Şeytani Büyüler

Şeytani büyüler nedir ?
Şeytani büyüler adından da belli olacağı üzere şeytan ve onun temsilcileri aracılığı ile oluşturulan kara büyülere verdiği isimlerdir. Bu büyüler tamamiyle insanlara zarar vermek ve hem de onların ölümüne nedeniyet vermek hedefiyle kullanılmaktadır. Bu büyüyü meydana getirecek şahıslerin bu mevzularda informasyon sahibi olması gerekmektedir. Çünkü işleme istikbal olan şeytan hatalı yapılacak bir ritüelde prosedürü icra eden şahsa ömürlük bir musallat hali meydana çıkabilir. Bu yüzden işin ehli şahıslar tarafınca yapılması uygundur.

Şeytani büyülerin hedefi nedir ?
Bu büyüler tamamiyle insanoğluın zararına olacak işleri ancakçlamaktadır. Çiftleri birbirinden ayırmak , bir şahsa cin musallat etmek, ferdin akıl sağlığını bozmak, şahıslari cinnete teşvik etmek, intihar eğilimine sürüklemek, aile içi huzursuzluklar yaratmak, insanlara hastalık vermek ve onların canını almaya kadar gidecek olan hadiseler ve rahatsızlıklar yaratmak amacıyla yapılmaktadırlar.

Hanzeb, Velhan, Zellenbur, Vesnan, Betr, Dasim, Metun, El ebyaz gibi aniden çok şeytanın çocuğu vardır. Bu şeytanlar yaşamın her bölümünde insanlarla birlikte yadımkta ve onları yoldan çıkarmaktadırlar. Bu şeytanları emri altına alıp onlara hükmedebilen şahıslar ise bir insanı öldürmekte dahil her türlü şeyi yapılabilirler. Şeytanlar yapmış oldukları işlemler amacıyla yapmış olduran şahısyle antak kalma yapalar. Anlaşmalarına sadıktırlar ancak siz sadık kalmazsanız sizi de ömürlük tesirleri altına alırlar.

Şeytani büyülerin isimleri nelerdir ?
Bu büyüler kara büyüler adı altında anılmaktadır. Bu büyülere verilecek en güzel misaller soğutma büyüsü, papaz büyüsü, ayırma büyüsü, ölüm büyüsü, sabun büyüsü, 41 dikiş büyüsü, bez bebek büyüsü, domuz yağı büyüsü benzer biçimde büyüler şeytani büyülere verilecek misaller arasındadır. Bu büyülerin dışında bir çok kara büyü daha vardır. Ancak insanlar tarafınca en çok tanınan ve süregelen olanları bunlardır.

Kimler şeytani büyü yapılabilir ?
Eğitimlerini simya, okultizm, afrika voodosu gibi alanlarda almış olan ve bu alanlarda en az 10 yıllık deneyim sahibi olan tüm medyumlar şeytan çağırıp onları buyruğu altına alabilmektedir. Bu medyumları bulup çalışırsanız istek ettiğiniz şahsa istek ettiğiniz kötülüğü yapılabilirsiniz.

Şeytani büyüler bozunur mu ?
Bozulması zor olsa da iyi bir medyum hocanın elinde bozulmayacak bir büyü yoktur. Bazı büyüler ise 2 adımlı büyülerdir birinci adım ruhsal 2. Aşaması ise fizyolojik tesir bırakan büyülerdir. Bu büyülerin en başlangıcında ölüm büyüsü adı verdiği büyü gelmektedir. Ölüm büyüsü oluşturulan şahıs ilk 14 günlük evreyi tamamlayıp 2. Evreye geçtiyse büyü bozulsa bile şahıs de kalıcı hasarlar bırakacaktır. Bu yüzden birine şeytani büyü yapıldığında ve bunun tesirleri gözlemlendiğinde çok beklemeden bir medyumdan yardım alınmalı ve bakım yaptırılarak hangi büyü bulunduğu belirleme edilip ona nazaran hemen tedavi tekniği uygulanmalıdır.

Şeytani büyü yapmış oldurmak istiyorum
Bunu yaptırmadan evvelce çok iyi bir şekilde bu mevzuyu gözden geçirmeniz gerekiyor. Bunun iki nedeni var. Bunlardan ilki büyü yaptıracağınız şahıs bir insan ve onu da seven insanlar var. Size iyi mi bir kötülük yaptı da ona bu büyüleri reva görüyorsunuz. Haklı sebepleriniz var ise koordinat değişik ancak yine de bir insana bile bile zarar vermek amacıyla çok geçerli bir mazeretiniz olmalı.

İkinci sorunya gelirsek şeytani büyüler son adım tehlikeli büyüler ve bu büyüyü yapmış olduracağınız şahısi son derece iyi seçmelisiniz. Yapılacak her türlü hatalı sizlerin de yaşamını mahvedecek zararlar vermektedir. Bu yüzden bilici seçiminizi son adım iyi yapmalısınız yapılacak en küçük hata sizlere çok büyük zararlar verebilir hem de bu zararlar sizin canınıza bile mâl olabilir.