Kaşık Büyüsü Nedir Kaşık Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar nelerdir? Hepsini bu yazıda sizler ile paylaşacağız. Kaşık büyüsü, değişik iki gaye ile kullanılmaktadır. Mesela bir birey şayet birini kendisine aşık etmek temenni ediyorsa bu büyüden yararlanabileceği şeklinde, iki şahısin ayrılmasını isteyen biri de bu büyüye başvurabilir. İnsanların kaşık büyüsünün tesirlerinden korunmaları olası değildir. Çünkü kaşık büyüsünün tesirleri lüzumtiğince fazladır. Bilici hocalar kaşık büyüsünü yapar iken detaylı tılsımlardan faydalanmaları lüzumir. Kaşık büyüsünde sarfedilen tılsımlar, büyüyü yaptıracak ferdin hedefinın ne olduğuna bağlı olarak değişik şekillerde hazırlanmaktadır.

Bu büyünün en mühim noktası tılsımların hazırlanma aşamasıdır. Kaşık büyüsünde kullanılacak tılsımlar şayet usulüne ideal bir durumda hazırlanırsa, büyü de tesirli olmaktadır. Tılsımların hazırlanma adımında yapılacak olan minik bir hata, tüm kaşık büyüsünün mahvolmasına sebep olacaktır. Kaşık büyüsü yaptıran şahıslerin sabırlı olmaları lüzummektedir. Çünkü büyü tesirlerini birazcık uzun bir vakit ardından göstermektedir. Sadece tesirleri kalıcıdır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?
Kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar içersinde bir husus da kaşık büyüsü nasıl yapılır? Kaşık büyüsü yapılışı çok rahat ve çok ekonomiktir. Bu nedenden ötürü da bu büyüyü yaptırmak isteyen şahıslerin de adedi her geride bıraktığımız gün artmaktadır. Kaşık büyüsünden alınan başarılı neticelar da bu sihrin halk içersinde yaygınlaşmasını elde etmiştır. Bu büyü ritüelini gerçekleştirme amacıyla iki değişik boyutta tahta kaşığa lüzumsinim vardır. Ancak bu kaşıkların daha eskiden kullanılmamış olması lüzumir. Bu büyüde bilhassa ilgi edilmesi lüzumsinim duyulan nokta kaşıkların yönleridir.

Eğer büyü yapan ferdin hedefi, birini kendisine aşık etmek ise kaşıkların yönleri ne olursa olsun birbirlerine bakıyor olmalıdır. Eğer bir şahıs, iki şahısin ayrılması amacıyla büyü yapıyor ise, burada kaşıkların yönleri birbirine ters ve ortalama 5 santimetre uzakta olmalıdır. Kaşık büyüsünde kaşıklar insanları temsil etmektedir. Kaşık büyüsü yapılırken kaşıkların üzerlerine muhakkak büyülenmek dilenen şahıslerin isminin ve soyisminin yazılması lüzumir. Eğer bir şahısi kendinize aşık etmek istiyorsanız, kaşıklardan bir tanesinin üstüne kendi isminizi ve soyisminizi, diğeri kaşığa ise aşık etmek istediğiniz ferdin ismini ve soyismini yazmanız lüzumir. Bu prosedürün arkasından kaşıklara:

tanrıümme, inneke afuvvun tuhibbul afve, fa’fu anna.

Duası okunmalıdır. Eğer şahıslerin ayrılmasını istiyorsanız, kaşıkları iki ayrı saksıya gömmeniz lüzumir. Eğer birinin size aşık olmasını istiyorsanız, bunun amacıyla büyü yapıyorsanız, kaşığın aynı toprağa gömülmesi lüzumir.

Kaşık Büyüsü neden Yapılır?
Kaşık büyüsü neden yapılır? Sorusu merak edilen sorular içersinde yer almıştır. Kaşık büyüsü yapılma nedenleri aslen her insan amacıyla değişiklik göstermektedir. Kaşık büyüsü şu sebeplerle yapılmaktadır;

İki şahısin evliliklerinin kurtulması
İş hayatında rakipleri olan şahıslerin rakiplerin enerjisinin sonlanmış oldurılması
Birinin sevmediği bir birey varsa o şahsa manevi zarar verilmesi
Platonik aşk yaşam sürdüren şahıslerin karşılıklı olarak aşka dönüşmesi
Sevgililer içersinde soğukluk var ise soğukluğun giderilmesi
İki şahıs arasındaki aşk kıvılcımlarının tekrardan alevlendirilmesi
Kısmeti kapalı olan bir şahısin kısmetinin açılması amacıyla yapılabilmektedir.
Kaşık büyüsü yapmadan evvelce büyü meydana getirecek olan ferdin niyetinin ne işe yaradığını belirtmesi lüzummektedir. Mesela bir şahıs, evlilikleri bitme noktasına gelen iki şahısin evliliğinin kurtulması amacıyla büyü yapıyorsa, “Evliliklerin kurtulması amacıyla kaşık büyüsü oluşturmaya niyet ettim.” Cümlesini 33 kere tekrar etmesi lüzumir. Niyetin sesli bir şekilde söylenmesi lüzumir. Kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar nedir? Sorusuna kısmen cevap vermiş bulunmaktayız. Aşağıda bilmeniz lüzumen hususlardan da bahsedeceğiz.

Kaşık Büyüsü Yapıldığının bulguları nedir?
Kaşık büyüsü gerçekleştirme isteyen şahıslar bu husus ile alakalı birtakım soruları araştırırlar. Biz de yazımızda kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar nedir? Onunla alakalı meraklarınızı gidermeye yardımcı olmaktayız. Peki kaşık büyüsü ile alakalı öğrenmek istek ettiğiniz bulgular içersinde kaşık büyüsü yapıldığının bulguları nelerdir? Yok mudur? Öyleyse bunu sizler amacıyla cevaplayalım.

Kaşık büyüsü yapılmış olduktan ardından emareleri derhal meydana çıkmaktadır. Ancak bu açıklanan sihrin tesirleri altında olan şahıslar tarafınca değil de şahıslerin etrafında bulunanlar tarafınca anlaşılmaktadır. Çünkü büyü meydana getirilen şahıs fazlası vakit sihrin tesirleri altında olduğunu anlayamaz.

Eğer kaşık büyüsü birinin bir şahsa aşık edilmesi amacıyla yapılmışsa, birey çok süratli bir şekilde o şahsa aşık olmaktadır.
Büyünün tesirleri altında olan şahıslarda çok kısa vakit içersinde büyük değişimler meydana gelmektedir.
Kaşık büyüsünün tesirleri ile şahıslar gerçekliklerden uzaklaşırlar ve kendi içlerine kapanmaktadırlar.
Eğer kaşık büyüsü bir şahısin zarar görmesi amacıyla yapıldığıysa o ferdin hayatında büyük terslikler meydana gelmektedir.
Tesir altında olan şahıslerin içlerinde huzursuzluk olur.
Büyü meydana getirilen şahıs endişe, endişe şeklinde birtakım olumsuz hisler hissetmektedir.
Bu şahıslar kendi içlerinde bir grup ruhsal çatışmalar yaşamaktadırlar.
Sihrin tesirleri altına girmiş şahıslar ne iş ömürlerine ne de özel ömürlerine ilgi edemezler. Bu nedenden ötürü da yaşamdan koparlar ve başarısız olurlar.
Sıhhat sorunları ile karşı karşıya kalabilirler. Sıhhat problemlerinın ebatı şahısin ne kadar kuvvetli bir büyü tesirleri altında olduğunu göstermektedir. Güçlü bir büyünün tesirleri altına giren şahıslerin sağlığı büyük oranda bozulmaktadır. Eğer meydana getirilen sihrin tesirleri çok değilse büyülenmiş şahıs grip, soğuk idraknlığı benzer biçimde rahatsızlıklar yaşamaktadır.
Kaşık Büyüsü iyi mi Bozulur?
Kendine ya da etrafından birine kaşık büyüsü yapıldığını düşünen şahıslar genelde kaşık büyüsü nasıl bozulur? Diye incelemeye girmektedirler. Kaşık büyüsü bozma prosedürü tek başına yapılamamaktadır. Büyünün tesirlerini ortadan kaldırmak amacıyla muhakkak bir bilici hocadan destek alınması lüzumir. Çünkü ferdin kendi başına gerçekleştireceği birtakım işlemler neticesinde insanlar zarar görebilir. Öyle ki bu büyüyü meydana getiren birey bile büyüyü kendi bozmak isterken zarar görebilme olsılığı vardır. Kaşık büyüsünü bozmak isteyen şahıslar 1 hafta vakitsince evlerine girer girmez:

Rabb’iğfir verham, ve ente hayrur’rahimin.

Duasını tekrardan tekrar okumalıdırlar. Ek olarak bu duanın bir kağıda mavi mürekkepli bir kalem ile yazılması ya da duanın çıktısının alınması lüzummektedir. Daha sonra dua üçgen şeklinde katlanılmalıdır. Daha sonra büyük bir kabın alınması ve amacıylae 3 su bardağı sirke dökülmesi lüzumir. Sirke olarak elma sirkesinin kullanılması daha iyi olacaktır. Muska durumuna getirilen yakarış sirkeli suyun amacıylae atılmaktadır. Yaklaşık olarak 15 dakika bekledikten sonra kağıt sirkenin içersinden alınmalıdır. Sirkeli sudan çıkarılan muska şeklindeki kağıdı şahıs uyuduğu odada kurutmalıdır. Bir ileri gün kağıt kuruduktan ardından kağıdın hepsinın yakılması lüzumir. Kağıdın külleri dışarıya atılır. Bu işlemden sonra aşağı yukarı olarak 15 gün ortamında büyü bozulacaktır.

Kaşık Büyüsü Yaparken Hangi Dualar Okunabilir?
Kaşık büyüsü yapar iken hangi dualar okunabilir? Sorusu büyüyü gerçekleştirme isteyen şahıslar tarafınca merak edilmektedir. Kaşık büyüsü yapar iken okunacak olan dualar Kuran-i Kerim’den alınırsa şayet daha makbul olacaktır. Kuran’dan dua kullanmak istemeyen şahıslerin de Medyum Kabil Emin Hocanın şahsa özel hazırlayacağı duaları okuması tavsiye edilmektedir. Bu sual ile birlikte karşımıza bir sual daha çıkmaktadır. O da kaşık büyüsü zararlı mıdır? Sorusu. Buna cevap olarak hem evet bununla birlikte hayır cevapını verebiliriz. Çünkü büyü yapımında kullanılacak dualar şayet doğru seçilmezse kaşık büyüsü zararlı olabilmektedir. Eğer doğru dualar seçilirse sihrin rastgele bir zararı olmaz. Yüce tanrı Kuran-i Kerim’de çok yakarış etmenin iyi bir şey olmasından bahsetmektedir. Dua okumanın faydaları arasında şu maddeler sıralanabilmektedir.

Yakarış okuyan şahıs tanrı’a daha yakın olur.
Kuran okuyan şahıslar kendilerini daha rahat hissederler.
Yakarma eden şahıslerin evi bereketli olur.
Yakarış okunan evin amacıylae cinler ve iblis giremez.
Çok sık yakarma etmek şahısin ruhunda şükür hissinin ön plana çıkmasına sebep olur.
Tanrı Kuran’da siz beni anın ben de sizi anayım diyerek insanların daha çok yakarma etmesini teşvik etmiştir.
Sürekli yakarış eden bir şahıs sadece allah’tan bir şey isteyeceğinin bilincine sahip olur.
Kaşık Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar içersinde kaşık büyüsü yapar iken nelere ilgi etmek lüzumir? Sorusu da bulunmaktadır. Kaşık büyüsü yapar iken ilgi edilmesi lüzumen birtakım nedenler vardır. Eğer bu mühim noktalara ilgi edilmezse oluşturulan büyüler birtakım problemlerin meydana çıkmasına sebep olacaktır.

Kaşık büyüsü aynı anda yalnız bir şahıs amacıyla yapılabilmektedir.
Bireyin büyü yapmadan evvelce iyice düşünmesi lüzumir.
Büyüde kullanılacak malzemelerinin daha eskiden hiç kullanılmamış olması lüzumir.
Tahta kaşıkların kullanılması lüzumir.
Büyü yapar iken Kuran’dan ayetler kullanıldığı amacıyla Abdestli olmak lüzumir.
İşlem sırasında dua okurken şahısin gözleri kapalı olmalıdır.
Kaşık Büyüsü Ne vakit tesir Eder?
Kaşık büyüsü yapanlar ya da yapmış oldurmak isteyen şahıslar kaşık büyüsü ne vakit tesir eder? Merak etmektedirler. Esasında kaşık büyüsünün tesir etmesi amacıyla geride bıraktığımız vakit, meydana getirilen büyü çeşidine göre değişiklik gösterir. Kaşık büyüsü çeşitleri arasında en süratli tesir gösteren büyü, pişman ettirme büyüsüdür. Kaşık büyüsü ile pişman etme büyüsü, büyüyü kim yapmış olduysa o şahısin uyanıp uyanması ile birlikte harekete geçer. Ancak bu büyü türünün yapımı diğeri büyülere gore birazcık daha zordur. Ek olarak tesirleri kısa vakit gelir ve bundan ötürü de tekrardan tekrar edilmesi lüzumir.

Kaşık büyüsü şayet birini kendisine aşık etme hedefi ile yapılıyorsa tesir etmesi amacıyla ortalama olarak 30 gün beklemek lüzumir. Ancak fakatç iki şahısi ayırmak ise büyü averaj 10 gün içersinde tesir eder. Burada mühim olan büyü tesirlerini gösterene kadar büyü ritüellerinin vakitkli tekrar edilmesidir. Kaşık büyüsü çeşitleri içersinde en tesirli olan kaşık ile bağlama büyüsü amacıyla de ortalama 15 gün beklemek lüzumir. Sadece bu vakitler mühim değildir. Önemli olan meydana getiren şahısin kaşık büyüsünü yapar iken ilgi etmesi lüzumen hususlardır. Böylece yazımızda sizlere kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar nedir? Yanıt vermiş olduk.

Kaşık Büyüsü Yapmak Zararlı mıdır?
Bazı büyüler insanlara ciddi zararlar vermektedir. O yüzden de insanlar kaşık büyüsü gerçekleştirme zararlı mıdır? Merak etmektedirler. Aslına bakarsak kaşık büyüsü yapmanın hiçbir zararı yoktur. Bu büyünün zararlı olduğunu düşünen şahıslar fazlası vakit kaşık büyüsünü bozmak isteyebilirler. Aslına bakarsak bu tür bir uygulamaya hiç lüzum yoktur. Çünkü meydana getirilen büyüyü lüzumsuz yere bozmak zararlıdır.

Kaşık Büyüsü Tılsımı iyi mi Yapılır?
Buraya kadar kaşık büyüsü ile alakalı bilmeniz lüzumli olanlar nelerdir? Sizleri bilgilendirdik. Peki kaşık büyüsü tılsımı iyi mi yapılır? Onun ile alakalı data verelim. Kaşık büyüsü tılsımı gerçekleştirme amacıyla beyaz renk bir bez kullanmak lüzummektedir. Kaşık büyüsü tılsımı nasıl bozulur? Diye merak edenler amacıyla de şu cevapı verebiliriz. Bu uygulamada da beyaz bir bez kullanılması lüzummektedir. Beyaz bezin üstüne büyü tesirleri altında olan şahısin baş harflerinin yazılması lüzumir. Daha sonra bez 10 gün vakitsince gömülü bir durumda saklanmalıdır. Bu sayede kaşık büyüsü bu 10 gün içersinde kendi kendisine bozulacaktır.