Kara Büyü Nasıl Yapılır

Kara büyü nasıl yapılır? Konusu son vakitlarda en çok merak edilen ve sorulan sorular arasında yer almıştır. Bu mevzuyu bildirime başlamadan evvelinde büyü ile alakalı yinel bulgular vermekte fayda bulunmaktadır. Büyü, rastgele bir şahıs ya da rastgele bir şeyi bilgi sahibi ve mevzunun eksperı denebilecek bir şahıstan yardım alabilmek hedefiyle tesir altına alabilmektır. Bir anlamda vakanın akışını değiştirmek amacıyla birtakım teknikler uygulamaktır. Büyü iyi kalpli ve kötü niyetli olarak yaptırılabilir. Yaptıran şahısin taşıdığı niyet çok önemlidir.

İnsanlar neden Kara Büyü yaptırır?
Her vakit insan hayatı derli toplu ve istenildiği gibi gitmeyebilir. İnsan hayatı inişli çıkışlıdır. Kimi vakit bir insanı seversiniz ancak o sizi sevmez ya da terk eder. Gönül sızısıyla siz kıvranırken elinizden keşke bir şey gelse diye düşünürsünüz. Ya da evlisinizdir. Eşinizi siz çok seviyorsunuzdur ancak eşiniz sizi sevmiyordur artık. Veya eşiniz sizi bir diğer biri amacıyla terk etmiştir ve siz çok acı çekiyorsunuzdur. Bir olasılık çok istemenize rağmen bir türlü çocuğunuz olmuyordur. Mutlu değilsiniz kim bilir. Oysa mutluluğu hak ettiğinizi düşünebilirsiniz ki mutluluğu herkes hak eder. Ya da her şey hayatınızda düzgüsel ve yolundadır. Özel hayatınız dört dörtlüktür, çok mutlu ve huzurlusunuzdur, işiniz gücünüz de yerindedir. Ancak bir anda işleriniz durgunlaşır ticaretiniz zayıflar. İşleriniz ansızın ters döner, bozulur. Maddi anlamda çok büyük bir sorunya düşmüşsünüzdür. Bir çıkış yolu aramaktasınızdır.

Kara Büyüden Başka Büyü Çeşitleri nelerdir?
İşte bütün bu kabul edilen vakalar amacıyla insanlar büyü yapmış oldurmak isteyebilmektedir. Büyüler yapılış amaçlarına göre adlar alırlar. Maddi ya da içsel amaçlarla yapmış oldurılan kısmet açma büyüsü, birini kendisine bağlamak amacıyla oluşturulan büyü adından da anlaşılacağı gibi bağlama büyüsü, İki birey arasındaki muhabbeti bozmak amacıyla oluşturulan büyü soğutma büyüsü olarak adlandırılır. Sicim büyüsü kara büyüler içersinde yeri olan diğer bir büyü türüdür. Çok özel malzeme ve kuralları ile zor ortaya getirilen bir büyüdür. Kaşık büyüsü tecrübeli ve işini çok iyi yapabilen iş ehli bir kahin tarafınca yapılırsa çok kısa bir vakitde tutabilen bir büyüdür.

Sabun büyüsü çok sık yapmış oldurılan tehlikeli ve kısa vakitte tutan bir kara büyü türüdür. Kara büyü tipleri elbet bu kadarla sınırlı değildir. Aşk büyüsü, muhabbet büyüsü, geri getirme büyüsü, kara büyü. Biroldukça çeşidi olan büyüler içersinde maksimum bilinenler ve en sık yaptırılan büyü tipleridir.

Kara Büyü Nedir?
Büyüler arasında yer alan en tehlikeli büyü şeklidir. Kara büyü ortaya getirilen şahsa çok büyük zarar vermek hedefiyle yapmış oldurılan bir büyü çeşididir. Kara büyü ortaya getirilen şahısin üstünde çoğu negatif ve çok kötü tesirsi olmaktadır. Bu büyü ortaya getirilen ferdin üstünde şu tür kötü tesirsinde bırakır gerçekleştirmetadır:

Maddi olumsuz tesirler
tinsel olumsuz tesirler
Ruhsal ve psikolojik negatif tesirler
fizyolojik olumsuz tesirler
Kara büyü ortaya getirilen ferdin ölümüne bile neden olabilmektedir. Kara büyü çoğu yöntemle ortaya getirilen büyü türlerindendir.

Kara Büyü Ne İçin Yapılır?
Kara büyü ne amacıyla yapılır? Sorusunun yanıtı aslen bozukluğun içersinde bulunmaktadır. İnsanların kara büyü yaptırmak istedikleri şahısi düşman şeklinde gören şahıslar bu şahsa zarar vermek isterler. Ve bundan ötürü kara büyü yapmış oldurmaya karar verebilir. Kara büyü yapmış oldurmak isteyen şahısin hedefi büyü yapmış oldurmak istediği kimseye büyük zarar vermektir. Kara büyü yapıldığı hedefe bakılırsa adlar alabilmektadır. Ne niyetle yapılıyorsa o adı alır.

Sevenleri ve eşleri ayırmak amacıyla ortaya getirilen kara büyü,
İnsanların aralarını bozmak amacıyla ortaya getirilen kara büyü,
Kısmet kapamak amacıyla oluşturulan kara büyü,
İşlerinin bozulması ve batkı edilmesi amacıyla ortaya getirilen kara büyü şeklinde isimler yapımı amaçlarına nazaran değişmektedir. Bunlar birtakım kara büyü tipleridir. Ancak bundan daha kötü bir çeşidi daha bulunmaktadır ki çok tehlikeli bir kara büyüdür. Kara büyünün bu çeşidini yalnızca çok kötü ve şeytanlaşmış insanoğlu yaptırmak isterler.

Kara büyünün tesirleri nelerdir?
Kara büyü ortaya getirilen insanoğlunun üstünde son derece negatif tesirleri olan son adım kötü niyetle ortaya getirilen, kötü tesirlerini derhal gösteren bir büyü çeşididir. Bu büyü yalnız oluşturulan şahısi tesirlemekte kalmaz büyü yapan hocanın üstünde bile negatif tesirsi görülebilmektedir. Kara büyüler yapılmasından bir hafta ondan sonra kötü tesirlerini göstermeye başlamaktadır.

Kara büyü ortaya getirilen birey bir vakit daha sonra sıhhatli düşünemez duruma istikbal mutsuz ve depresif olacaktır. Sürekli beraberce kavga etmeye başlayarak depresyona girer iyice sağlığı bozulur. Yapılan büyünün üstünden çok vakit geçtikçe büyü ortaya getirilen ferdin akıl ve ruh sağlığı bozularak kendi kararlarını sıhhatli alamaz duruma istikbaltir. Devamlı mutsuz sıksık üzgün bir hal içersinde olması onun sihrin kötü tesirsinde bulunduğunu göstermektedir. şu demek oluyor ki özetle Kara büyü ortaya getirilen birey üstünde maddi, içsel, fizyolojik ve ruhsal biroldukça zararlar vermektedir. Bu büyü oluşturulan şahıs intihara meyilli olabileceği amacıyla canını tehlikeye atacak hareketlerden hiç çekinmeyecektir. Ölümle neticelenen kara büyü bile bulunmaktadır.

Kara Büyü iyi mi Yapılır?
Birçok çeşidi olan kara büyü amacıyla sarfedilen teknikler de pek çoktur. Kara büyü ne kadar kuvvetli yapılırsa tutma talihi ve tesirsini göstermesi de o denli tesirli olacaktır. Kara büyü türlerine gore sarfedilen yöntemler değişik değişikdır. Farklı ancakçlar amacıyla ortaya getirilen kara büyüleri yapar iken sarfedilen yöntemlerde değişmektedir.

Kara Büyü nasıl Bozulur?
Kara büyü yapıldığından şüphelendiğiniz rastgele birisine yardım etmek dilerseniz ona çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz. Çünkü kara büyü ortaya getirilen birey tanımı imkânsız acılar ve huzursuzluklar çekmektedir. Aslına bakarsak bundan daha da kötü olanı şudur. İçinde bulunmuş bulunduğu kötü hali ağrılarını acılarını çeker ancak bunların nereden kaynaklandığını bilmez. Eğer büyü ortaya getirilen şahsa yardım edilip büyü bozdurulmazsa vakit geçtikçe çok daha kötü hallere düşecektir. Bu büyü oluşturulan birey kendisini bekleyen sondan habersizce içersinde bulunduğu sorunlı hali yadımktadır. Aslen tam bir zavallıdır.

Kara büyü ortaya getirilen şahsa araya girmek edilmezse sonucunda aklını kaybederek delirebilir. Bu tür hallerde canına kıyanlar bile olmaktadır. Peki kara büyü oluşturulan şahsa iyi mi yardım edilebilir? çevreınızda kendisine kara büyü yapılmış olan bir şahıs biliyorsanız derhal o şahısi oluşturulan kara sihrin tesirsinden kurtarmak amacıyla oluşturulan büyünün derhal bozulması gerekmektedir.

Kara büyüyü bozmak amacıyla muhakkak çok tecrübeli ve eksper bir hoca ya da medyuma başvurmak gerekmektedir. Bu tür kötü niyetli büyüleri gerçekleştirme da çok zor olsa gerek, bozmak da çok zor olsa gerek.

Kara Büyü Kimlere Tutmaz?
Bazı haller bulunmaktadır ki büyüyü icra eden kahin çok bilgi sahibi ve tecrübeli olmasına rağmen büyü ortaya getirilen birey üstünde tesirsiz kalabilir. Sihrin tutmamasının nedeni ise büyü ortaya getirilen birey üstünde daha evvelden yapılmış olan bir koruma büyüsü olmasıdır. Öncelik ile bu sihrin ortadan kaldırılması gerekir. Nasıl ki büyü yapılabiliyorsa onun bozulması da mümkündür. Yapılan sihrin bozulması amacıyla hoca ve medyumlardan yardım alabilmek gerekir.

Büyü bozma özen isteyen bir iştir. Herkes büyü bozma işleminde doğru sonuca uladımyabilir. İşinin erbabı hoca edilen dualarla şahıslerin üstündeki kötü büyüleri bozabilir. Sonuç olarak büyünün tesirsinde olan şahıs rahatlayacak ve üstündeki olumsuzluklar gidecektir. Koruma büyüsü bozulduktan sonra kara büyü hocanın uyguladığı yollarla yapılmaktadır.

Kimler Kara Büyü Yapabilir?
Öncelik ile şunu söylemek gerekir. Ne olursa olsun evde kendi başınıza ve kendi imkanlarınızla büyünün hiçbir çeşidini yapmaya kalkmayın. Eğer bu tür bir işe girişirseniz gerçekleştireceğiniz minik bir hatalı çok büyük sorunlar olarak size zarar verebilir. Peki kimler kara büyü yapabilir? Işte bunu çok iyi bilmek gerekmektedir.

Kara büyü çok yetenekli, idrakları ve sezgileri çok kuvvetli medyumlar doğrulusunda yapılmalıdır. Bu büyüyü yapabilmek amacıyla lüzumlu duaları kesinlikle ezbere bilmek gerekir. Kurallara uyulmadan ortaya getirilen büyüler katiyen tutmaz. Kara büyüyü gerçekleştirme tecrübe gerektirir.

Kara Büyüye Rağbet Edenler?
Aslen bir tek kara büyü değil bütün büyü türlerine karşı gereksinim hisseden kadınlar ve erkekler ilgi göstermektedir. Ancak istatistiksel olarak büyü bilhassa de kara büyü ve kara büyünün bütün türlerine kadınlar daha çok rağbet etmektedirler. Bunun nedeni ise kadınların hislerini çok uçlarda yadımlarıdır. Ancak yine de bu halde bir yinelleme gerçekleştirme doğru olmaz. Yeri vardığında erkekler de en az hanımlar kadar büyü yapmış oldurmak isteyebilirler.

Kara Büyü icra eden Hocalar ve Medyumlar
Önce şunu söylemeliyiz. Hiç kimse ben katiyen büyü yapmam da yaptırmam da dememelidir. Zaman daimi değişiyor ve kimin başına ne vakit ve ne geleceğini hepimiz bilemeyiz. Öyle bir vakit gelir ki kendimizi çıkmaz bir sokakta şeklinde hissedebileceğimiz bir kaosun içersinde buluveririz. Atalarımız ne demiş unutmayalım; büyük lokma ye büyük laf mevzuşma. Bu dostane hatırlatmayı yaptıktan sonra kara büyü ortaya getiren hocalar ve medyumlar kimlerdir ve bu bahsetmiş bulunduğumuz değerli insanlarla iletişime nasıl geçilir mevzusunda bulgular verebiliriz.

Kara büyü yapabilmek öyle basit basit her hoca ya da her medyumun yapabileceği bir büyü değildir. Deneyimli ve yetenekli olmak kesinlikle yeterli değildir. Yapacağı büyünün gerektirdiği bütün dua ve tılsımları bilmek hem de ezbere bilmek gerekmektedir. Bu konularla alakalı önsezileri çok kuvvetli hoca ve medyumlara nereden ve nasıl ulaşabilirsiniz mevzusu ise çok önemlidir.

Bu değerli insanlara yakın çevremiz ya da yakın çevremizden rastgele birinin tanıdıkları arasından büyü yapmış oldurmış olan kimseler aracılığı ile şu demek oluyor ki tavsiye kanalıyla ulaşabiliriz. Başka bir yetişme yolu ise bu değerli insanoğlu verdikleri hizmetler ile alakalı bilgi vermek amacıyla kurmuş oldukları internet siteleri aracılığı ile ulaşmak da mümkündür.

Bu hocalar ve medyumların internet sitelerini ziyaret ederek verdikleri geniş hizmet tipleri ile alakalı daha çok bulgular de edinmek mümkündür.

Büyü yüzyıllardan beri insanlığın tercih etmiş bulunduğu bir olgudur. Uzun vakit evvel de hayvanlarla, nesnelerle, cisimlerle ve birtakım objelerle büyülerin yapıldığını birtakım kaynaklardan görülmekteyiz. Özellikle iyi niyetle yapılmak istenilenlerin yanı sıra kötü niyet düşünülerek de oluşturulan büyüler bulunmaktadır. Kendi hayatımızın yoluna girmesi ve mutlu olmak amacıyla ortaya getirilen büyülerin yanı sıra diğer kimselerin ömürlerine da araya girmek etmek amacıyla büyü yapılmaktadır.

Büyü yapmış oldurmak İçin bilici Hocalara Gidin!
Hiçbir büyü kendi çabalarınızla yapılmaz. Acemice oluşturulan büyüler de tutmaz. Kendiniz aldığınız duyumlarla ya da araştırarak bulduğunuz bulgularle büyü yapamazsınız. Bu işlerde medyum hocalara gitmelisiniz. Çünkü her büyüde gerekseme olan objeler değişikdır. Dualar değişiktir. Tutma vakitı değişikdır. Bunları bilmek ve yürütmek medyumların meziyetidir. Amaca ulaşmak ve kara büyü ya da değişik büyüler yaptırmak amacıyla tecrübeli olan bir medyumdan yardım almalısınız. Bunun amacıyla buluşma ortaya getirmek ve istediğiniz büyü çeşidini medyum hocaya söylemek kafi olacaktır.