Nohut Büyüsü ile Aşık Etme

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?
Nohut büyüsü nasıl yapılır sorusunun onlarca yanıtı bulunmaktadır. Mesela 41 adet nohut büyüsü, 3 adet haşlanmış nohut ile büyü bu büyü çeşitleri arasında en süregelen olanlarıdır. Her birinin ayrı yapılışları ve biçimleri bulunmaktadır. Bu yapılı biçimlerinin iyi mi bulunduğunu bölümünde eksper medyumlar saptama etmektedir. Çünkü yapılacak bir hata ile geri dönüşü olmayan problemler meydana gelebilir. Bu yüzden ne olursa olsun eksper bir medyum ya da hocadan destek alabilmek gerekmektedir.

Alanında eksper ve tecrübeli Medyum Kabil Emin Hocamız sizlere yardımcı olmaktadır. Fakat vurgulanması gereken ilk konu şudur. Büyüler ne olursa olsun iyi kalpli yapılmalıdır. Çünkü kötü hedefli oluşturulan büyüler ciddi problemler meydana çıkarabilirler. Hocamız bu noktada ve her halde sizlere yardımı olacaktır. Okunması gereken dualar ve yazılması gereksinim duyulan tılsımlar amacıyla hocamız sizi yönlendirecektir.

Kullanılacak Nohut Sayısının Seçilmesi
Nohut büyüsü nohut sayısı her büyü amacıyla değişik olabilir. Çünkü nohut büyüsü şahsa özeldir ve o şahıs amacıyla yapılacak prosedürler gerektirir. 41 nohut büyüsü yinel bir büyü olarak karşımıza çıkar. Sadece şahsa özel büyü yapıldığı süre tesirleri daha iyi hissedilir.

Nohut büyüsünde nohut sayısı iki nedene nazaran belirlenir. Bunlardan birincisi büyü yapmış oldurılan şahısin ismi diğeri de annesinin ismidir. Bu iki isim büyü yapılırken fazlaca ehemmiyet taşımaktadır.

Nohut büyüsü yapılırken hem yapılacak şahısin hem de annesinin isminin sessiz harfleri sayısı kadar nohut alınır. Burada numune verilebilecek olursa yapılacak şahısin adı altı harfli, annesinin adı ise sekiz harfli ise, isimlerin sessiz harfleri kadar nohut alınır. Ardından yaptıran şahısin anası ve kendi ismi kadar nohut alınır. Her iki takım nohutlar ayrı kapların amacıylae alınır. Nohutların ayrı olması oldukca ehemmiyetlidir.

Her iki takımda tespit edilen nohutlar amacıyla her gün tılsım okunması gerekmektedir. Bu tılsımlar eksper Medyum Kabil Emin Hocalar doğrulusunda belirlenecek ve sizlere verilebilecektir. Yine söylenecek sözler bilici hoca doğrulusunda belirlenmelidir. Çünkü her büyünün ayrı tılsımlar ile yazılması söz hususu olabilir. Tılsımlar ve nohut sayıları doğru olduktan sonra büyü ortalama 6 gün içersinde tesirsini göstermeye başlayacaktır. 6 gün nihayetinde ise nohutların karıştırılması ve tek bir kabın amacıylae konması gerekmektedir.

Yine bütün konularda bulunduğu benzer biçimde bu hususta da Medyum Kabil Emin Hocamız sizlere gereksinim duyulan bütün detayları verecek ve yapılması gereksinim duyulan bütün prosedürlerin yapılmasını sağlayacaktır. Burada ilgi edilmesi gereken konulardan bir adetsi de kahin hocamız ile kesinlikle doğruları paylaşmanızdır. Aksi takdirde yapılacak hatalı bir prosedür ağır neticeler meydana çıkarabilir.

Nohut Büyüsü bulguları
Nohut büyüsü bulguları ilk yapıldığı günden itibaren hissedilmeye başlanır. Fakat bunu idrak etmek olası olmayabilir. Etkilerini oluşturulan ferdin çevreındakiler hissedebilir ve gözlemleyebilir. Bu tesirlerin bazıları şunlardır.

Kişi tembelleşir ve rastgele bir şey gerçekleştirme istemez.
Meydana getirilen birey yaşamından keyif almamaya ismim atar.
Tüm insanlardan uzak durmaya çalışır.
Büyü meydana getirilen birey ruhsal sıkıntılar ve depresif açıklanan gösterir.
Bu tesirler bölümünde eksper ve tecrübeli Medyum Kabil Emin Hocaları tarafınca yapıldığında görülecektir. Aksi taktirde hatalı insanlar doğrulusunda oluşturulan büyüler katiyen bir işe yaramadığı şeklinde, ters tesirler de oluşturabilir. Bu yüzden bölümünde eksper ve tecrübeli kahin hocalardan yardım alınması ilk şartlardandır.

Belirtilerin görünmesi ve büyünün tutması amacıyla Medyum Kabil Emin Hocamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Gereken bütün konuları size açıklayan bilici hocamız okunacak dualardan, yapılacak bütün prosedürlere kadar sizlere her konuda data verecek ve sihrin tutmasını sağlayacaktır.

Nohut Büyüsü Yaparken Kaba Kalem Kırmak
Nohut büyüsü yapar iken kaba kalem kırmak Azerbaycan çevrelerinde oluşturulan bir prosedür olarak görülmektedir. Bu prosedür yinellikle uzakta biri amacıyla yapılacak ise uygulanmaktadır. Uygulanacak şahıs uzakta ise bu prosedür yapılır. Sadece nohut kabına kalem kırmak amacıyla altıncı günü beklemek gerekmektedir.

Altıncı günün nihayetinde büyü oluşturulan kaba mürekkep damlatılır ya da divit kalem amacıylae kırılır. Bu prosedür de yine bölümünde eksper ve tecrübeli bir hoca ya da kahin doğrulusunda önerilmeli ve uygulanması anlatılmalıdır. Eğer kalem kırılması prosedürü ideal görülmüş ise kesinlikle kalem olası olan en küçük parçalara ayrılmalıdır.

Ardından kalem ile nohutlar birlikte karıştırılmalıdır. Kalem parçaları ile birlikte katiyen aşık olmayacak şahıslerin bile aşık olması beklenmektedir. Kişiler birbirine gönül sunar ve evlilik gerçekleştirme isterler.

Nohut Büyüsü Evli Kişilere Yapılır mı?
Nohut büyüsü evli şahıslara yapılır mı sorusu bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin merak ettikleri sorulardan biridir. Elbet bu olasıdür. Sadece bundan detaylı prosedürler yapması gerekmektedir. Bu tarz şeylerin başlangıcında bölümünde eksper ve tecrübeli hoca ya da medyumlara müracaat yapılmalıdır. Bunun yanısıra yaptıran ferdin niyetinin kötü olmaması gerekir. Bu iki hale ilgi edilmez ise büyü tutmayacağı gibi bununla birlikte ters tesirler de oluşabilir. Bunun yanısıra evli çiftlere meydana getirilen büyü neticesinde yuvalar da dağılabilir.

Nohut büyüsü meydana getirilen şahıs, bağlandığı şahıs ile ilgili hiçbir negatif düşüncede bulunmaz ve tespit edilenlar ile de münakaşaya girer. Bu nedenlerle aileleri ile arası açılır ve o şahısi güvenliğini sağlamak amacıyla herkesten ve her şeyden vazgeçer.

Ters İşlemler ile Nohut Büyüsü Bozma
Ters prosedürler ile nohut büyüsü bozma elbet olasıdür. Genellikle kara nohut büyüsü yapıldığı zaman, tersten bozma prosedürlerinin yapılması tercih edilir. Büyünün bozulması amacıyla en az 6 gün süresince ritüellerin yapılması sağlanmalıdır. 6 gün süresince ev içersinde tılsımlı sözcükler belirti edilen biçim ve sayılarda okunur. Bunun miktarını ve şeklini medyumlar sizlere bildirecektir.

Gene yaptırma prosedüründe bulunduğu gibi bozdurma prosedüründe de işinin ehli ve bölümünde eksper ve tecrübeli hoca ya da medyumlardan yardım alınmalıdır. Çünkü yapılacak rastgele hatalı bir prosedür ters halleri meydana çıkardığı benzer biçimde, rastgele bir netice ta meydana çıkarmayabilir.

Alanında eksper Medyum Kabil Emin Hocamız sizlere büyü yapmış oldurma hususu ile ilgili bulunduğu benzer biçimde bozdurma konusunda da yardımcı olacaktır. Uzun senelerdir bölümünde insanlığa hizmet veren bilici hocamız ile sizler de kısa sürede isteklerinize kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereksinim duyulan yalnız bilici hocamızı aramak. Geri kalan bütün prosedürler Medyum Kabil Emin Hocamız doğrulusunda yerine getirilecektir.

Bilici hocası doğrulusunda tespit edilen tılsımlı dualar ve diğeri yapılacak ritüeller gerçekleştirdikten sonra Kuran’dan dualar ve sureler okuyabilirsiniz. Genellikle Felak ve Nas sureleri her türlü musibet ve şer işlerden güvenliğini sağlamaktadır. Bunun yanısıra sure okumanın diğer bir ehemmiyeti daha vardır. Tersten bozma prosedürü ile birlikte sizden giden büyü, diğer birine tesir edebilir. Fakat bolca bol sure ve yakarma okumak bu tesirnin ortadan kalkmasını elde edecektir. Gene akşam süreleri ile yatmadan evvelce okunması oldukca koruyucu olacaktır.