sevgililer, nişanlılar, evliler aralarını düzeltebilir. Yani yumurta büyüsü aşk amacıyla kullanıldığına her arası sorunlu, kavgalı aşığın arasını da düzeltebilir ve böylelikle beyaz büyü kullanılmış olur. Aşk amacıyla kullanıldığında illa arası sorunlu şahıslerin arasını da düzeltmez. Bazı şahıslari kendine de bağlayabilir ve gönlünü ısıtabilir.

Kara büyüde soğutma büyüsüne benzerdir yalnızca yumurta büyüsünün beyaz yönü ise bağlama büyüsüne benzerdir. Amaçları da aynıdır. Bu ise büyüyü tamamiyle karanlıktan alıp bir bölümünü aydınlık bırakır. Kısaca kısaca yumurta büyüsü aşk amacıyla beyaz büyü olarak da kullanılabilir. Peki böylesine çok tüketimi olan yumurta büyüsü iyi mi yapılır?

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?
Yumurta büyüsü yapımı kolaydır yalnızca netice olarak bir kara büyü olmasından ne olursa olsun dikkatli olunmalıdır. Çünkü kara büyülerde en küçük bir hatada sorun oluşabilir. Gerekli bölge sağlansa da bütün sihirli sözcükler bilinse hem de ritüeller sıfır Hatayla da yapılsa gözden kaçan sorunlar cinlerin şahıslara negatif dönmesine sebep olabilir. Yumurta büyüsü cinler aracılığı ile yapılır. Sadece bir hatada ise cinler kötü yollar ile sizlere erişebilir. Sizleri korkutabilir, rüyalarınıza girebilir, hem de akıl sağlığınızı bozmaya çalışırlar. Cinler yüksek güç kullandıklarında şahıslerin akıl sağlığını etkileyebilirler. Bu malum bir gerçektir. Bu yüzden büyü maksimum da kötü fakatçla yapılacak ise bir kahin ya da büyücü ile mevzuşulmalıdır. Çünkü onlar tanrı’ın yüzü suyu hürmetine iyilik yaparlar. Kötü gerçekleştirdikleri büyüleri ise mesleği gerekleri yaparlar. Bundan ötürü cinlerden korunmayı daha iyi bilirler ve alışıklardır.

Bundan ötürü yumurta büyüsünün medyumlar ile yapılması önerilir. Sadece siz kendinize güveniyorsanız ve hata yapmayacağınızı düşünüyorsanız da yumurta büyüsünü yapabilirsiniz. Masrafsız olan bu büyünün asli ürünü isminden de anlaşılacağı benzer biçimde yumurtadır. Yapılışında sarfedilen ürün ismine de ismini vermiştir.

Yumurta büyüsünün yapılışı amacıyla ilk ismim olarak yumurtanın beyazının ve sarısının ayrılması gerekir. Bu prosedürde yumurtanın sarısı hanımı beyazı ise erkeği temsil eder. Yapılacak ritüeller buna göre ayarlanır. Daha ardından ise yumurtanın sarısı güneş gören bir yerde saklanmalıdır. Yumurtanın beyazı ise muhakkak güneş görmeyecek zifir bir yerde saklanmalıdır. Tek bir güneş ışığı dahi yumurtanın beyazına gitmemelidir. Buna nazaran bir bölge da hazırlanabilir. Yumurta büyüsü iyi mi yapılır sorusunun esasında bu yatmaktadır. Sihrin bu şekilde yapılmasının ise detaylı sebepleri vardır.

Yumurta büyüsünün asliinin bu ayin ile oluşmasının nedeni çok eski bir inanıştan kalmaktadır. Bu inanışta gece ile gündüzün katiyen birleşmeyeceği düşünülüp yumurtaların bu şekilde saklanması ideal görülmüştür. Bu prosedür böylelikle işe de yaramıştır. Bu büyü detaylı ritüeller ile ortaya getirilen şahıs belirlendikten sonra çok çabuk etki göstermiştir ve eşleri gece ve gündüz gibi bir daha tekrar birleşmemeye yöneltir. Büyü bilhassa Suriye’de çok yaygındır.

Yumurta Büyüsünün Yapılışı Hakkında Detaylar
Yumurta büyüsü yalnızca yumurtanın sarısını güneş gören bir yere koyup beyazını karanlık bir yere koymakla bitmez. Büyünün tamamlanması amacıyla detaylı tılsımlar okunmalıdır. Aksi takdirde bu prosedür tam istenilen şeklinde gerçekleşmeyecektir. Büyü oluşturulan şahıslar yalnızca kavgalar etmekle yetinecektir fakat bu problemler da çözülebilip temas devam edecektir. Bu amaçla tılsımlar muhakkak unutulmamalıdır. Büyü yalnızca detaylı tılsımlar okunursa tamamiyle gerçekleştir. Sadece bu tılsımlı sözler ne olursa olsun tek başınayken okunmamalıdır. Bu işler eksper bir medyuma bırakılmalıdır. Çünkü yumurta büyüsü ile ilgili doğru tılsım internetten yada diğer yerlerden araştırılarak bulunamaz. Bulunması da imkansıza yakındır. Bundan ötürü doğru tılsımı okuması ve büyüyü etkili kılması amacıyla bir medyum ile mevzuşulmalıdır. Medyumlar tecrübeleriyle bu büyüyü gerçekleştirebileceklerdir.

Yumurta büyüsü kolaydır. Masrafsızdır. Eksik bilgi sahibi şahıslar, sahte medyumlar ya da daha bir çok tanımış olduğunız ‘’ben yaparım yumurta büyüsünü senin amacıyla ne var ki bunda’’ benzer biçimde sözler söyleyebilirler. Sadece onlara itibar etmemelisiniz. Çünkü yapılışı rahat, ince detayları ve tılsımları gibi diğeri ritüelleri zahmetlidir. Özen, tecrübe, data, korkusuzluk ve emek ister. En nihayetinde işin ucunda iki şahısi ayırmak söz mevzusudur. Çünkü yumurta büyüleri beyaz büyü olarak nerdeyse hiç kullanılmaz. Bu amaçla siz de bir kahin ile görüşmelisiniz. Eğer bir medyumsanız da bu kabiliyetinizi bilmeden büyüye girişmemelisiniz.

Yumurta Büyüsü Ayırma Amacıyla Kullanılırken
Yumurta büyüsü ayırma hedefi amacıyla kullanıldığı vakit her büyüdeki gibi dilekler dilenir. Zor bir mesai ister. Belirli sayıdaki cinlere davette bulunulmalı ve yardım istenilmelidir. Bu halde ise yapılacak değişik prosedürler bulunur. Yumurta büyüsü şahıslari ayırma hedefiyle yapılıyorsa yumurtanın sağ elle kağıdın üstüne kırılıp sağ elin işaret parmağı ile kağıda yayılması gerekir. Daha ardından ise büyülü kadim lisanında birtakım kelimeler doğru şekilde telaffuz edilmeli ve 24 saat gibi bir vakit kadar bekletilmelidir. Daha ardından kağıt içeri doğru katlanıp yatak odasına en az 1 metre yukarıda bir noktaya koyulmalıdır.

Ayırma amacıyla ortaya getirilen bu yumurta büyüsünde yumurta size belirtilmiş bir vakitdan ardından yatağınıza yakın bir yerde saklanmalıdır. Bu saklanmanın da detaylı tanımlari bulunmaktadır. Bu tanımlar iyice araştırılmalı ve işaret parmağı ile kağıda dağıtılıp bekletilen yumurta tarifine ideal şekilde dışarıda, eve ne uzak ne de yakın bir noktaya gömülmelidir.

Bunlar ile prosedür sona ermez. Kesinlikle detaylı tılsımlar okunmalı ve dilekler işlenmelidir. Büyü iki şahısi ayırmak amacıyla kullanılacağından buna ideal istekler iletilmelidir. Böylece büyü hatasız bir şekilde tamamlanır. Sadece gene de küçük bir hatanın gözden kaçmaması amacıyla bu prosedür her büyüdeki şeklinde kahin vesilesiyle yapılmalıdır.

Yumurta Büyüsü nasıl Anlaşılır?
Her bilici, işinde profesyonelce hareket etmek ister. Yaptığı prosedürleri özenle yapar. Bunun nedeni ise şahıslerin büyüyü fark etmemesini istemektir. Eğer bir medyumun yaptığı büyü fark edilirse medyum kendisini başarısız bulabilir. Bunun amacıyla büyüleri fark etmek zahmetlidir ve büyücüler de fark edilmemesi amacıyla uğraş gösterir. Büyülerin yapıldığı şahıslerin büyüyü fark etmesi bir çokca zahmetlidir. Bu amaçla ikinci bir göze gereksinim vardır. şu demek oluyor ki büyülerde her şey sizlere düzgüsel benzer biçimde görünebilir. Bayağı tartışmalar ve ayrılık benzer biçimde gelebilir. Ancak dışarıdan bir göz bunu anlayabilir. Sizlere uyarmalarda bulunabilir. Büyü ortaya getirilen şahıslar başlangıçta alakasız olduğunu söylerler. Bu halde da gene ikincil bir göz yardımcı olmalı ve ikna etmelidir. Bu ikinci göz büyü ortaya getirilen şahıslara ne kadar yakın olursa o kadar iyidir. Çünkü şahısnin hal ve tavırlarının değiştiğini gözler. Bu ikinci göz ise aile bireyleri ya da yakın dost olursa büyü rahat rahat anlaşılabilir.

Yumurta büyüsü birinci gözden de anlaşılabilir. Zor da olsa bu emareleri bilen bir birey hatırlarsa anlayabilir. Yumurta büyüsü oluşturulan şahısde gece uyuyamama, gündüzleri yataktan çıkamama, deride anlamsız bir solgunluk, gözlerde sönük ve anlamsız bir bakış, sert tavırlar, soğuk cevaplar, alakasız aşırı heyecanlanmalar ve tıbbi bir hal olmadan huzursuz tavırlardır. Bu sendromlara haiz şahıslar bir büyünün etkilerinde olabilir. Bu halde ise değişik bir medyuma, emin bir medyuma danışılmalıdır.

Yumurta Büyüsü nasıl Bozulur
Yumurta büyüsünün yapıldığını anladığınız bir insandan bu sihrin etkilerini kaldırmak istiyorsanız yada şahıslar fark ettiyse ve bozmak istiyorsa ne olursa olsun bir bilici ile görüşmelidir. Çünkü genel anlamda büyüleri bozmak gerçekleştirmekten daha zahmetlidir. Ancak gerçek medyumlar, güvenilir medyumlar, kimlikleri malum, işlerinde tecrübeli, popüler, daha önceki seanslarından görüntüler elde edebilen, ile ilgili iyi yorumlar alan medyumlar büyüleri güvenilir bir şekilde çözerler. Büyü yapmış oldurılırken gidilen medyum gibi bozulacakken gidilen kahin da iyice araştırılmalı ve itimat edilir bilici koşullarına sahip olmalıdır. Güvenilir medyum koşulları ise detaylı incelemeler ile bulunabilir.

Medyumlar büyü etkileri altında olan şahıslara çoklıkla bunu hissettirmezler. Kişiler fazlası vakit etraftan gelen uyarmalar ile bunu idrak etmiş olur. Daha sonra ise birey de şüphelenip büyüyü bozdurmak ister. Büyüyü bozmak amacıyla de detaylı hocalar büyü etkileri altındaki şahıslara de sorumluluklar verip ritüelleri ile büyüyü bozar. Bunun amacıyla de şahısnin özen göstermesi gerekir. Büyü bozma ismimında her kurala uyulmalıdır.

Büyüleri bozan ve iyilik amacıyla uğraşan medyumlar gerçek medyumdur. Medyumlukta büyücü kavramının çıkmasının nedeni ise kendisini medyum diye adlandırıp büyü yapanlardır. Ancak bilici ya da büyücü kavramları entegre gibi görünse de büyüyü bozanlar hiçbir vakit büyücü değildir. Medyumdur. Yumurta büyüsü de gerçek medyumlar vesilesiyle anlaşılıp, derli toplu seanslar sayesinde bozulabilir.