Sümer Çivi Aşk Büyüsü

Sümer Çivi Büyüsü Nedir?
Sümer çivi büyüsü genel olarak incelenecek bulunduğu vakit Sümer uygarlığından bu yana kadar şu vakita kadar kadar geldiği gözlenir. Dünya tarihi amacıyla biroldukça mühim buluşlarda bulunan, yazıyı dahi bulan uygarların yaptığı bir büyü olarak gözlenir.

Büyü kategorisi her ne kadar insanoğlu yaşamında kabul edilen bir gerçek olmasa bile çoğu şahıs tarafınca tercih edilmektedir. Daha çok kil tabletlerinin üstüne yapılarak biroldukça tılsım ve duaların ihtiva ettiği uygulamaya verdiği isimdir. Eski bir büyü bulunduğundan dolayı de bugünümüzde anlaşılması ve yapılması da zor bir hal almaktadır.

Bu büyü ile başarılı olmak istense bile şahıslar kendileri denemiş bulunduğu vakit üstesinden gelemeyebilirler. Bu yüzden de evlerde denenmemesi gereksinim duyulan bir türdür. Başarılı olmak isteyenlerin büyü bilimsel ile ilgili olan şahıslardan yardım alması da gerekir.

Sümer çivi büyüsü namacıyla yapılır biroldukça bireyin merak etmiş bulunduğu bir mevzudur. Ne süre bu büyülerden yardım alıncak bulunduğu incelenirse;

Evli olan çiftlerin biri birilerine daha çok bağlılık ve sadakat olması ve meydana gelen problemlerin yok edilmesi
Sevgili olan bireylerin arasında olan bağ problemlerinın ortadan kaldırılması
Platonik olan aşıkların sevdiklerine ulaşmasını sağlaması
Daha evvelce beraber olunsa bile beraberliklerin sürdürülemediği çiftlerde

Yukarıdaki noktalar ortaya geldiği süre daha çok bu iki büyü türünden yardım alabilirler. Aşk hayatlarında problem olan bireylerin yardım aldığı bir büyü türü olarak yer alırken aralarında problem olan bireylerin çok dikkatli olması gerekir.

Eğer büyüler yapar iken şahıslar bölümünde eksper olmayan ya da kendi ismim atarına bu şekil halleri geçindirmek isterlerse çok değişik olan problemler ile de yüz yüze olabilirler.

Hal bu tür olunca büyülere karşı çok dikkatli olmak da gerekir. Aslına bakarsanız büyü hangi alanda yapılacak olursa olsun ister ak ister kara fark etmez. Tanrıya şirk koşma olarak kabul edilmesinden dolayı de dinen tamamiyle lanetli ve haram olarak yer verilmiştir.