Kısmet Açma İşlemi

Kısmet açma prosedürü nedir ?
Kısmet açma sözcük manası itibariyle iki şekilde ifade edilmektedir. Birinci koordinat ”Tanrı’nın her şahsa, her canlıya ideal gördüğü şey, vaziyet.” manasına gelir iken ikinci halde ise ”Evlenme talihi” manasını taşımaktadır. Hayatında işlerin yolunda gitmeyen insanlar ve evlenmek isteyip evlenmeyen şahıslar kısmetlerinin kapalı bulunduğunu düşünürler.

Kısmet açma prosedürü tamamiyle bir ak büyü ritüeli olup rastgele bir zararı yoktur. Kısmeti kapalı şahısin talihini bahtını pozitif yönde anlamda değiştirmek hedefiyle kullanılır. Örnek verecek olursak hayatında bir türlü pozitif anlamda ritim tutturamayana, girdiği işlerde belli bir vakitın üstünde çalışamayan, sevmiş olduği ve evlenmeye niyet ettiği şahıs sıksık başkasına giden ve tutunduğu dal elinde kalan insanoğlu halk dilinde kısmeti kapalı insanoğlu olarak adlandırılırlar.

Bu yüzdende genel olarak bu şahıslar hocalardan kısmet açma prosedürü isterler. Meydana getirilen prosedürden sonra hayatlarının normale döneceğini ve evlenebileceklerini düşünürler. Bu hususta da son derece haklıdırlar. Çünkü kısmeti kapalı şahıslerin üstünde negatif bir enerji bulunuyor ve bu enerji yüzünden olumlama yapamadıkları şeklinde daimi negatif enerjileri üzerlerine çekmektedirler. Hatta bu koordinat inançı düşük insanlarda cin musallatı ile neticelanmaktadır.

Kısmet kapanmasının genel sebepleri işlenen günahlar olabildiği şeklinde, şahsa doğuştan yansıyan lanetler de olabilir. Aile büyüklerine ortaya getirilen büyülerden ötürü meydana gelen lanetler kimi vakit 10 kuşağa kadar o sülaleyi tesirlemektedir. Bundan ötürü genel olarak kısmet kapalılığının nedenleri tam olarak bilinemeyebilir. Ancak vaziyet ne olursa olsun dayanıklı bir bilici tarafınca ortaya getirilen kısmet açma prosedürü tesirli olacaktır.

Kısmet açmak amacıyla ne yapılır ?
Öncelikli olarak şahsa bir bakım yapılması ve kısmetinin neden kapandığının belirlenmesi ile vakaya başlanır. Bunun içersinde şahıstan adı, annesinin adı, doğum tarihi ve fotoğrafı istenir. Durum net olarak belirleme edildikten sonra büyü bozma amacıyla değişik bir prosedür, cin musallatı ise değişik bir prosedür, sülaleden geride bıraktığımız bir negatiflik ise değişik bir prosedür uygulanır. Bütün ritüellerde ortak gaye şahıs üstünde belirleme edilen negatif elektriği uzaklaştırmak ve şahısin hayatını daha yaşanılabilir ve daha kaliteli bir duruma getirmektir.

Bu prosedürde uygulanacak tekniklerden biri şahısin adına niyet ederek kurban keserek bu kurban kanıyla şahısin üstüne koruyucu bir ruhani atamaktır. Bu ruhani şahısi olan ve olabilecek tüm tehlikelerden ve negatif enerjilerden koruyacaktır. Bu sayede şahısni kapalı olan kısmeti açılacak hayat standartları da o civarda doğru orantılı olarak yükselişe geçecektir. Evlenemiyorsa evlenecek, iş bulamıyorsa iş bulacak ve para kazanmaya başlayacaktır.

Türkiye’de bağlama büyüsü ardından en çok yapmış oldurılan prosedürlerden birisi kısmet açma prosedürüdir. Bu prosedür genel olarak belli bir yaşın üstüne gelmiş ve hala aradığı kısmeti bulamamış kadınlar doğrulusunda sıkça kullanılmaktadır. Bu teknik genel olarak %100 tesirli olmasından prosedür yapılmış olduktan sonra şahıslerin evlenmesine net gözle bakılır. Bütün bu söylediklerim prosedürlerin deneyimli ve işini bilen bir kahin tarafınca yapılması derhal sonra gerçekleşecek durumlardır.

Dua ile kısmet açılır mı ?
Dualar yaratıcı ile insanlar içersinde bildirişim kurmanın en iyi yoludur. Bu yüzden dilediğiniz şeyleri yaratıcıdan istemek ve onun buna vereceği yanıtı beklemek çaresiz insanoğlu amacıyla en tesirli yol olarak görünmektedir. Maddi hali olmayan ve medyuma verecek parası olmayanlar amacıyla dua ile kısmet açma şekilleri bulunuyordır. Bunların arasında en tesirli olanı ise Ayetel Kûrsi ile yapılacak olan kısmet açma prosedürüdir. Bu yakarış kuvveti ve tesirsi büyük bir duadır. Bundan ötürü bu duanın 41 kere okunması ile ortaya getirilen bir kısmet açma prosedürü vardır. Deneyenler doğrulusunda tesirsi görülmüş bir prosedürdir. Ancak bu dua ile ortaya getirilen prosedürler şahıslerin inançı ile yakından ilgilidir. İnancını tam olarak hayatayan ve yaratıcı ile arasında ki bağ soğuk olan şahıslar uygulanmış olduğunda pek te tesir alamazlar.

Bunun dışında değişik olarak bir asma kilit alarak üstüne 77 defa ayetel kursi okunması ve her okunduğunda şahsa ideal niyet edilmesiyle ortaya getirilen bir kısmet açma prosedürü de mevcuttur. Bunun haricinde tekrar değişik dinlere özgü değişik dualar okunarak oluşturulan kısmet açma prosedürleri de mevcuttur. Ancak siz gene de işim garanti olsun istiyorsanız ustalaşmış bir medyumdan yardım talep etmenizi öneririm. Garantili ve net çözüm amacıyla bu prosedürler üstüne ilim sahibi ve deneyim sahibi insanlardan yardım alabilmek en akıllıcası olacaktır.