Sabun Büyüsü Nedir

Sabun büyüsü nedir? Diye baktığımız da aslına bakarsak iki değişik gaye ile sarfedilen bir büyü çeşididir. Hem sevdiği şahısi kendine aşık etmek bağlamak amacıyla sarfedilen bir büyü, bununla birlikte intikam fakatçlı sarfedilen bir büyüdür. Sevmediğiniz, hoşlanmadığınız bir şahsa sabun büyüsü yapmış oldurarak sizinle mesajşim kurmasına engel olabilirsiniz. Bununla birlikte sevdiğiniz şahısi kendinize bağlamak amacıyla de bu büyüyü tercih edebilirsiniz. Bu büyü yardımıyla sevdiğiniz şahıs de size aşık olacaktır.

Sabun büyüsü yapımı oldukca zor bir büyüdür. Bu gaye ile de bu büyüyü yapar iken hata yapma seviyesi oldukca yüksektir. Sabun büyüsü yaptırmak isteyen şahıslar kesinlikle bir medyum ya da hocaya danışarak informasyon almalı ve ona nazaran prosedür yapmalıdır. Sadece en iyi neticesi alabilmek amacıyla bir medyum ya da hocaya yaptırmalıdır.

Sabun Büyüsü iyi mi Yapılır?
Sabun büyüsü nasıl yapılır? Birçok şahıs doğrulusunda dört gözle beklenilen bir mevzudur. Sabun büyüsü gerçekleştirme amacıyla bir medyum ya da hocadan destek alınmalıdır. Burada büyünün yapılmış olduktan sonrasında tesirsini acele göstermesi amacıyla sihrin yapımında sarfedilen malzemeler fazlaca ehemmiyetlidir. Sabun büyüsü yapar iken kullanılacak olan malzemelerin hepsi satın alınmalıdır. Hem de alakalı bir şekilde hoca yada medyum doğrulusunda verdiği bulgular yönünda alakalı bir durumda büyü yapılmalıdır. Bu büyü kara büyüler listesinde yer almış olmasından çok alakalı olunmalıdır. Sabun büyüsünü yapar iken şu ismimlar izlenmelidir.

Öncelikle daha eskiden kullanılmamış bir sabun alınmalıdır. Bu sabunun temiz olması lüzumtiğince ehemmiyetlidir.
Ardından 23 ya da 41 adet toplu iğne başı temin edilmelidir.
Sabun büyüsünün yapılması amacıyla 5 ila 7 gün benzer biçimde bir vakitın geçmesi lüzumir. Çünkü bu büyüyü yapar iken sabuna 41 adet iğne batırılır ve iğnenin her batırılışında 41 adet değişik tılsımlı kelime söylenir. Bu tılsımlı kelimenin okunması amacıyla medyuma giderek büyü yapılacak şahısin adı ve doğum detayları verilmelidir. Bunun yanı sıra ferdin fotoğrafı da verilebilir.
41 kere tılsımlı kelimeler söylenip iğneler sabuna batırıldıktan sonrasında sabun büyüsünün yapım ismimı sona erer. Peşinden bu sabun bir yere gömülür.
Bu ismimlar alakalı bir durumda yapıldığında sabun büyüsü tesirsini hemen göstermeye başlar. Bu büyüden daha tesirli netice alabilmek amacıyla büyünün bir medyum ya da hoca doğrulusunda yapılması lüzumir.

Sabun Büyüsü Kendini iyi mi Belli Eder?
Sabun büyüsü kendini nasıl belli eder? Sorusunu cevaplandıracak olursak şayet, sabun büyüsü gerçekleştirdikten sonra kısa sürede birtakım tesirler göstermeye başlar. Aşağıda vereceğimiz bulgular sabun büyüsü ortaya getirilen şahısde görülen değişikliklerdir. Sabun büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar:

Sabun büyüsü gerçekleştirdikten sonra büyü oluşturulan şahısde birtakım sıhhat sorunları olur. Genellikle karin bölgesinde ağrılar ortaya gelir.
Bu sihrin tesirsi altına giren şahıs, bütün etrafı ile bildirişimini koparır.
Cinsel anlamda güçsüzlük ve isteksizlik sorunları yaşar.
Maddi olarak sorunlar ile karşılaşırlar.
Bu tarz şeylerin yanı sıra büyünün tesirsi altında olan şahıslar sürekli sınırlı ve öfkesi bir tavır sergilerler.
Büyüyü yapmış olduran şahısi rüyalarında görür ve ona karşı büyük bir hasret duygusu duyarlar.
Sabun büyüsü 14 gün ortamında kendini gösterir ve sihrin tesirsinde olan şahıs büyüyü yapmış olduran birey ile bir araya gelerek birlikte yismima başlar.
Sabun Büyüsü Etkili Midir?
Sabun büyüsü tesirli midir? Sorusu büyüyü yaptıracak olan şahıslar arasında merak edilen mevzular içersinde yer almıştır. Sabun büyüsü tesirsi kuvvetli olan bir büyüdür. Büyü yapılmış olduktan sonrasında ortalama 10 gün içersinde büyü ortaya getirilen şahıs üstünde tesirsini göstermeye ismim atar. Kullanılan malzemelerin niteliği büyünün tesirsi üstünde büyük ciddiye sahiptir. Bunun yanı sıra medyumun önerdiği talimatlara gore oluşturulan sabun büyüsü tesirsini daha acele göstermektedir. Bundan ötürü bir eksper yönünca destek alınması ehemmiyetlidir.

Sabun Büyüsü neden Yapılır?
Sabun büyüsü neden yapılır? Temalı alt başlıkta ise bununla alakalı bilgi vereceğiz. Sabun büyüsü birlüzumtiğince fakatçla uygulanabilecek bir büyü çeşididir. Sabun büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar ve sabun büyüsü neden yapılır inceleyelim.

Sevilmeyen bir insanın akıl ve gövde sağlığını bozmak amacıyla yapılabilir.
Sevilmeyen birinin ailesi ve eşiyle arasını bozmak amacıyla yapılabilir.
Sabun büyüsü bununla birlikte iş yerinde başarısı kıskanılan birinin işlerinin fenaye gitmesini sağlayarak ekonomik olarak kötü bir duruma düşmesi amacıyla yapılabilir.
İyi niyetle ortaya getirilen sabun büyüsü yardımıyla sevilen şahısin yaptıran şahsa aşık olması sağlanır.
İş yerinde çok çaba sarf etmeden sabun büyüsü yardımıyla yüksek mertebelere ulaşılabilir.
Verilen bu gaye iler amacıyla oluşturulan sabun büyüsü tesirsi aşağı yukarı olarak 7 ila 10 gün içersinde gösterir.

Sabun Büyüsünün Tutma Süresi Ne Kadardır?
Sabun büyüsünün tutma vakitı ne kadardır? Sorusu büyü yapmış olduracak şahıslar yönünca dört gözle beklenilen bir konudur. Burada sabun büyüsünün tesirli olması amacıyla ilk olarak atıldığı suda tamamiyle erimesi lüzummektedir. Sabun suda eridikten sonra büyü tesirsini tamamiyle gösterir. Sabun suda ne kadar sürede erir diye bakmış bulunduğumız da burada büyü yapımında sarfedilen sabunun markası ve niteliği ehemmiyet taşımaktadır. Örnek verecek olursak şayet kaliteli bir sabun suda aşağı yukarı 1 haftada erir. Kalitesiz olan bir sabunun erime vakitı ise aşağı yukarı olarak 15 gündür. Bunun amacıyla sabun büyüsü yapımında kolay eriyen temizlik gereçleri tercih edilmelidir.

Bunun yanı sıra sabun büyüsü yapılırken telkinlerin doğru bir durumda okunması ve niyet edilmesi lüzumir. Bu ritüeller doğru bir şekilde okunup yapılmış olduktan sonrasında sabun büyüsü aşağı yukarı olarak tesirsini bir haftada tesir göstermeye başlar. Bu sayede büyü oluşturulan şahıs büyüyü yapana bir hayat boyu sevgi duymaya başlar.

Sabun Büyüsünde Suret Verme
Sabun büyüsünde suret verme prosedürü sabun büyüsü yapılırken geçilen ismimlardan bir adetsidir. Kabiliyet lüzumtiren bu prosedür kesinlikle bir medyum ya da hoca yönünca yapılmalıdır. Burada büyü yapılacak şahsa ait el, ayak, baş figürleri şeklinde figürler medyum doğrulusunda sabuna çizilmektedir. Sabun üstüne suret verilirken büyü yapılacak şahısin cinsiyetinin de vurgulanması lüzumtiğince ehemmiyetlidir.

Çünkü medyum suret verirken karşı yönün cinsel organlarını da sabun üstüne çizmektedir. Sabun büyüsünün tutmadı amacıyla cinsel organlarında sabun üstüne net bir şekilde çizilmesi lüzumir. Suret Verme prosedürü bittikten sonrasında sabun büyüsü yapımında oluşturulan başka bir ismima geçilmelidir. Sabun büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar daha bitmedi.

Sabun Büyüsünde Telkin Verme
Sabun büyüsünde telkin verme prosedürü sabun büyüsünde oluşturulan bir başka ismimdır. Bu ismimnınsa alakalı ve doğru şekilde yapılması lüzumir. Sabun büyüsünde ilk olarak sabuna suret verilir sonrasında yakarış okunur. Bu dualar yardımıyla büyü daha kolay bir şekilde meblağ. Bu büyüde okunacak dua, sihrin yapıla şekline göre belirlenmelidir.

Eğer büyü yapılacak şahısin zarar görmesi isteniyorsa, sabuna çizilen suretin üstüne toplu iğne batırılmalıdır. Batırılan bu toplu iğneler sihrin direk karşı yönü tesirlemesin sağlamaktadır. Bu ismimdaki prosedürün yapılması amacıyla de eksper bir medyum ya da hocadan yardım alınması lüzumir.

Sabun Büyüsünde Nazar ve Su İşlemleri
Sabun büyüsünde nazar ve su prosedürleri telkin verme aramasından sonra oluşturulan prosedürlerdir. Telkin ismimından sonrasında nazar prosedürü yapılmaktadır. Bu prosedür yapılırken daha eskiden üstüne suret çizilen ve dualar okunan sabun beyaz bir beze sarılır. Beze sarıldıktan sonra evde 3 gün 3 gece bu sabun kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Bu prosedürden sonrasında sabun son ismim yani su prosedürleri amacıyla hazır duruma gelir.

Sabun büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar ve sabun büyüsünün son ismimı ise su ile vasıl kılma prosedürüdir. Bu prosedürde bir bez içersinde 3 gün 3 gece bekletilen sabun çıkartılıp su olan bir yere götürülmelidir. Bu bir çeşme, göl yada deniz gibi su kaynakları olabilir. Arkasından büyü yapılırken ismimlardan geçirilen bu sabun suya atılır. Sabun suyun altına çöktüğünde ise karşı doğrultuda sihrin tesirsi görülmeye ismim atar.

Sabun büyüsünün tesir etmesi amacıyla sabunun suda tamamiyle erimesi lüzumir. Sabun eridikten sonrasında büyü oluşturulan birey yaptıran şahısi sürekli olarak rüyasında görür. Devamlı olarak büyü yaptıran şahısin yanısıra olmak ister ve ona hasret duyar. Aynı sürete büyü yaptıran şahıs ile mesajşime geçmeye çalışır. Ve netice olarak iki ferdin kavuşması gerçekleşir.

Sabunu büyüsü yapar iken yapan şahısin yanısıra hiç kimsenin olmaması lüzumir. Bunun yanı sıra suda eriyen sabunu kimsenin görmemesi lüzumir. Nazar ismimında ortaya gelen sabunun 3 gün 3 gece bekletilme kısmı ise karanlık bir oda olmalıdır. Tüm bu ismimlar alakalı bir durumda uygulanmış bulunduğunda sabun büyüsü tesirsini gösterir.

Sabun Büyüsü iyi mi Bozulur?
Sabun büyüsü nasıl bozulur? Sorusu da iyi mi yapılır, ne süre tesir soruları kadar ehemmiyet arz eden bir sorudur. Yapımı ilgi ve meşakkat lüzumtiren bu büyünün bozulması da fazlaca zor olsa lüzum ve vakit lüzumtirir. Sabun büyüsünün bozulması amacıyla kati medyum ve hocalardan yardım alabilmek lüzumir. Burada medyum ilk olarak büyü var mı yok mu onu kontrol eder. Eğer büyü bulunduğu saptanırsa onu bozmak amacıyla tılsım ve vefk yazar. Bu tılsım ve vefklerinde bir hafta vakitınce ya evde ya da kıyafetlerin içersinde saklanması lüzumir. Büyü tesirsini 3 gün içersinde kaybeder ve büyü ortaya getirilen birey eski durumuna döner.

Sabun büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar içersinde sabun büyüsünün bozulması amacıyla birtakım duaların okunması lüzumtiği mevzusudur. Bu dualar Felak ve Nas sureleridir. 7 gün vakitınce bu surelerin okunması lüzumir. Bir hafta ortamında bu büyü tesirsini kaybeder ve oluşturulan şahıs yine eski durumuna rotatif.