Soğutma Büyüsü Yapan Medyum

Soğutma büyüsü ortaya getiren kahin incelemesi amacıylae girdiyseniz doğru yerdesiniz demektir. Soğutma büyüsü, evli çiftleri ya da sevgilileri birbirinden ayırmak amacıyla sarfedilen bir büyüdür. Bu büyünün vakityi oldukca eskilere dayanmaktadır. Günümüzde ise tanınmış olarak sarfedilen kara büyülerden biridir. Oldukça tesirli olan bu büyü, tabiatın normal akışına ters bir durumda aniden tesir gösterebilmektedir. Araları çok iyi olan, katiyen ayrılamaz dediğiniz şahıslara bile bu büyü çok tesirli olabilmektedir. Bakıldığında gerektiğince yıkıcı ve olumsuz tesiri olan bu büyünün yapılışı da komplike ve meşakkatlidir. Soğutma büyüsü olarak geride bıraktığımız çeşitli büyüler, bu ilimde yıllardır araştırılan ve denenen programlardır. Sadece her soğutma büyüsü tam olarak tesirli olmayabilir. şundan ötürü soğutma büyüsü yapan kahin hocalar, husus üstünde tecrübeli ve bilgi sahibi olmalıdır.

Bilici hocalar, büyü ilimi üstünde kendini yetiştirmiş şahıslardir. Yalnızca ilim üstünde yetişmiş insanlar olmaları yeterli olmayabilir. Hem de manevi ve ruhani duyguları çok ilerlemiş şahıslardir. Farklı alemlerle mesajşime geçebilen, enerji hisleri ilerlemiş şahıslardir. Halk arasında tanınan 6.His, bu şahıslarda çok yoğundur. Medyumların bu özellikleri genelde doğuştan kazanır ve vakit ortamında bu özellikleri gelişmektedir. Bilici hocalar, içersinde bulunduğumuz parasal alemin ötesine geçebilmektedir. Bilici olmak isteyen hepimiz, bunu gerçekleştiremez. Her ne kadar öğrenilebilir bir alan olsa da sizde bulunması gereksinim duyulan birtakım özel yetenekler gerekmektedir.

Soğutma Büyüsü Nedir?
Soğutma büyüsü, geçmişte de dünyanın fazlası yanısıra oluşturulan büyülerden biriydi. Günümüzde internet tüketiminin yaygınlaşmasıyla, bu büyü internet sitelerinde de yoğun olarak aratılmaktadır. Geçmiş vakitlerde büyüler belirli bir zümre ortamında saklı kapaklı kalabilmekteydi fakat şu an fazlası yerde bu büyüler fazlası birey tarafınca bilinmeye başlanmıştır. Soğutma büyüsü bir kara büyü programı olarak bilinir. Çeşitli ritüeller ve manevi inançlarla bu büyüler yaşama geçirilebilmektedir. Genellikle evli çiftler ve sevgililerde işe yaramaktadır. Bunun yanısıra bir kişinin çok sevmiş olduği parasal ve içsel şeyler amacıyla de soğutma büyüleri başarılı olabilmektedir. Çeşitli şekillerde bu büyü uygulanabilmektedir. Soğutma büyüsü yapan bilici hocalar, siz kıymetli üyelerimizin gereksinimlarınıza gore seçimi yapmış olacaktır.

Soğutma büyüleri doğru bir şekilde yapıldığında oldukca tesirli olmaktadır. Bir kara büyü bulunduğu amacıyla birey üstündeki tesiri de yoğun bir şekilde kendini gösterebilmektedir. Sihrin kimleri ayırdığını sıralayacak olursak:

Aralarında büyük bir sevgi olan sevgililer
Uzun yıllardır problemsiz bir durumda yaşam sürdüren evliler
Yeni beraber olmuş şahıslar ve evlenen çiftler
Bir temasta bir tarafın ayrılma talebi olmasına rağmen ayrılamayan şahıslar
İçki, kumar gibi alışkanlıkları olan şahıslar
Bu şahıslar üstünde, soğutma büyüleri kullanılabilmektedir. Bilici hocalara başvurduğunuzda, derdinizi açık bir şekilde anlatırsanız sizler amacıyla ideal olan soğutma büyüsünü seçeceklerdir. Bazı hocalar, hale gore soğutma büyüsünü yapıp yapmayacağına karar verir. Kara bir büyü olmasından yapılması da tehlikelidir. zira büyünün yapılması Medyum Kabil Emin Hocanın neticesine bağlıdır.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri
yaşamımızın her bölümünde tesirli olabilecek büyüler vardır. Kara büyüler içersinde tespit edilen soğutma büyüsü, çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Bu büyüleri gerçekleştireceğiniz şahsa ya da şahıslara yakın olarak yapabilirsiniz. Bununla beraber soğutma büyüleri uzaktan da yapılabilmektedir. Geçmişten bu yana her kültürde soğutma büyüleri bulunmaktadır. Gizli saklı bir şekilde oluşturulan bu büyüler, bugünümüzde de açık seçik bir durumda yapılmamaktadır. Kara büyü olması sebebiyle toplumda pek hoş karşılanan bir program değildir. Genellikle Anadolu topraklarımızda bu büyü husussu ile ilgili büyük çalışmalar ve programlar geliştirilmiştir. Ledün ve Havas ilimlerinde de soğutma büyüleri üstünde birgerektiğince informasyon bulunmaktadır.

Pek çok kişi tarafınca yüksek oranlarda netice veren soğutma büyüleri merak edilmektedir. Sihrin tesir etmesinde fazlası müessir rol oynar. Medyum, inanç, tesirlenecek ferdin ruh durumu benzer biçimde çeşitli haller sihrin sonucunu belirler. En tesirli soğutma büyülerini sıralayacak olursak:

Evlilik içersinde hanımları soğutma büyüsü
Uzaktan yapılacak soğutma büyüleri
Resimle soğutma büyüsü
Sevgililerin arasını bozma büyüsü
Eş ayıran karabiber büyüsü
Nişan attıran soğutma büyüsü
Yukarıda saydığımız şeklinde bunlara benzer birgerektiğince soğutma büyüsü bulunmaktadır. Büyülerin programı, tesirnin kıymetini de değiştirmektedir. Soğutma büyüsü ortaya getiren bilici hocalar, bu noktada çok mühimdir. Bu mevzuda tecrübeli ve bilgi sahibi hocalardan yardım almanız sonuca daha basit varmanıza yardımcı olacaktır.

Ayırma Büyüsü Zamanlaması iyi mi Olmalıdır?
Büyüler, şayet içten bir inanç ve inanç varsa istek ettiğiniz her vakit yapılabilmektedir. Çiftleri ayırmak amacıyla sarfedilen soğutma büyüleri de hemen hemen vakit fark etmeksizin tesir yapabilir. Genellikle araları limoni olan çiftlerde bu büyü direkt olarak netice verecektir. Bu noktada mühim olan, bilici hocanızı bu büyüye ikna etmenizdir. Çoğu medyum, gerçekçi bir sebep görmedikçe kara büyüleri yapma taraftarı değildir. Medyum Kabil Emin Hocanızla anlaştıktan ardından bu büyüleri hem kendinize hem de diğer şahıslara yapabilmektesiniz. Daha evvelce de söylemiş olduğimiz gibi şayet bir kişii bağlarımlılıklarından kurtarmak istiyorsanız soğutma büyüsü yapan kahin hocalar, sizlere yardımcı olacaktır. Durum ile ilgili onlara ayrıntılı bilgi sunarak en doğru büyüyü sizler amacıyla yapacaklardır.

Soğutma Büyüsü emareleri nelerdir?
Çiftler üstünde oluşturulan bu büyüler, türlerine gore değişik etkenler göstermektedir. Eğer diğer bir insan bir çifte soğutma büyüsü yapıyorsa çift dahilinde neticelar meydana çıkabilir. Bir çift içersinden birisi bu büyüyü yapacaksa yalnızca karşısındaki insan tesirlenir. Sevgililer üstünde oluşturulan soğutma büyüleri fazlası vakit 1 hafta ortamında tesirlerini gösterebilmektedir. Büyüden ileri 2 hafta ayrılma kesinleşmeye ismim atar. En geç 1 aylık proses içersinde büyü kendini göstermektedir.

Soğutma büyüleri ilk başlarda şahıslerin duyguları üstünde tesirli olmaya ismim atar. Duygusal olarak bir huzursuzluk oluşturarak şahısnin ısısının düşmesinin başlangıcını yapar. Kimi vakit ortada rastgele bir sebep olmasa bile birey soğuma izah edebilir. Kişiler birbirlerini her ne kadar sevse de soğutma büyüleri tesirliyse hal tam tersine dönebilmektedir. Soğutma büyüsünün tesirleri birtakım vakitler o denli büyük olmaktadır ki yıllar geçse bile şahıslar bir daha bir araya gelemez. Uzun proseste bakmış olduğumızda, soğutma büyüleri şahıslara fizyolojik ve ruhsal zararlar vermez. Sadece bu büyü, kötü niyetli kullanıldığında şahıslar istemese bile ilişkilerini bitirmek mecburiyetinde kalmaktadır.

Soğutma büyüsü şayet bir alışkanlıktan, bağlarımlılıktan ayırmak amacıyla yapılacak ise burada tesirler değişim gösterir. Büyü tesirleri altında kalan şahıs yavaş yavaş alışkanlığından soğumaya ismim atar. Ara ara bu aniden kendini gösterir ara ara ise bir proses ortamında olur. Tamamen ferdin haliyle ilintili olan bu mevzu, soğutma büyüsü yapan Medyum Kabil Emin Hocalar doğrulusunda ön görü edilebilmektedir.

Eşten Soğutma Büyüsü nasıl Yapılır?
Bu büyü, bilhassa karı koca çiftler amacıyla yapılmaktadır. Kara büyüler içersinde sık sık uygulanmaktadır. Uzaktan yapılabilen bir büyü olmasından de şahıslar bu büyüden yararlanmaktadır. Büyünün uygulanabilmesi amacıyla çiftin beraber oldukları bir fotoğrafın elinizde olması önemlidir. Soğutma büyüsü yapan kahin hocalar, bu fotoğrafların üzerine detaylı efsunlu sözler ve dualar ifade ederek büyüyü tutturur. Doğru bir şekilde uygulanmış olduğunda en tesirli büyülerden biri olacaktır. Fotoğrafı medyumlara verdiğinizde, gerekli duaları 21 defa fotoğrafa okuyarak büyüyü yapar. Kısa vakit ortamında soğutma büyüsünün tesirleri görülmeye başlanır. Büyüyü yapar iken olan inancınız ve sabrınız, programın tesirlerini arttıracaktır.

Sevgiliden Soğutma Büyüsü Nedir?
Kara büyü kategorisinde olan soğutma büyüleri, bugünümüzde sevgililer arasında sandığımızdan daha yoğun bir durumda kullanılmaktadır. Genellikle internette büyü verilerinin dolaşması, birgerektiğince insanın bu uygulamalara yönelmesini elde etmiştır. İnternet üstünde yer edinen büyüler ile ilgili bulguların hepsi doğru değildir bundan ötürü soğutma büyüsü yapan kahin hocalar doğrulusunda yardım almanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Bu büyü tesir ettiği andan itibaren, sevgililerin arası 180 derece tersine dönmektedir. Tekrar düzelemeyecek şekilde şahıslerin arasındaki ilişkileri yok edecektir. Beyaz bez parçasına erkeğin ismini aratarak saç tellerini üzerine bırakınız. Daha derhal sonra Medyum Kabil Emin Hoca, gerekli olan sözleri söyler ve sihrin tutması amacıyla bütün inancınızla yakarma etmelisiniz.

En Etkili Soğutma Büyüsü Hangisidir?
Kara büyülerin tesirleri, kendini çok net bir durumda gösterebilmektedir. Eski dönemlerde bu kara büyüler oldukca saklı saklı bir şekilde tutulmaktaydı. Çünkü tehlikeli görmekteyiz ve toplumda kabul edilmemekteydi. Günümüzde halen bu büyülere kötü gözle bakılmaktadır yalnızca internet sayesinde fazlası şahıs kara büyüler ile ilgili data sahibi olmaktadır. Birgerektiğince büyü ilmi kitabında soğutma büyüleri bulunuyor ve şunlar arasında hangisi daha tesirli karar sunabilcek gerektiğince zor olsa gerek. Sihrin tesir yapabilmesi amacıyla inancınızın ve sabrınızın yüksek olması gerekmektedir. Bu tarz etkenlere bakılırsa en tesirli soğutma büyüsünü uygulayabilirsiniz.

Birgerektiğince şahıs doğrulusunda tercih edilen soğutma büyüsü, kahin hocalardan destek almadan uygulanabilecek seviyelerde değildir. Bunun yanısıra, evinizde kendi başınıza yapabileceğiniz programı bayağı ve tesirli olabilecek bir soğutma büyüsü vardır. Bu büyülerin tesirli olabilmesi amacıyla uygulamaya karşı olan inancınızı yüksek tutmalısınız. Bununla beraber bu vaziyet, büyünün tesirlerini de değiştirebilmektedir.

İlk olarak karanlık bir odaya geçmeniz gerekmektedir. Ortamın sessiz ve sakin olması odaklanmanız amacıyla önemlidir. Daha ardından şimal kutbuna doğru yüzünüz dönük oturmalısınız. Gözlerinizi kapatın ve efsunlu olan şu sözleri 21 kere amacıylaizden tekrar ediniz:

Daha derhal sonra dizlerinizin üzerine oturun ve bacakların arasına makası koymalısınız. Tekrardan tılsımlı sözleri söyleyiniz. Sihrin tesirleri kendini 2 hafta ortamında göstermelidir. Eğer büyü tesir etmediyse yeniden bu ritüelleri programınız gerekmektedir.

Ayırma Büyüleri ile ilgili sual İşaretleri
Ayırma büyüleri nerede ise bütün eski büyü kitaplarında yer almıştır. Kara büyüler içersinde olması, çok çok ön planda tutulmasa da kapalı kapılar ardında bu uygulamaya başvurulmaktadır. Kara büyüler, tesirlerini gösterdiğinde çok sert bir şekilde şahıslari tesirlemektedir. Soğutma büyüsü yapan Medyum Kabil Emin Hocalar, bu halun farkında olmasından her şahısnin isteklerine yanıt vermemektedir. Bütün şunların yanısıra büyü ritüelleri doğru ve kusursuz bir inanç ile yapılırsa soğutma büyüleri tesirlerini gösterecektir.

Kara büyüleri doğru bir durumda uygulayamazsanız şahıslarda büyük hasar bırakabilmektedir. Çünkü büyü vakitcinde oluşturulan hatalı bir hareket, büyünün değişik neticelere yol açmasına sebep olur. Bu koordinat ise şahıslarda ruhsal ve fizyolojik hasarlar açabilmektedir. Doğru ve problemlerden uzak durarak soğutma büyüsü gerçekleştirme istiyorsanız şuurlu Medyum Kabil Emin Hocalara ulaşmalısınız.

Soğutma büyüleri, kahin hocalardan yardım alarak gerçekleşebileceği şeklinde yukarıda bahsetmiş olduğumuz tarzda evinizde de kolaylıkla yapabilmektesiniz. Bazı büyülerin tesir kuvvetini yükseltmek amacıyla ritüelleri periyodik olarak tekrar etmeniz gerekebilmektedir.