Limon Büyüsü Nedir

Limon büyüsü nedir? Benzer biçimde sorular internet sitelerinde araştırılan mevzuların ortamında yer verilmiştir. Büyüler içersinde maksimum tercih edilen büyü tipleri aşk büyüsü uygulamalarıdır. Limon büyüsü her ne kadar talih ve kazanç büyüsü olarak bilinse de birtakım kaynaklarda ayırma büyüsü olarak da yapılabildiği bildirilmiştir. Limon büyüsü neden yapılır? Sorusu büyü yaptırmayı düşünen ve bundan ötürü de büyüler ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmeye çalışan bireylerin merak etmiş bulunduğu bir mevzudur. Limon büyüsü genel olarak bireylerin kısmetlerini açma, talihlerini açma, para kazanma, kaderlerini açma hedefi ile uygulanabilmektedir. Aslına bakarsak limon büyüsü talih ve kısmet açma büyüsü olmasından şahsa pek zararlı bir büyü değildir. Ancak tekrar de işin ehli kahin hocalara uygulatılması mühimdir. Kişi kendisine ya da çevresinden birine limon büyüsü yaptırarak kıymetlerinin ve kazançlarının artmasını sağlayabilir.

Antik çağların en mühim parçası olan büyü, o dehemmiyet büyücü ya da cadı olarak adlandırılan şahıslar tarafınca uygulanmıştır. Büyü yapımında kötü ruhlar ve şeytani varlıklar kullanıldığı amacıyla büyülerin bölümünde eksper şahıslar doğrulusunda yapılması daha doğrudur. Günümüzde büyü hizmeti veren bilici hocalar her tür büyüyü en ince detaysına kadar bildikleri amacıyla gerçekleştirdikleri büyüler de pozitif netice vermektedir. Bu yüzden limon büyüsü yapımında da bilici hocalara en doğru alternatif olacaktır. Limon büyüsü amacıyla işin ehli kahin hocalar ile çalışıldığında büyüyü tatbik eden bireylerin en kısa vakitde talihları açılmakta ve kazançları artmaktadır.

Limon Büyüsü Kimlere Yapılır?
Limon büyüsü çok eskilere dayanan bir uygulamadır. Günümüzde büyü yapma husussu ile ilgili çok iyi kahin hocalar bulunmaktadır. Ancak eski tarihler de bulunduğu şeklinde zamanımızda da insanlar büyü hususlarında çok meraklıdır. Limon büyüsü nedir? Namacıyla yapılır? Diye insanlar türli incelemeler yapmaktadır. Aslına bakarsak merak edilen soru şudur ki; limon büyüsü aşk büyüsü olarak yapabilir mi? Bu soruların yanı sıra insanoğluın limon büyüsü kimlere yapılır? Diye de ttesirkktadır.

Limon büyüsü yapılması amacıyla ilk olarak iyi bir bilici hoca tercih edilmelidir. Havas ilmi verilerine sahip kahin hoca ile irtibat atlattıktan ardından şahıslara limon büyüsü uygulanabilir. Eski Mısırlıların yeni doğan çocuklarına uygulattıkları limon büyüsü talih açma husussu ile ilgili 7’den 70’e uygulanabilir. Kimlere uygulanabilir sorusu çok ilgi çekici olmasından şu şekilde açıklanabilir;

Yeni doğmuş bebekler
Kısmeti kapalı olanlar
İş ya da özel yaşamında talihi yardımcı gitmeyen şahıslar
Parasal anlamda sorun yaşayanlar
tecim ile uğraşan ve daha çok kazanç elde etmek isteyen şahıslar
ek olarak ayırma hedefi ile uygulanmış bulunduğunda birbirini seven ve dşayet veren bireylerin ayrılması amacıyla de uygulanabilir.
Büyüler mevzusunda ttesirk meydana getiren ve kısmet açma, talih açma husussu ile ilgili hangi büyülerin yapıldığını merak edenler limon büyüsünü tercih edebilirler. Hem de her türlü büyü de bulunduğu şeklinde limon büyüsünün de bölümünde eksper medyum hocalar tarafınca yapılması gerekir. Çünkü deneyimsiz ve bilgisiz şahıslar tarafınca oluşturulan büyüler bir tek hüsran ve vakit yitirilmesine neden olur.

Limon Büyüsü tesirsi nedir?
Aşk büyüsü olarak limon büyüsü uygulanabilir mi diye insanoğlu ttesirk yapmaktadır. Çünkü insanlar organik yollar ile elde etmeye başaramadıkları aşk duygusunu tabiata aykırı bir olay olan büyü ile başarmaktadır. Bunun yanı sıra limon büyüsü ile ilgili katiyenbir bilgi bilmeyen şahıslar ya da büyü alanına ilgi duyanların merak etmiş bulunduğu husus limon büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Konusudur. Büyülerin neden uygulandığı kadar tesirlerinin ne bulunduğudur merak edilmektedir. Limon büyüsü tesirsi nelerdir? Diye merak edenler amacıyla bu mevzuyu şu şekilde açıklayabiliriz;

Maddi manevi kısmeti kapalı olan bireylerin kısmeti açılır. Şansı yardımcı giderek kazançları artar.
Yeni doğmuş bebeklere yapıldığı takdir de hayat boyu kısmetli olurlar ve katiyen parasal kuvvetlik çekmezler.
Hayatlarında daimi olarak başarılı olurlar.
Hayatlarını pozitif yönde tesirleyecek şahıslar ile tanışırlar.
Kapalı kapıları açılır.
Yaşamında olumlu gitmeyen şahıslar limon büyüsü yaptırarak talih ve kazançlarını arttırabilirler. Hem de limon büyüsü evli çiftleri ve sevgilileri ayırma hedefi ile meydana getirilen bir büyüdür. Çok tesirli olan bir büyü olan limon büyüsü yapılmış olduktan ardından çok kısa bir vakit ortamında birbirini çok seven iki bireyin arasının açılmasına neden olmaktadır. Bu vaziyet bir tek aşk manasında olmayabilir, birbirini seven iki arkadaşı ya da aile içersindeki bireyleri birbirinden ayırmak amacıyla de kullanılabilir. Ayırma büyüsü olarak uygulandığı vakit ise insanoğlu üzerinde şu tesirler görülebilir;

büyünün tesirsi altına giren bireylerin uyku düzenleri ve psikolojileri bozulabilir.
Kişilerde ruhsal problemlerın yanı sıra fiziksel problemler da meydana çıkabilir.
Birbirini çok seven insanoğlu büyüden sonra birbirine tahammül edemez duruma gelebilir.
Kapalı ortamlarda kalamama ve mevzuşma bozuklukları meydana çıkabilir.
Büyüden büyülenen şahıslar sıksık olarak bitkin olurlar.
Ladin ve adam arasında sıksık olarak ihtilaf baş gösterir.
Unutkanlık sorunu meydana çıkabilir.
Bahsedilen bu belirtilerden bir ya da birkaç tanesi şahıslar de gözleniyorsa bu şahıslara limon büyüsü yapılmış olabilir.

Limon Büyüsü nasıl Yapılır?
Limon büyüsü nedir? Neden Yapılır? Gibi soruları araştırırken insanoğlu limon büyüsü iyi mi yapılır? Diye de merak etmektedir. Yazımızın üst kısımlarında limon büyüsünün insan yaşamına her ne kadar zararı olmadığından bahsetmiş olsak da büyünün hangi gaye ile yapıldığı çok mühimdir. Limon büyüsü şayet talih açma ve kazanç elde etme hedefi ile yapıldıysa bireylerin hayatında olumsuzluklar göstermemekte aksine fayda sağlamaktadır. Sadece kadim büyü kitaplarında yer edinen verilere göre limon büyüsünün ayırma hedefi ile de yapıldığı bilinmektedir. Bu fakatç ile meydana getirilen büyü de şahıslar zarar göreceği amacıyla limon büyüsünün kara büyüler derslikında yer aldığı bildirilmiştir. Kara büyü olmasından de çok ciddi ve tehlikeli neticelar doğurabilir. Aşk büyüsü de kara büyü ve ak büyü olarak uygulanabilir. Ancak limon büyüsü aşk büyüsünden ziyade evli çiftlerin ya da sevgililerin birbirinden ayrılmasına neden olur.

Limon büyüsünün uygulanması amacıyla deneyimli, bu büyü ile ilgili başarıları belirleme edilmiş işin ehli kahin hocalar tercih edilmelidir. Limon büyüsünün hangi gaye ile uygulanacağı mühim olmamakla birlikte şahıs kesinlikle bu büyüyü kendisi uygulamamalıdır. 4 değişik aşamada oluşturulan limon büyüsü çok tesirlidir. Bu gaye ile birey büyüyü yaptırmadan evvelce neticelarını göz önünde bulundurarak karar vermelidir. Limon büyüsü adından da anlaşılacağı benzer biçimde limon meyvesi ile meydana getirilen bir büyü çeşididir. Eski zamanların gözde büyüsünün adı bugünümüzde çok bilinmese de hala yapılmaya devam etmektedir ve insanoğlu üzerinde çok kuvvetli tesirlere haizdir.

Limon Büyüsü Yapımında medyum Hocaların Önemi
Limon büyüsü ve ask büyüsü dahil olmak üzere her sihrin medyum hocalara yapmış oldurılması gerekir. Hem de bilici hocalarında bilgi sahibi ve deneyimli olması mühimdir. Limon büyüsü nedir? Neden yapılır? Sorularını merak edenler amacıyla yazımızın üst evresinde bu hususlara yer verdik. Büyü kadar mühim bir başka husus da limon büyüsü yapımında bilici hocaların önemi husussudur. Bunun nedeni ise deneyimli ve gerçek verilere sahip olmayan şahıslara yapmış oldurılan büyülerin tutmamasıdır. Hem vakit kayıbına bununla birlikte negatif yönde tesirlenmeye sebep olabilecek hatalı bilici hoca seçimi limon büyüsü yaptırmak isteyen bireylerin olumsuz tesirlenmesine neden olmaktadır.

Hem de büyü yapılırken yapılacak en ufak hata bile büyünün ters tesir göstermesine sebep olmaktadır. Mesela ayırma amacıyla oluşturulan limon büyüsünde iki bireyin isminin 12 kere söylenmesi gerekmektedir. Bu sayıın altında ya da üzerinde söylenen rakamlar neticesinde büyü meydana getirilen şahıslar birbirinden ayrılmak yerine birbirine daha çok aşık olmaktadır. Bu duruma ise “atekraryi aşk” denmektedir. Verilen bu örnekte büyü işlemlerinde bilici hocanın önemi bir kere daha gözler önüne serilmektedir.

Limon Büyüsü Kaç Günde tesirsini Gösterir?
Her ne kadar aşk hedefi ile yapılmasa da aşk büyüsü kadar limon büyüsü de ilgi çekmektedir. Bu gaye ile büyüye merak saran şahıslar limon büyüsü nedir? Neden yapılır? Benzer biçimde soruların cevaplarını değişik kaynaklardan ttesirkktadır. Büyüler uygulandıktan belli bir vakit sonra tesir etmeye ismim atar. Limon büyüsü kaç günde tesirsini gösterir? De dört gözle beklenilen büyülerin tesir vakitleri arasında bulunmaktadır.

4 değişik aşamada meydana getirilen limon büyüsünün son olarak ismimı mühürleme işlemidir. Bu aşamada büyü meydana getirilen limonlar toprağa gömülmektedir. Toprağa gömüldükten sonra tesirsini göstermeye başlamış olan limon büyüsünün asıl tesirlerinin meydana çıkması amacıyla gömülen limon kabuklarının çürümesi gerekir. Bu vakit zarfı da averaj olarak 20 ila 25 gün içersinde değişir. Sadece sihrin daha süratli bir şekilde tesir göstermesi amacıyla ise birtakım bilici hocalar mühürleme sırasında ıslak saman ya da sabun köpüğü kullanılır. Bu maddeler limon kabuklarının daha acele çürümesine neden olur.

Limon Büyüsü nasıl Bozulur?
Limon büyüsü nedir? Neden yapılır? Diye açıklamalarda bulunduktan sonra da limon büyüsü iyi mi bozulur? Ondan bahsedelim.

Şans ve kazanç amacıyla oluşturulan limon büyüsü aynı vakitte ayırma büyüsü olarak uygulanmaktadır. Uygulama sırasında bir hata yapıldığında ise ayırma tesirleri göstermek yerine aşk büyüsü tesirleri göstermektedir. Limon büyüsü tesirlerini bilen ve büyüden şüphelenenler büyüyü bozdurmak amacıyla medyum hocaya gitmelidir. Medyum hoca birtakım işlemler ardından büyüyü belirleme ettiğinde bozmak amacıyla ayrı bir ayin uygulamaktadır. Hem de Felak, Nas ve Ayet-el Kürsi dualarını da okuyarak şahıslar kendilerine büyülerin tesir etmesinden koruyabilir. Bunun yanı sıra koruma ya da bir başkai adıyla sağaltma büyüsü yapmış oldurarak da kendisine meydana getirilen sihrin tesir etmesini engelleyebilir.