Kaşık Büyüsü Nedir Tüm Detaylar

Kaşık büyüsü, değişik iki gaye ile kullanılmaktadır. Mesela bir şahıs şayet birini kendisine aşık etmek temenni ediyorsa bu büyüden yararlanabileceği benzer biçimde, iki şahısin ayrılmasını isteyen biri de bu büyüye başvurabilir. İnsanların kaşık büyüsünün tesirlerinden korunmaları olası değildir. Çünkü kaşık büyüsünün tesirleri lüzumtiğince fazladır. medyum hocalar kaşık büyüsünü yapar iken detaylı tılsımlardan yararlanmaları lüzumir. Kaşık büyüsünde sarfedilen tılsımlar, büyüyü yaptıracak ferdin hedefinın ne olduğuna bağlı olarak değişik şekillerde hazırlanmaktadır.

Bu sihrin en mühim noktası tılsımların hazırlanma aşamasıdır. Kaşık büyüsünde kullanılacak tılsımlar şayet usulüne ideal bir şekilde hazırlanırsa, büyü de tesirli olmaktadır. Tılsımların hazırlanma adımında yapılacak olan minicik bir hata, bütün kaşık büyüsünün mahvolmasına sebep olacaktır. Kaşık büyüsü yapmış olduran şahıslerin sabırlı olmaları lüzummektedir. Çünkü büyü tesirlerini biraz uzun bir vakit sonra göstermektedir. Ancak tesirleri kalıcıdır.

Kaşık Büyüsü iyi mi Yapılır?
Kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar arasında bir konu da kaşık büyüsü iyi mi yapılır? Kaşık büyüsü yapılışı çok rahat ve çok ekonomiktir. Bu nedenden ötürü da bu büyüyü yaptırmak isteyen şahıslerin de adedi her geride bıraktığımız gün artmaktadır. Kaşık büyüsünden alınan başarılı neticelar da bu büyünün halk arasında yaygınlaşmasını sağlamıştır. Bu büyü ritüelini gerçekleştirme amacıyla iki değişik boyutta tahta kaşığa lüzumsinim vardır. Ancak bu kaşıkların daha eskiden kullanılmamış olması lüzumir. Bu büyüde bilhassa ilgi edilmesi lüzumen nokta kaşıkların yönleridir.

Eğer büyü meydana getiren ferdin hedefi, birini kendisine aşık etmek ise kaşıkların yönleri ne olursa olsun birbirlerine bakıyor olmalıdır. Eğer bir şahıs, iki ferdin ayrılması amacıyla büyü yapıyor ise, burada kaşıkların yönleri birbirine ters ve averaj 5 cm uzakta olmalıdır. Kaşık büyüsünde kaşıklar insanoğluı temsil etmektedir. Kaşık büyüsü yapılırken kaşıkların üzerlerine ne olursa olsun büyülenmek dilenen şahıslerin isminin ve soyisminin yazılması lüzumir. Eğer bir şahısi kendinize aşık etmek istiyorsanız, kaşıklardan bir tanesinin üstüne kendi isminizi ve soyisminizi, başkai kaşığa ise aşık etmek dilediğiniz ferdin ismini ve soyismini yazmanız lüzumir. Bu prosedürün peşinden kaşıklara:

allahümme, inneke afuvvun tuhibbul afve, fa’fu anna.

Duası okunmalıdır. Eğer şahıslerin ayrılmasını istiyorsanız, kaşıkları iki ayrı saksıya gömmeniz lüzumir. Eğer birinin size aşık olmasını istiyorsanız, bunun amacıyla büyü yapıyorsanız, kaşığın aynı toprağa gömülmesi lüzumir.

Kaşık Büyüsü neden Yapılır?
Kaşık büyüsü neden yapılır? Sorusu dört gözle beklenilen sorular içersinde yer almıştır. Kaşık büyüsü yapılmış nedenleri aslına bakarsak her insan amacıyla değişiklik göstermektedir. Kaşık büyüsü şu sebeplerle yapılmaktadır;

İki ferdin evliliklerinin kurtulması
İş yaşamında rakipleri olan şahıslerin rakiplerin gücünün sonlanmış oldurılması
Birinin sevmediği bir şahıs varsa o şahsa tinsel zarar verilmesi
Platonik aşk yaşam sürdüren şahıslerin karşılıklı olarak aşka dönüşmesi
Sevgililer içersinde soğukluk var ise soğukluğun giderilmesi
İki birey arasındaki aşk kıvılcımlarının tekrardan alevlendirilmesi
Kısmeti kapalı olan bir şahısin kısmetinin açılması amacıyla yapılabilmektedir.
Kaşık büyüsü yapmadan evvelce büyü meydana getirecek olan şahısin niyetinin ne olduğunu belirtmesi lüzummektedir. Mesela bir şahıs, evlilikleri bitme noktasına gelen iki ferdin evliliğinin kurtulması amacıyla büyü yapıyorsa, “Evliliklerin kurtulması amacıyla kaşık büyüsü meydana getirmeye niyet ettim.” Cümlesini 33 kere tekrar etmesi lüzumir. Niyetin sesli bir şekilde söylenmesi lüzumir. Kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar nelerdir? Sorusuna kısmen cevap vermiş bulunmaktayız. Aşağıda bilmenizde yarar olan konulardan da bahsedeceğiz.

Kaşık Büyüsü Yapıldığının emareleri nelerdir?
Kaşık büyüsü gerçekleştirme isteyen şahıslar bu konu ile alakalı birtakım soruları araştırırlar. Biz de yazımızda kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar nedir? Onunla alakalı meraklarınızı gidermeye yardımcı olmaktayız. Peki kaşık büyüsü ile alakalı öğrenmek dilediğiniz bulgular içersinde kaşık büyüsü yapıldığının bulguları nedir? Yok mudur? Öyleyse bunu sizler amacıyla cevaplayalım.

Kaşık büyüsü yapılmış olduktan sonra bulguları hemen meydana çıkmaktadır. Ancak bu emareler sihrin tesirleri altında olan şahıslar tarafınca değil de şahıslerin etrafında bulunanlar tarafınca anlaşılmaktadır. Çünkü büyü meydana getirilen birey fazlası vakit büyünün tesirleri altında bulunduğunu anlayamaz.

Eğer kaşık büyüsü birinin bir şahsa aşık edilmesi amacıyla yapılmışsa, şahıs çok süratli bir durumda o şahsa aşık olmaktadır.
Büyünün tesirleri altında olan şahıslarda çok kısa vakit içersinde büyük değişimler meydana gelmektedir.
Kaşık büyüsünün tesirleri ile şahıslar gerçekliklerden uzaklaşırlar ve kendi içlerine kapanmaktadırlar.
Eğer kaşık büyüsü bir ferdin zarar görmesi amacıyla yapıldığıysa o ferdin yaşamında büyük terslikler meydana gelmektedir.
Etki altında olan şahıslerin içlerinde huzursuzluk olur.
Büyü oluşturulan birey endişe, endişe şeklinde birtakım negatif hisler hissetmektedir.
Bu şahıslar kendi içlerinde bir grup ruhsal çatışmalar yaşamaktadırlar.
Büyünün tesirleri altına girmiş şahıslar ne iş ömürlerine ne de özel ömürlerine ilgi edemezler. Bu nedenden ötürü da yaşamdan koparlar ve başarısız olurlar.
Sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirler. Sağlık problemlerinın ebatı ferdin ne kadar kuvvetli bir büyü tesirleri altında olduğunu göstermektedir. Güçlü bir büyünün tesirleri altına giren şahıslerin sağlığı büyük oranda bozulmaktadır. Eğer oluşturulan büyünün tesirleri çok değilse büyülenmiş şahıs grip, soğuk idraknlığı gibi rahatsızlıklar yaşamaktadır.
Kaşık Büyüsü nasıl Bozulur?
Kendine ya da etrafından birine kaşık büyüsü yapıldığını düşünen şahıslar genelde kaşık büyüsü nasıl bozulur? Diye incelemeye girmektedirler. Kaşık büyüsü bozma prosedürü tek başına yapılamamaktadır. Büyünün tesirlerini ortadan kaldırmak amacıyla ne olursa olsun bir medyum hocadan destek alınması lüzumir. Çünkü ferdin kendi başına gerçekleştireceği birtakım işlemler neticesinde insanlar zarar görebilir. Öyle ki bu büyüyü icra eden şahıs bile büyüyü kendi bozmak isterken zarar görebilme olsılığı vardır. Kaşık büyüsünü bozmak isteyen şahıslar 1 hafta boyunca evlerine girer girmez:

Rabb’iğfir verham, ve ente hayrur’rahimin.

Duasını tekrardan tekrar okumalıdırlar. Hem de bu duanın bir kağıda mavi mürekkepli bir kalem ile yazılması ya da duanın çıktısının alınması lüzummektedir. Daha sonra dua üçgen şeklinde katlanılmalıdır. Daha sonra büyük bir kabın alınması ve amacıylae 3 su bardağı sirke dökülmesi lüzumir. Sirke olarak elma sirkesinin kullanılması daha iyi olacaktır. Muska durumuna getirilen dua sirkeli suyun amacıylae atılmaktadır. Ortalama olarak 15 dakika bekledikten sonra kağıt sirkenin içersinden alınmalıdır. Sirkeli sudan çıkarılan muska şeklindeki kağıdı şahıs uyuduğu odada kurutmalıdır. Bir ileri gün kağıt kuruduktan sonra kağıdın bütün bunlarnın yakılması lüzumir. Kağıdın külleri dışarıya atılır. Bu işlemden ardından aşağı yukarı olarak 15 gün ortamında büyü bozulacaktır.

Kaşık Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar arasında kaşık büyüsü yapar iken nelere ilgi etmek lüzumir? Sorusu da bulunmaktadır. Kaşık büyüsü yapar iken ilgi edilmesi lüzumen birtakım nedenler vardır. Eğer bu mühim noktalara ilgi edilmezse oluşturulan büyüler birtakım problemlerin meydana çıkmasına sebep olacaktır.

Kaşık büyüsü aynı anda yalnız bir birey amacıyla yapılabilmektedir.
Ferdin büyü yapmadan evvelce iyice düşünmesi lüzumir.
Büyüde kullanılacak malzemelerinin daha eskiden hiç kullanılmamış olması lüzumir.
Tahta kaşıkların kullanılması lüzumir.
Büyü yapar iken Kuran’dan ayetler kullanıldığı amacıyla Abdestli olmak lüzumir.
İşlem sırasında yakarış okurken şahısin gözleri kapalı olmalıdır.
Kaşık Büyüsü Ne vakit tesir Eder?
Kaşık büyüsü yapanlar ya da yapmış oldurmak isteyen şahıslar kaşık büyüsü ne vakit tesir eder? Merak etmektedirler. Esasında kaşık büyüsünün tesir etmesi amacıyla geride bıraktığımız vakit, oluşturulan büyü çeşidine gore değişiklık gösterir. Kaşık büyüsü çeşitleri içersinde en süratli tesir gösteren büyü, pişman ettirme büyüsüdür. Kaşık büyüsü ile pişman etme büyüsü, büyüyü kim yapmış olduysa o şahısin uyanıp uyanması ile birlikte harekete geçer. Ancak bu büyü türünün yapımı başka büyülere göre biraz daha zor olsa lüzum. Hem de tesirleri kısa devam eder ve bundan ötürü de tekrar tekrar edilmesi lüzumir.

Kaşık büyüsü şayet birini kendisine aşık etme hedefi ile yapılıyorsa tesir etmesi amacıyla ortalama olarak 30 gün beklemek lüzumir. Ancak gaye iki şahısi ayırmak ise büyü averaj 10 gün içersinde tesir eder. Burada mühim olan büyü tesirlerini gösterene kadar büyü ritüellerinin sıksık tekrardan edilmesidir. Kaşık büyüsü çeşitleri arasında en tesirli olan kaşık ile bağlama büyüsü amacıyla de averaj 15 gün beklemek lüzumir. Sadece bu vakitler mühim değildir. Önemli olan meydana getiren şahısin kaşık büyüsünü yapar iken ilgi etmesi lüzumen konulardır. Böylece yazımızda sizlere kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar nedir? Cevap vermiş olduk.

Kaşık Büyüsü Yapmak Zararlı mıdır?
Bazı büyüler insanlara ciddi zararlar vermektedir. O yüzden de insanoğlu kaşık büyüsü gerçekleştirme zararlı mıdır? Merak etmektedirler. Aslen kaşık büyüsü yapmanın hiçbir zararı yoktur. Bu sihrin zararlı bulunduğunu düşünen şahıslar fazlası vakit kaşık büyüsünü bozmak isteyebilirler. Aslına bakarsak bu tür bir uygulamaya hiç lüzum kalmamıştır. Çünkü oluşturulan büyüyü lüzumsuz yere bozmak zararlıdır.

Kaşık Büyüsü Tılsımı iyi mi Yapılır?
Buraya kadar kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar nedir? Sizleri bilgilendirdik. Peki kaşık büyüsü tılsımı iyi mi yapılır? Onun ile alakalı bilgi verelim. Kaşık büyüsü tılsımı gerçekleştirme amacıyla beyaz renk bir bez kullanmak lüzummektedir. Kaşık büyüsü tılsımı nasıl bozulur? Diye merak edenler amacıyla de şu cevapı verebiliriz. Bu uygulamada da beyaz bir bez kullanılması lüzummektedir. Beyaz bezin üstüne büyü tesirleri altında olan ferdin baş harflerinin yazılması lüzumir. Arkasından bez 10 gün boyunca gömülü bir durumda saklanmalıdır. Bu sayede kaşık büyüsü bu 10 gün içersinde kendi kendisine bozulacaktır.