Kendine Bağlamak İçin Dua Nasıl Yapılır

kendisine bağlama duası Aşkınızın edebiyete dek devam etmesi amacıyla elinizden geleni yaparsınız fakat kimi vakit bütün çabalar boşa çıkar. Kendine Bağlamak İçin dua nasıl Yapılır? Sevginizi ebediyete taşımak amacıyla eşinizi ya da sevgilinizi kendinize bağlamak amacıyla dua edebilirsiniz.

Peki, ama kendisine bağlamak amacıyla yakarış iyi mi yapılır? Kendine bağlama duası amacıyla ayrıntılar şu şekilde sıralanabilir;

Öncelikle kendinize bağlamak istediğiniz sevgilinizi ya da eşinizin resmine gereksiniminiz olacak.
İçten bir dua sizi sevgilinizin kalbinde tekrar canlandıracak
Bu duayı belirli Aralıklarla ve zikir çekerek yapmanız tesirsini de arttıracak.
Sevginizi ebediyete kadar daim kılmak amacıyla kendisine bağlama duasını okuyarak sevgilinizin ya da eşinizin kalbindeki eski yerinizi alabileceksiniz.

Doğru bilici ‘a ulaşmak amacıyla Linkedin sayfamızı takip ediniz.

Kendine Bağlama Duası tesirsini Ne vakit Gösterir?
Kendine bağlamak amacıyla sunulan bu duanın tesir saati bireyin duayı tesirli okuyabilmesine bağlıdır. İçten oluşturulan duaların her vakit daha erken vakitki kabul bulunduğu biliniyor. Minimum otuz altı saat ortamında tesirsini gösteren dua yardımıyla sevginiz edebiyete dek vakitcek.

Kendine Bağlama Dualarını Kimler Yapabilir? Kendine Bağlamak İçin yakarma nasıl Yapılır?
Sevgilisinin ya da eşinin bundan sonra eskisinden değişik bulunduğunu ya da sevgisinin azaldığını düşünen herkes kendisine bağlama duasını yapabilir. Eskiden şu şekilde yapardı bu tür yapardı demek yerine kendinize havas ilmini tamamlamış bir hoca bularak bu duayı yazdırabilirsiniz. Size söylenilen Aralıklarla okuyacağınız dua ile sevginizi geri kazanabilirsiniz. Gitmiş dahi olsa geri istikbal ve size eskisinden de tutkun olacak.

Kendine Bağlama Dualarının tesirsi nelerdir?
Kendine bağlama dualarının en büyük tesirsi giden sevgilinizin hiçbir şey olmamış şeklinde size gelmesidir. Birlikte yaşadığınız onca negatif ve kötü anıları unutarak size bağlanmasını sağlayacak bu duanın tesirsi en fazlaca yetmiş iki saat ardından tesirsini gösteriyor. Size ideal olan hocayı bularak resmini elinize alarak istenilen Aralıklarla zikir çekerek duanızı tamamlayın.