Mum İle Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır

Mumla Ölüm Büyüsü nasıl yapılır?
Yapılacak olan büyünün adından da anlaşılacağı üzere ana madde mum olmaktadır. Mum üstüne tılsım ve belli başlı dualar okunduktan sonra ve ölmesi istenilen ferdin verileri ile birlikte yapılmaktadır. Burada ana maddenin mum olmasının manası da açıktır. Mum eridikçe büyü meydana getirilen şahıs de acı çeksin ve mum bittikten sonra da büyü oluşturulan birey ölsün manasında olmaktadır.

Burada yapılacak olan büyü ile birlikte eriyip yanan mum benzer şekilde eriyip yok olsun gitsin şeklinde anlamlandırılmaktadır. Bundan ötürü de en çok sarfedilen ölüm büyülerinden olmaktadır. Ölüm büyüsü çok ilgi edilerek yapılması gereksinim duyulan büyü türüdür. Kara büyüler içersinde yer alabilmektadır.

Ölüm Büyüsü tesirini iyi mi Gösterir?
Ölüm büyüsü tesiri içersinde tespit edilen haller derhal derhal bir hafta içersinde gözlemlenmeye başlamaktadır. Bir haftadan sonra ölüm büyüsü yapmış oldurılan şahıslarda belli olacak derecede tesirinde bırakır görülmeye başlanır. Ölüm büyüsü yapmış olduran şahıslar bu hususta bir pişmanlık duyar ve caymak isterse bu büyünün geri dönüşünün olmadığını bilmeleri gerekmektedir.

Bu yüzden de yapmış olduran şahıs bu sonucunı vermeden evvelce çok çok düşünmelidir. Yapılacak olan sihrin geri dönüşü olmamaktadır. Medyumlar tarafınca yapılacak olan büyü çok alakalı bir şekilde hiçbir ayrıntı atlanmadan yapılmalıdır. Bazı hallerde ölüm büyüsü yapılması sırasında domuz bağlarırsağı ya da köpek dili istenebilmektedir.

Bu açılardan bakıldığında da çok çok maliyeti olan bir büyü türü olarak da bilinmektedir. Bu amaçla yapılmak istendiğinde hem parasal hem de tinsel yönden düşünülmelidir. Bu büyü türü ile alakalı informasyon sahibi olmadan yaptırılmaması önerilmektedir. Informasyon alabilmek amacıyla ustalaşmış olarak bu işle uğraşan medyumlardan data alabilirsiniz.

Ölüm Büyüsü yaptıran namacıyla yaptırmaktadır?
Bazı vakitlerde bir şahıs ile alakalı kin ya da nefret duygusu taşıyor olabilirsiniz. Bundan ötürü de onun ölmesini ve bu dünyadan göçüp gitmesini isteyebilirsiniz. Bu şekil hallerde ölüm büyüsü amacıyla medyumlara başvurulmalıdır. Bazı hallerde bu büyüler eski eş ya da sevgiliye yapmış oldurılmak istenirken kimi vakit de iş yerinde ayağını kaydırmak istediğiniz bir şahıs amacıyla de yapılabilmektedir. Hatta birtakım durumlarda da akrabalar amacıyla de aynı mevzuda hizmet alınabilmektedir.

Bu büyüyü yaptırmak isteyen insanlar yine olarak bir vaziyet karşısında canları yanan ve bunun intikamını alabilmek isteyen şahıslar doğrulusunda yapmış oldurılabilmektedir. Bu yüzden canı yanan ve gözü kararan şahıslar bu büyüyü yapmış oldurabilmek amacıyla hiç çekinmeden bu büyüye başvurmaktadırlar.

Ölüm Büyüsü yaptırılan şahıs de yaşanan değişiklıklar nelerdir?
Ölüm büyüsü yaptırılan şahıslar değişik fiziksel ve ruhsal emareler vermektedirler. Meydana getirilen büyü mum ile yapıldığından mum eriyip tamamlanana kadar acılar içersinde kıvranmaktadır. Bu amaçla de büyü meydana getirilen birey her vakit acı içersinde yaşamını sürdürmekte ve en sonucunda ölüm gerçekleşmektedir.

Maksimum görülen emaresi de aşırı derecede zayıflık ve karın ağrısıdır. Zayıflığın sebebi de oluşturulan büyü sebebiyle iştahtan kesilmeden kaynaklı olmaktadır. Tarifsiz acılar çekmekte ve bu acılar ölümle neticelanmaktadır. Hem de cinsel olarak da kendilerini kuvvetsiz hissetmektedirler. Cinsel yaşamları da negatif bir durumda etkilenmektedir.

Ek olarak başına musallat edilen varlıklar ile sıksık rahatsız ve huzursuz vakitler geçirirler. Ömürleri da bir o denli huzursuzluk içersinde geçmeye ismim atar. Her an her saat agresif ve acılı vakitler geçirmektedirler. Ruhsal yönden da bu şekilde emareler göstermektedir. Bu şekilde olunca da ruhsal problemlerde çökkmeşhurk hissi yaratmakta ve hayattan beğeni almaları engellenmektedir.

Ölüm Büyüsünün Bozulması Mümkün müdür?
Her ne kadar bu büyü bozulmaz gibi bir hal olmuş olsa da işin ehli tarafınca oluşturulan büyüler problemlu bir şekilde de olsa bozulabilmektedir. Yine bu mevzuda medyumlardan destek alabilmek en doğru karar olacaktır. Meydana getirilen büyü her ne şekilde olursa olsun bunun bozulması amacıyla bir medyumdan yardım alınabilir.

Ölüm büyüsü nasıl bozunur şeklinde çoğu sual bulunmaktadır. Bunun yanıtı ise tek başına bozmanın olası olmadığıdır. Çok daha meşakkatli bir durumda bozulmaktadır. Bunun amacıyla yapılması gereksinim duyulan yaptırılmış olan medyuma başvurmak olacaktır. Bireye özel olarak yapıldığından ötürü yapmış oldurılan medyumun bozması çok daha kolay olmaktadır.

Ölüm büyüsü yaptırılırken dünyevi olmayan varlıklardan yardım alınıyorsa bozma prosedürü amacıyla de yine onlardan yardım alınmalıdır. Evde kendi başınız çözülecek bir büyü değildir. Bazıları yapmış oldurdıkları mumla ölüm büyüsü amacıyla mumu atmakta ya da denize fırlatmaktadır. Unutulmamalıdır ki; bu vaziyet bu şekilde çözülmemektedir. Bu yüzden de yapmış oldurırken nasıl ustalaşmış destek alınmışsa, bozunurken de aynı şekilde medyumlardan profesyonel bir destek alınmalıdır.

Ölüm Büyüsünün Tutmama İhtimali Var mıdır?
Bazı hallerde her büyü de bulunduğu şeklinde ölüm büyüsü tutmama hali vardır. Bu oluşturulan şekille alakalı olabileceği şeklinde birey ile de alakalı olabilmektedir. Bazı şahıslarin büyü tutmayan bir yapısı olabilmektedir. Bundan ötürü de nasıl yapılmış olursa olsun tutmayabilir. Bu şekilde bir surumla karşılaşırsanız yine medyuma gitmeniz gerekmektedir.

Tekrar medyuma gittiğinizde değişik bir durumda büyü yapılabilir ya da daha evvelce meydana getirilen büyü ile alakalı yinelama yapılabilir. Bu mevzuda size en iyi şekilde destek vereceklerdir. Bir de birtakım şahıslar uzaklıknin büyü üstünde negatif tesirleri bulunduğunu savunmaktadırlar. Bu savunmanın gerçeklikle alakası yoktur. Sihrin uzaklık ile aslabir ilgisi bulunmamaktadır.

Ölüm Büyüsü oluşturulan şahıs iyi mi Anlaşılır?
Mumla meydana getirilen ölüm büyüsü kendini çok kusa vakitde göstermektedir. Adından da anlaşıldığı üzere sarfedilen ana madde mum olmasından eriyip sona erdiğinde ölüm gerçekleşir. Bu da çok kısa bir vakit içersinde olmakta ve çok acılı bir proses olarak görülmektedir. Bireynin tahammül edemeyeceği kadar çok acı çekmektedir.

İnsan yaşamını olumsuz yönde etkilemekte ve hiçbir şey meydana getirmeye mecali kalmamaktadır. Hatta çok kuvvetli bir depresyon amacıylae gireceği görülecektir. Batın bölgesinde yaşayacağı sancılar ve iştahsızlıkla birlikte aşırı yorgunluk hissi ve zayıflık meydana geldiği görülecektir. Tabiri caizse mum gibi eriyecektir.

Ölüm büyüsü tesiri nedir diye bakıldığında büyü oluşturulan şahıs yaşadığı olumsuzluklar sebebiyle agresif ve duygu hali duyarlı olarak yansıyacaktır. Her mevzuşulan ya da her meydana getirilen hareketten negatif anlamlar çıkarmaya başlayacaktır. Daha evvelceleri sinirlenmediği vakalarda çok daha değişik reaksiyonlar verebilmektedirler. Hatta vakitle halüsinasyonlar görebilmektedirler. Vakit vakit ağlama nöbeti yaşayabilmektedirler. Tüm bunların sonucunda da şahıs direkt olarak en son ismim olan yatağa düşme be daha sonra iyileşme gözlenmeden ölüm hali meydana çıkmaktadır. Birey son ismim olarak ölüme yaklaştığında hayat sürdürdükleri duygu hali ve meydana getirilen tahammülsüzlükler baş göstermeye başlayacaktır.

Mumla oluşturulan Ölüm Büyüsü Kimlere Yapılır?
Mumla meydana getirilen ölüm büyüsü kimlere yapılır sorusunun gerçekte tek bir yanıtı yoktur. Problem yaşanılan ve sıksık problem olan iş arkadaşına, eski eşe, eşinin akrabalarına, eski sevgiliye ya da kendi akrabalarından birine yapılabilmektedir. Bu büyü çok kuvvetli ve tesirini derhal gösteren bir büyü olması sebebiyle ne olursa olsun çok alakalı ve itinalı bir durumda yapılması gerekmektedir.

Sonucunda ölüm olan bu büyü ile birlikte kin ve nefret duyulan şahısin ölmesi ve hayattan gitmesi fakatçlanmaktadır. Genellikle bu hususta evde yapılacak bir büyü türü olmadığı bilinmelidir. Çok çok prosedür barındıran bir büyü olması sebebiyle kesinlikle bu işi profesyonel olarak yapan medyumlardan destek alınmalıdır. Çünkü yapılacak olan hatalı bir prosedür ondan sonra daha değişik neticelar meydana çıkabilmektedir.

Genellikle bu mevzuda eski eş ya da sevgiliye yapıldığı bilinse de akrabalara da yapıldığı meydana getirilen incelemelerde meydana çıkmıştır. Ölüm ile neticelanacak bu büyü ile birlikte yapmadan evvelce tam manasıyla ve net bir şekilde karar verilmelidir daha sonra yapılacak olan bozma prosedürü amacıyla geç kalınabilmektedir. Dolayısıyla kim amacıyla ve ne amacıyla yapılırsa yapılsın sonucunız net olmalıdır.

Canı yanan ve bu hususta hakkaten intikam alabilmek isteyen şahıslar tarafınca yaptırılan büyüler medyumlar eşliğimde yapmış oldurılmalıdır. Her büyü de bulunduğu gibi bu büyü çeşidinde de belli bir vakit ve belli bir vakit mevcuttur. Dolayısıyla bu işi ustalaşmış olarak üstlenen şahıslar doğrulusunda yapılmalıdır. Medyumlar bu mevzuda sizlere bilgi verecek ve yapılması gereken büyü ile alakalı ayrıntıları aktaracaklardır.

Mumla oluşturulan ölüm büyüsü amacıyla medyumların özel tılsım ve duaları bulunmaktadır. Bu amaçla de doğru bir vakit ve vakitki yapılacak olan büyünün tutmaması şeklinde bir hal söz mevzusu değildir. Bundan ötürü de özel ve sessiz bir odada büyüye yoğunlaşmaktadırlar. Ardından oluşturulan büyü ile alakalı informasyon verilmekte ve bir hafta içersinde de tesirlerini göstermektedirler.

Büyü oluşturulan şahıs de bu büyünün tesirlerini çok süratli bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak bu hususta hayat sürdürdüklerinı sosyal yaşantısına da yansıtacaktır. Genellikle çok sancılı bir prosesten geçecekleri amacıyla de bunu görmemenin olanakı yoktur. Gözle görülür şekilde değişiklıklar meydana istikbal ve en nihayetinde da ölüme maruz kalacaktır.