Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Büyülerle alakalı maksimum merak edilen soru yapım adımı olmasından ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusu bilici hocaya başvuracak bireylerin akıllarında bulunuyor. Bu ve aynısı ayırmak amacıyla oluşturulan her türlü büyü ile alakalı merak ettiğiniz bütün hususları aydınlığa kavuşturmak amacıyla yazımızı okuyabilirsiniz. Öncelik ile ayırma büyüsünün ne mana beyan ettiğinden bahsedeceğiz. Bu büyünün yapılma ancakçlarından en sık karşılaşılan sevgilileri ve evli çiftleri birbirinden ayırmaktır.

Ayırma büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kötü niyetle oluşturulan bir prosedür bulunduğu amacıyla kara büyü sınıfına girmektedir. Eski dönemlerde ve bugünümüzde fazlasıyla rağbet gören bu prosedür uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Pek çok bireyin yaşamına dokunan bu büyü yardımıyla dertlerinden kurtulanların adedi gerektiğince fazladır. Manevi ritüeller uygulanılarak meydana gelen bu büyü işinde eksper bir medyum doğrulusunda icra edildiğinde çok etkili olmaktadır. Etkisi olağanüstü derecede güçlü olan ayırma büyüsü mutsuz giden beraberlikleri bitirmek amacıyla de yapılabilmektedir. Aynı sürete normal olarak bir şahsa platonik olarak aşk besliyorsanız ancak âşık bulunduğunuz bireyin durumu hazırda eşiyle olan evliliği var ise yada evli ise onları ayırmak amacıyla de bu büyüyü yapmış oldurabilirsiniz. Hatta bilici hocaya ayırma büyüsü yapmış oldurmak amacıyla başvuran şahıslar de en fazlaca bu niyetle gelmektedir.

Birbirini hiç sevmeyen ancak bir türlü ayrılamayan çiftler bu büyü yardımıyla hiç zorluk çekmeden birbirinden ayrılabilirler. Çiftlerin evli ya da flört durumunda olması sorun teşkil etmeyecektir. Kahin hocalar her şekilde başarıya ulaşabilirler. Huzura kavuşmanızı sağlayacak ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun ayrıntılıca cevabına ulaşmak dilerseniz yazımızın devamını dikkatlice okuyabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü iyi mi Yapılır?
Ayırma büyüsü yapım aşamaları mevzusuna ayrıntılı bulguyu alabileceğiniz ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusunun cevapında ulaşabilirsiniz. İşinde eksper olan bilici hocaların yaptığı ayrıma büyüsünün hangi adımlar izlenerek yapılacağına değinecek olursak;

Öncelik ile yapılması gereksinim duyulan prosedürler içersinde Medyum Kabil Emin Hocaya başvuran şahıslara de pay düşmüş bulunduğunü belirtmek gerekir. Bunlardan en muhimi de medyuma derdinizi, isteklerinizi ve büyü yaptırmaktaki niyetinizi dürüst bir durumda ifade etmeniz gerektiğidir.
İsteklerinizi ve niyetinizi dürüstçe belirttikten sonra kendinize ve büyü yaptırmak istediğiniz şahsa ait bütün verileri net ve doğru bir şekilde kahin hocaya anlatmalısınız. Kendisinin sordurulmuş bulunduğu her soruya doğru cevap vermelisiniz. Sorulacak sorular neticesinde doğum tarihi, isim ve soy isim, bireylerin anne adı benzer biçimde detayları bilici not ederek büyüleri ona göre icra edecektir. Yanlış data verilenniz takdirde büyünün tutmasına sebebiyet vermiş olacaksınız.
Alınan bulgular ışığında bilici hoca hangi yöntemle prosedürü gerçekleştireceğine karar sunarak tılsım ve vefkleri hazırlamaya koyulacaktır. Büyü yapımında dualardan yardım alabilmek tercih edilirse bu aşamada yakarma seçimi de yapılacaktır.
Kişileri birbirinden ayıracak tılsımlar, vefkler ve dualar hazırlandığında büyü yapmış oldurmak amacıyla medyuma başvuran şahsa takdim edilecektir. Tamamı şahsa teslim edildiğinde ideal koşullarda saklanması gerektiği söylenecektir. En azından etki altına alınmak dilenen bireyin göremeyeceği bir yere saklanmalıdır.
İşlemleri bitirdiğindi bildiren Medyum Kabil Emin Hocanın verilen bütün direktifleri yerine getirerek sabırla büyünün tutmasını bekleme adımına geçilecektir.
Yukarıda belirti edilen bütün aşamalarda medyum kadar sizin de emeğiniz olacaktır. Vermeniz gereken en büyük emek de medyuma duyduğunuz güveni aslabir süre azaltmamaya çaba etmektir. İnanç duyduğunuz prosedür ve güvendiğiniz bilici öğeleri birleştiğinde meydana çıkan prosedürün başarılı olmama olsılığı yoktur demek hatalı olmaz. Tam tersi güven duymadığınız bir medyum ve gerçekleşeceğine inanmadığınız bir sihrin de tutma olsılığı yoktur diyebiliriz.

Ayırma Büyüsü Aşık Çiftleri de Birbirinden Ayırabilir Mi?
Birbirine deliler benzer biçimde âşık olan evli yada flört adımında olan çiftleri ayırma büyüsü yaparak birbirinden ayırmak normal olarak ki mümkündür. Hatta bu büyü bilhassa eski sevgililerinin yeni aşk hayatlarından rahatsız olan şahıslar doğrulusunda yaptırılmak istenmekte ve başarılı bulunduğu da görülmektedir. Bu sayede eski sevgilisinden intikam alabilmek isteyen şahıslar hedeflerine ulaşmış olacaklardır.

Peki ya aşık çiftleri ayırmak amacıyla meydana getirilen ayırma büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız birbirinden haz etmeyen çiftler amacıyla oluşturulan uygulamalardan birazcık değişik olarak prosedürün gerçekleştirileceğini söyleyebiliriz. Öyle ki arada aşk olmadan yapılacak prosedürle aşık çifti ayırmak amacıyla oluşturulan prosedürün aynı olması beklenemez. Ortadaki sevgiyi yok edip ayırmak birazcık daha sabır gerektiren bir prosedürdir.

Eğer ki yitirdiğiniz eski sevgiliniz mutlu bir beraberliğin içersindeyse ya da evlendiyse onları ayırmanın yolu kesinlikle bu büyüyü yapmış oldurmak amacıyla işinin ehli bir bilici hocaya başvurmaktır. Eski sevgilinizin beraberliğinin sonlanması ve size geri dönmesini istiyorsanız bu sihrin tam da sizlik bulunduğunu söyleyebiliriz. Almış bulunduğunız neticeler karşısında büyük bir şaşkınlığa uğrayacağınıza kararlı olabilirsiniz.