Sabun Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sabun Büyüsü Nedir?
Sabun büyüsü nedir? Diye bakmış bulunduğumuz da aslen iki değişik gaye ile sarfedilen bir büyü çeşididir. Hem sevmiş bulunduğu şahısi kendine aşık etmek bağlamak amacıyla sarfedilen bir büyü, bununla birlikte intikam hedefli sarfedilen bir büyüdür. Sevmediğiniz, hoşlanmadığınız bir şahsa sabun büyüsü yapmış oldurarak sizinle tesirleşim kurmasına engel olabilirsiniz. Bununla birlikte sevdiğiniz şahısi kendinize bağlamak amacıyla de bu büyüyü tercih edebilirsiniz. Bu büyü yardımıyla sevdiğiniz birey de size aşık olacaktır.

Sabun büyüsü yapımı çok zor bir büyüdür. Bu yüzden de bu büyüyü yapar iken hata yapma seviyesi gerektiğince yüksektir. Sabun büyüsü yapmış oldurmak isteyen şahıslar netlikle bir bilici ya da hocaya danışarak data almalı ve ona göre prosedür yapmalıdır. Sadece en iyi neticesi alabilmek amacıyla bir medyum ya da hocaya yaptırmalıdır.

Sabun Büyüsü nasıl Yapılır?
Sabun büyüsü iyi mi yapılır? Birçok şahıs doğrulusunda dört gözle beklenilen bir konudur. Sabun büyüsü gerçekleştirme amacıyla bir kahin yada hocadan destek alınmalıdır. Burada büyünün yapılmış olduktan sonrasında tesirsini acele göstermesi amacıyla sihrin yapımında sarfedilen malzemeler fazlaca ehemmiyetlidir. Sabun büyüsü yapar iken kullanılacak olan malzemelerin hepsi satın alınmalıdır. Ek olarak ilgili bir şekilde hoca yada medyum doğrulusunda verdiği bulgular yönünda ilgili bir şekilde büyü yapılmalıdır. Bu büyü kara büyüler listesinde yer aldığından çok ilgili olunmalıdır.

Sabun Büyüsü Etkili Midir?
Sabun büyüsü tesirli midir? Sorusu büyüyü yaptıracak olan şahıslar arasında merak edilen mevzular içersinde yer almıştır. Sabun büyüsü tesirsi kuvvetli olan bir büyüdür. Büyü gerçekleştirdikten sonra aşağı yukarı 10 gün ortamında büyü oluşturulan şahıs üstünde tesirsini göstermeye başlar. Kullanılan malzemelerin niteliği sihrin tesirsi üstünde büyük ciddiye haizdir. Bunun yanı sıra medyumun önerdiği talimatlara nazaran ortaya getirilen sabun büyüsü tesirsini daha acele göstermektedir. Bu gaye ile bir eksper yönünca destek alınması ehemmiyetlidir.

Sabun Büyüsünün Tutma Süresi Ne Kadardır?
Sabun büyüsünün tutma vakitı ne kadardır? Sorusu büyü yapmış olduracak şahıslar yönünca merak edilen bir konudur. Burada sabun büyüsünün tesirli olması amacıyla ilk olarak atıldığı suda tamamiyle erimesi gerekmektedir. Sabun suda eridikten sonra büyü tesirsini tamamiyle gösterir. Sabun suda ne kadar vakitde erir diye baktığımız da burada büyü yapımında sarfedilen sabunun markası ve niteliği ehemmiyet taşımaktadır. Örnek verecek olursak şayet kaliteli bir sabun suda ortalama 1 haftada erir. Kalitesiz olan bir sabunun erime vakitı ise aşağı yukarı olarak 15 gündür. Bunun amacıyla sabun büyüsü yapımında kolay eriyen temizlik gereçleri tercih edilmelidir.

Bunun yanı sıra sabun büyüsü yapılırken telkinlerin doğru bir şekilde okunması ve niyet edilmesi gerekir. Bu ritüeller doğru bir durumda okunup gerçekleştirdikten sonrasında sabun büyüsü aşağı yukarı olarak tesirsini bir haftada tesir göstermeye ismim atar. Bu sayede büyü ortaya getirilen birey büyüyü yapana bir hayat boyu aşık olur.

Sabun Büyüsünde Suret Verme
Sabun büyüsünde suret verme prosedürü sabun büyüsü yapılırken geçilen aşamalardan bir tanesidir. Yetenek gerektiren bu prosedür netlikle bir kahin yada hoca yönünca yapılmalıdır. Burada büyü yapılacak şahsa dair el, ayak, baş figürleri gibi figürler bilici yönünca sabuna çizilmektedir. Sabun üstüne suret verilirken büyü yapılacak ferdin cinsiyetinin de vurgulanması oldukca ehemmiyetlidir.

Çünkü bilici suret verirken karşı yönün cinsel organlarını da sabun üstüne çizmektedir. Sabun büyüsünün tutmadı amacıyla cinsel organlarında sabun üstüne net bir durumda çizilmesi gerekir. Suret Verme prosedürü bittikten sonrasında sabun büyüsü yapımında oluşturulan başka bir ismima geçilmelidir. Sabun büyüsü ile ilgili bilmeniz gerekli olanlar daha bitmedi.

Sabun Büyüsünde Telkin Verme
Sabun büyüsünde telkin verme prosedürü sabun büyüsünde oluşturulan bir başka aşamadır. Bu aşamanınsa ilgili ve doğru şekilde yapılması gerekir. Sabun büyüsünde ilk olarak sabuna suret verilir sonrasında yakarış okunması mümkün. Bu dualar yardımıyla büyü daha kolay bir durumda meblağ. Bu büyüde okunacak yakarma, sihrin yapıla şekline gore belirlenmelidir.

Eğer büyü yapılacak şahısin zarar görmesi isteniyorsa, sabuna çizilen suretin üstüne toplu iğne batırılmalıdır. Batırılan bu toplu iğneler büyünün direk karşı yönü tesirlemesin sağlamaktadır. Bu aşamadaki prosedürün yapılması amacıyla de eksper bir kahin ya da hocadan yardım alınması gerekir.

Sabun Büyüsünde Nazar ve Su İşlemleri
Sabun büyüsünde nazar ve su prosedürleri telkin verme aramasından sonrasında oluşturulan prosedürlerdir. Telkin ismimından sonra nazar prosedürü yapılmaktadır. Bu prosedür yapılırken daha eskiden üstüne suret çizilen ve dualar okunan sabun beyaz bir beze sarılır. Beze sarıldıktan sonrasında evde 3 gün 3 gece bu sabun kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Bu prosedürden sonra sabun son aşfakat yani su prosedürleri amacıyla hazır duruma gelir.

Sabun büyüsü ile ilgili bilmeniz gerekli olanlar ve sabun büyüsünün son ismimı ise su ile vasıl kılma prosedürüdir. Bu prosedürde bir bez ortamında 3 gün 3 gece bekletilen sabun çıkartılıp su olan bir yere gdolayılmelidir. Bu bir çeşme, göl yada deniz gibi su kaynakları olabilir. Arkasından büyü yapılırken aşamalardan geçirilen bu sabun suya atılır. Sabun suyun altına çöktüğünde ise karşı doğrultuda sihrin tesirleri görülmeye başlar.

Sabun büyüsünün tesir etmesi amacıyla sabunun suda tamamiyle erimesi gerekir. Sabun eridikten sonra büyü oluşturulan şahıs yapmış olduran şahısi sıksık olarak rüyasında görür. Sürekli olarak büyü yapmış olduran ferdin yanısıra olmak ister ve ona hasret duyar. Bununla birlikte büyü yaptıran şahıs ile bildirişime geçmeye çalışır. Ve netice olarak iki şahısin kavuşması gerçekleşir.

Sabunu büyüsü yapar iken ortaya getiren ferdin yanısıra hiç kimsenin olmaması gerekir. Bunun yanı sıra suda eriyen sabunu kimsenin görmemesi gerekir. Nazar ismimında ortaya gelen sabunun 3 gün 3 gece bekletilme kısmı ise karanlık bir oda olmalıdır. Tüm bu aşamalar ilgili bir durumda uygulandığında sabun büyüsü tesirsini gösterir.

Sabun Büyüsü iyi mi Bozulur?
Sabun büyüsü nasıl bozulur? Sorusu da iyi mi yapılır, ne vakit tesir soruları kadar ehemmiyet arz eden bir sorudur. Yapımı ilgi ve meşakkat gerektiren bu sihrin bozulması da fazlaca zahmetlidir ve vakit gerektirir. Sabun büyüsünün bozulması amacıyla net medyum ve hocalardan yardım alabilmek gerekir. Burada kahin ilk olarak büyü var mı yok mu onu kontrol eder. Eğer büyü bulunduğu saptanırsa onu bozmak amacıyla tılsım ve vefk yazar. Bu tılsım ve vefklerinde yedi gün vakitınce ya evde ya da kıyafetlerin ortamında saklanması gerekir. Büyü tesirsini 3 gün içersinde kaybeder ve büyü oluşturulan şahıs eski durumuna rotatif.