Kısmet Açma Büyüsü Nedir

kısmet açma Kimi vakit hayatınızda yolunda gitmeyen haller olabilir. Neye el atsanız başarısız oluyormuşsunuz hissine kapılabilirsiniz. Bu hal ekonomik mevzuda da özel hayatta da geçerlidir. Devamlı bir engeller ve sorunler peşinizi bırakmıyorsa kısmetiniz kapanmış ya da kapatılmış demektir. Bu halde kısmet açma büyüsü yaptırmak, kapanan talihınızın geri gelmesini elde edecektir.

Ticaretle uğraşan şahıslar birtakım durumlarda gece gündüz çalışsa da emeklerinin karşılığını alamazlar. Kazanmak bir yana dursun daimi kaybederler. Daha da büyüyüp gelişeceklerine iflasa doğru sürüklenirler. Sizler amacıyla bu koordinat geçerliyse kapanan bu talihinize dur demenin vakitı gelmiş manasına gelir. Çünkü çok çalışıyorsanız çok kazanmalısınız. İşinizi büyütmek yerine kayıplar yaşıyorsanız bunun nedenlerini düşünmeniz gerekmektedir

Özel hayatında evlenmek isteyenler, evlilik yaşı gelmiş ama hala aramış bulunduğunı bulamayanların da kısmetleri kapanmış olabilir. Senelerden beri evlenmek amacıyla çaba sarf etmiş olabilirsiniz. Bu niyetle karşı cinslerle tanışmış ve ileriye dönük bir beraberlik hayali kurmuş da olabilirsiniz. Ancak bu çabalarınız hiç başarılı olmadıysa bunun nedenlerini de düşünmeniz gerekir. Acaba kısmetiniz kapalı mı? Art niyetli şahıslar tarafınca kapatıldı mı? Evlenmek amacıyla kapanan kısmetinizi açtırmak amacıyla de kısmet açma büyüsü yaptırabilirsiniz. Sonuç olarak hayalinizdeki insanla tanışarak mutlu bir yuva kurabileceksiniz.

Kısmet Açma Büyüsü nasıl Yapılır?
Önceden hocalar okuyup üfleyerek kısmeti açmak isterlerdi. Günümüzde bu işleri icra eden tecrübeli şahıslar bulunmaktadır. Yapılması gereken, doğru insanı bulmak ve ondan yardım istemektir. İşinde eksper, daimi bu tür büyüler icra eden şahıslar sizi amacınıza ulaştıracaktır. Dikkat etmeniz gereksinim duyulan sizin iyi niyetinizi suiistimal etmeye çalışan insanlardan uzak durmanızdır. Peki sıradan ve deneyimsiz birine denk gelirseniz ne olur?

Öncelikle kısmet açma büyüsü amacıyla başvuru ettiğiniz kişi, tecrübeli değilse ve bu işi öylesine yapıyorsa; ilk olarak sizler psikolojik olarak bundan etkilenirsiniz. İnanarak gittiğiniz yere neticesi görememek sizi üzer. Tekrar diğer kimselere inanmak istemezsiniz ve kısmetinizin daimi kapalı kalacağını düşünürsünüz. Bu duygularla yaşam sürdürmek sizi derin üzüntülere boğacaktır. Ek olarak vermiş bulunduğunuz ücret boşa gitmiş manasına gelir. Ekonomik olarak kayıp yaşamamak amacıyla işinin ehli insanlara başvurmanız gerekmektedir. Tecrübesiz şahıslarce meydana getirilen sihrin yan tesirleri olabileceği de unutulmamalıdır. Büyü ters gidebilir. Kısmetin açılacağı yerde daha da kapanabilir. O yüzden işinin eksperı her vakit amacıyla ilk tercih olmalıdır.

İşinde eksper birey ne gibi aletlere gereksinimi bulunduğunu bilir. Hangi duaların okunması icap ettiğini bilen kişidir. Sizden birtakım şeyler isteyebilir. Bu büyü yapılacak kişinin özel eşyası ya da saçının bir parçası olabilir. İhtiyaç duyulanlar medyumun çalışma şekli, işi iyi bilmesi ve ne istediğini bilmesiyle alakalıdır. Onun isteklerini getirdiğinizde dualar okunur, iyi niyetler söylenir ve büyünün tutması beklenilir.

Büyü tutmasındaki en mühim etkenlerden bir tanesi inanmaktır. İnandığınız vakit tutma vakitı hızlanacaktır. Amaca ulaşmak inanmakla meydana çıkacaktır. Aslına bakarsanız her şeyde de öyle değil midir? İnanarak oluşturulan her şeyin evrene gönderdiği pozitif yönde enerjiler bizi gayemıza ulaştırır.

Kısmet Açma Büyüsünün Amacı Nedir?
Kısmet açma büyüsü amacında iyi niyetler bulunmaktadır. Amaç sizinle alakalıdir. Başkasına kötü niyetler besleyerek, zarar vermek hedefiyle yapılmamaktadır. Bilindiği üzere fenalık olsun diye meydana getirilen çoğu büyü çeşidi vardır. Bunlar insanoğluı ayırmak, birbirinden soğutmak hem de zarar vermek amacıyla de yapılmaktadır. Kısmet açmada husus yalnız sizin kapanan bahtınızla alakalı bir mevzudur. şu demek oluyor ki diğerlarına zarar vereceğinizi düşünmediğinizden ötürü bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

İş hayatında inişli çıkışlı çoğu sorun ile karşılaşmanız gayet natural bir haldur. Ancak şunlar hep iniş yönündeyse bu işte bir terslik var demektir. Çünkü insan hayatında hep kayıplara uğramaz. Yeri ulaştığında bolca paralar kazanacak yeri vardığında azca kazanacak yeri vardığında de kaybedecektir. İş hayatı böyledir. Kazanırken her şeyin yolunda bulunduğunu fark eder iken kaybetmenin de bir sınırı bulunduğunu unutmamalısınız. Daha çok kayıplara uğramadan kapanan bahtınızı açtırabilirsiniz.

Çok güzel bir genç kız olabilirsiniz. Mesleğiniz de vardır. Beraberce uyum gerçekleştiren hem sevinçli hem mütevazı bir huya da sahip olabilirsiniz. Bu halde evlenmenize müessir aslabir şey yok gibi görünmektedir. Sizinle evlenmek isteyen çoğu ferdin olması kısaca taliplerinizin olması naturaldır. Evlenince mutlu bir yuvanın sahibi olacağına da inanıyorsunuzdur. Ancak hal hiç de sizin planladığınüz organize ettiğinız şeklinde değildir. Hayalini kurduğunuz muylu yuvaya bir türlü ulaşamıyorsunuzdur. Bu halde kısmetiniz kapanmış ya da kapatılmış olmasın? Bu mevzuyu düşünmelisiniz.

Gene aynı şekilde çok yakışıklı, iş güç sahibi, parasal imkanları olan, iyi bir aileye haiz bir erkek de olabilirsiniz. Bu şekilde bir erkekle hangi genç kız evlenmez ki? Esasen genç kızların istedikleri de şunlardan ibarettir. Yakışıklı bir koca, işi olan, parasal sorunu olmayan iyi bir aileye sahip bir eş modeli…bütün bu imkanlar size sunulmuş, evlilik yaşınız gelmiş hem de geçmesinden korkuyorsunuz ancak hala gönlünüzdeki kraliçeyi bulamamışsınız. Bu halde da bir terslik var diye düşünmelisiniz. Kısmetiniz kapanmış olabilir mi?

Bütün şunlardan yola çıkarak kısmet açma büyüsü yaptıranlar, kendileri ile alakalı işlerinin yolunda gitmesini isteme amacını gütmektedirler. İş, aşk, ev benzer biçimde özel hayatlarındaki tersliklere ve olumsuzluklara dur demek amacıyla bu büyü yapılmakta ve yaptırılmaktadır. Bunda da sorunlı rastgele bir vaziyet yoktur. Sizler de hayatınızdaki bütün bu olumsuzlukları düşünerek bu büyüyü yaptırmak ya da yaptırmamak tamamiyle sizin düşüncenizle alakalı bir haldur.

Kısmetinizin Kapalı bulunduğunu iyi mi Anlarsınız?
Kısmetinizin kapanmış ya da kapatılmış bulunduğunu manayanız aslına bakarsak gerektiğince basittir. İşlerinizin yolunda gitmiyorsa, oldukca güzel ve iyi huylara sahip olmakla beraber evlenecek birini bulamıyorsanız sizin kısmetiniz kapanmış demektir. Hem de büyünün tesirinde olan şahıslar çevresindeki insanlarla anlaşamazlar. Onlarla daimi tartışırlar. Yani huysuz ve aksi bir hal aldığınızı düşünüyorsanız da kısmetiniz kapanmış manasına gelir. Eşiniz, sevgiliniz ve yakın çevrenizle alakalı sorunler yaşıyorsanız size yapılmış olan sihrin tesirinde kalmışsınız demektir. Kötü niyetli bireylerin sizin kısmetinizi kapattırmış olacağını da düşünmelisiniz.

Nasip kısmet denilen hadise sizlere zor günler yaşatabilir. Kendinizde bu şeklinde olumsuzlukları gören birey en kısa vakitte bir medyumu ziyaret etmelidir. Kısmet açma büyüsü ile kapanmış olan nasibinizi yinedan açtırabilir ve eski mesut, güzel günlerinize kavuşabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Duaları
yakarış etmek, olmasını istediğimiz her işimizde yapılması gereken bir haldur. İnanan bütün insanlar gönüllerinden geride bıraktığımız bir şeyin olması amacıyla kesinlikle ki dua ederler. Kimi vakit kendi ettiğimiz duaların yanı sıra daha kuvvetli destekler alabilmek isteyebiliriz. Kısmet açma büyüsü yapan şahıslar, bu büyünün olması ve kapanan talihin yine geri gelmesi amacıyla birtakım dualar okurlar. Bunlar 3-5 kere hem de daha çok da okunmaktadır. Yakarma okunmadan hiçbir büyü yapılmaz.

Gerekli olan diğeri malzemelerin yanı sıra dua kısmet açma büyüsünde oldukca etkendir. Meydana getirilen yakarış ile beraber niyet söylenir. Bu niyetin gerçekleşmesi istenilir. Gerçekleşeceği vakit iple çekilir. Bunun olabilmesi şu demek oluyor ki büyünün gerçek amacına ulaşabilmesi amacıyla büyüyü yapmış olduran ferdin buna inanması, büyüyü yapan ferdin de işinde eksper olması gerekir. Uzman biri her türlü büyüyü yapabilecek teknik güçlere haizdir. Altıncı his diye tanımladığımız hisleri kendinde bulundurur. Onların enerjisi ayrıcalıklıdır. Hepimiz de olmaz.

Medyumlar bu işte eksperdır. Hele bir de üstün tabiat güçlerine sahipse o vakit sihrin tutması yüksek ihtimaldir. İsteyen her kişinin bilici olamayacağı bir gerçektir. Bunun eğitimi ve yolları olmuş olsa da şahıslardeki enerji ve üstün güçler kafi değilse kahin olmak bir hayaldir. Yapılan duaları bilmek, gereksinim duyulan özel eşyaları saptamak medyumun kalitesiyle ve işini iyi yapmasıyla alakalı bir haldur.

Kısmet Açma Büyüsü neticeları
hayatımızda olmasını isteyip de olduramadığımız ilerlemeler varsa; destek alabilmek isteriz. Bunlar amacıyla değişik büyüler bulunmaktadır. Büyü yapmış oldurmak insanlığın var oluşundan bu yana baş vurulan bir yöntemdir. Kısmet açma büyüsü de uzun asırlardan bu yana oluşturulan bir yöntemdir. Büyü pozitif netice verdiğinde kişinin iş hayatı bolca kazançlı bir duruma gelmektedir. Aşk hayatında da pozitif yönde ilerlemelerle karşılaşacaktır.

Evli ya da bekar şahıslar iş ya da aşk hayatında bu büyüye baş vurmaktadırlar. Sihrin neticesinde hayatınızın yolunda gittiğini görmüş olacaksınız. Kapanan talihinizin geri yaklaştığını ve işlerinizin sizin istek ettiğiniz tarafta yürümüş bulunduğunü almış bulunduğunuz destekle görebilirsiniz. Bu halde mutlu olmamanız amacıyla de hiçbir engel kalmamış manaya gelir. Eski mutlu ve güzel günlerinize yinedan kavuşmanız mümkündür.

Kısmet Büyüsü nasıl Bozulur?
Kısmet açma büyüsü yaptıranlar, kısmetlerinin çok arttığını göreceklerdir. Normalden çok kısmet görüldüğünde bu büyünün bozulması da söz mevzusudur. Iyi mi ki büyü yapılıyorsa onun bozulması da gerçekleştirilir. Bu halden hariç kötü niyetli bireylerin diğerlarına yapmış oldurdıkları kısmet kapanma büyüsünü bozdurmak da mümkündür. Üzerinizde bir ağırlık hissediyorsanız, asabi ve kızgın bir duruma girmişseniz ve bunun unsurunu anlamıyorsanız size büyü yapılmış olabilir.

Üzerinizde görüldüğü bu olumsuzlukların yanı sıra hayatınızdaki her şey ters gidiyorsa kısmetiniz kapatılmış olabilir. Bu halde yapılması gereksinim duyulan üzerinizdeki sihrin bozulmasıdır. Bunu da işinin ehli kimselerden yardım alarak başarabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsünü Kimler Yapar?
Kısmet açma büyüsü çok etkili olan ve talih getiren bir büyü çeşididir. Yaşamında hep negatif hadiseler yaşam sürdüren insanoğluın tercih etmiş bulunduğu bir büyüdür. Bu büyüyü yaptıran şahıslar okul hayatın da başarısız iseler büyüden sonra başarılı olurlar. İlişki husussu ile alakalı aslabir vakit evet diyemiyor ya da karşı taraftan olumlu cevap alamıyorlarsa olumlu cevap almaya başlarlar. İş bulamıyorlarsa iş bulurlar. İş bulup çalıştıkları yerde hayır görmüyor ve sıksık sorun yaşıyorlarsa işleri bir anda düzene girer.

Çalıştıkları yerin en gözde çalışanı olurlar. Yeni bir iş yeri açıp işleri iyi gitmiyor ise işleri iyiye gider, iş yerinin bereketi artar. İnsanların sıksık yaşadığı olumsuzluklara karşı çok etkili bir çözümdür. En kısa vakitde kısmetiniz açılır ve bundan sonra talih sizden yana olur. Büyü iyi bir bilici doğrulusunda yapılmış olduktan kısa bir vakit ardından etkisini göstermeye başlar. Büyünün etkisini gösterme vakitı yapıldığı mevzuya göre değişiklik gösterir yalnızca kati netice verir.

Bu büyüyü gerçekleştirme amacıyla işinin ehli ve tecrübeli bir medyumdan yardım alabilmek yapılması gereken doğru davranışlardan bir tanesidir. Gelişigüzel biri ile bu büyüyü yaptırırsanız hem olması gereken neticesi alamazsınız bununla beraber hayal kırıklığına uğrarsınız. Hatta daha kötü neticelerle da karşılaşabilirsiniz. Sizin gereksiniminınız olan tabiat üstü yeteneklere haiz ve işinde tecrübeli bir medyumdan yardım alabilmek olmalıdır. Bunun amacıyla güvenilir birini bularak randevu alabilir ve kısmetinizin açılması amacıyla harekete geçebilirsiniz. İşini bilen bir bilici tarafınca oluşturulan kısmet açma büyüsü tam amacına ulaşır ve sizinde kapanmış olan nasibiniz yinedan geri gelir.