Makas Büyüsü nasıl yapılır

Makas Büyüsü Nedir ?
Makas Büyüsü ilk olarak ak büyü olarak sarfedilen makas büyüsü ile ilgili bilgilendirme yapalım. Ak büyü olarak yapılacak bir makas büyüsü şahıslerin birbirine sıkıca bağlanmasını fakatç edinmiş bir büyüdür. Genel olarak sevmiş olduği şahısyle evlenmek isteyenler, sevgilisiyle arası soğuk olanlar, eşiyle problem yaşayanlar yönünca sıkça tercih edilmektedir. Kara büyü olarak sarfedilen makas büyüsü ise nefret ettiği insanları ayırmak isteyenler, sevmiş olduği başkasıyla evlenenler yönünca kullanılmaktadır.

Makas Büyüsü nasıl Yapılır ?
Makas büyüsü gerçekleştirme amacıyla ilk olarak bu büyüyü hangi fakatçla kullanacağımızı bilmeli ve ona bakılırsa hareket etmeliyiz. Ak büyü olarak mı ? Kara büyü olarak mı ? Ben ifadeıma İlk olarak ak büyü olarak kullanacağımız makas büyüsünden başlıyorum. Öncelik ile prosedür yapılacak şahıslerin adları anne adları doğum tarihleri ve fotoğraflarını alıyoruz. Ondan ardından şahıslerin bilgilerini fotoğrafların üstüne safran mürekkebi ile yazıp bu fotoğrafları paslı kapalı makas altına koyarak 14 defa tılsımlı sözü söyleriz. Bu fotoğrafları çapraz koyarız ve kadın üstte erkek altta olacak şekilde ondan ardından bu ayin bu şekliyle 14 gün bekler ve 4 günde bir tılsımlı sözler daimi 14 defa tekrarlanır. Ayin bitiminde kız ve erkek şahıs birbirine duygusal anlamda sıkı sıkıya bağlanır.

Makas büyüsünü iki insanı birbirinden ayırmak amacıyla şu demek oluyor ki kara büyü olarak kullanırsak; gene iki şahısni bilgilerini alıyoruz (ad, anne adı, doğum tarihi, fotoğraflar) bu sefer ayrılmasını istediğimiz şahıslerin bilgilerini fotoğraflara yazıp fotoğrafları üstte erkek altta kadın olacak şekilde koyup ondan ardından üzerlerine paslı makası bu sefer açık olarak koyuyoruz. Tılsımlı sözler bu sefer tersten okunuyor sayı olarak ta 41 kere tekrar ediliyor. Bu tekrar prosedürü tekrar 4 günde bir devam ediyor. Toplamda 28 günde netice veriyor.

Makas Büyüsü Kaç Günde etki Eder ?
Makas büyüsü ak büyü olarak yapılmış ise 7. Günden itibaren insan üzerinden etki etmeye ismim atar. Kara büyü olarak yapılmış ise 14. Günden itibaren insanı etkii altına alır.

Makas Büyüsünün etkileri nelerdir ?
Ak büyü katagorisinde yapılmış olduysa kısaca bağlama fakatçlı yapıldıysa

yapılan şahıs yaptıran şahsa aşık olur
meydana getirilen birey yapmış olduran şahısi sıksık rüyasında görür
yapılan şahıs yaptıran şahısnin sesini daimi duymaya ismim atar
meydana getirilen şahıs yaptıran şahısi baktığı her yerde görmeye ismim atar
yapılan şahıs yapmış olduran şahıs olmadan yaşayamayacağı hissine kapılır.
Kara Büyü katagorisinde bir ayrılık büyüsü olarak yapılmış olduysa

yapılan şahıslar birbirinden nefret etmeye başlarlar
sıksık kendi aralarında kavga ederler
birlikte aynı ortamda çok duramazlar
bazı hallerde karşı yönü domuz olarak görebilirler
iki doğrultusunda sinir katsayısı son ismim yüksektir
bu büyüden ardından yalnız eşlerine değil etraflarında tespit edilen herkese karşı agresif olurlar
En İyi Makas Büyüsünü Kimler Yapar ?
En iyi büyüler her daim büyü bilimsel ilk öğretilen cemiyet olan Yahudiler yönünca yapılır. Gerek ak büyü olsun gerekse kara büyü olsun tüm büyüler de eksper olan yahudiler bu ilmin gerçek temsilcileridir. Bu yüzden makas büyüsü yaptırmak amacıyla yahudi medyumlardan yardım alabilirsiniz.