Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir? Gideni Geri Getirme Büyüsü iyi mi Yapılır?
Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Bu soru çağlar vakitsince çoğu değişik birey tarafınca sorulmuştur. Gideni geri getirme büyüsü uzun senelerdir, birey tarafınca istenmeyen, kabul edilemeyen ayrılıkların çözümü olarak karşımıza çıkmıştır. Gideni geri getirme büyüsü yardımıyla ayrılık acıları sonlanmış olur ve daha güzel mutlu geleceklerin kapısı arkısmır Gideni geri getirme büyüsü en başta yalnız sevgililerin kullandığı bir büyü gibi dursa da kapsam kısmı bununla sınırlı değildir. Bu yanılgının nedeni ise çoklıkla sevgililerin kendilerini terk eden partnerlerine karşı bu büyüyü uygulamalarından meydana gelmektedir.

Bu büyüyü, sevgililerin dışında evli çiftler de evi terk eden partnerlerini geri döndürmek amacıyla bir eş ya da evi terk eden ebeveynini geri döndürmek amacıyla bir evlat da yaptırabilir. Lakin gideni geri getirme büyüsü yalnızca duygusal temaslar ile sınırlı değildir. İş ortaklarından birinin ortaklığı bozup, yolları ayırma kararlarından ardından da ayrılık istemeyen ortak doğrulusunda sıkça gideni geri getirme büyüsü kullanılmış ve bu sayede parasal çıkarlar korunmuştur.

Gideni Geri Getirme Büyüsü neden Bir Tane Değildir?
Gideni geri getirme büyüsü neden bir adet değildir? Namacıyla gideni geri getirme büyülerinin yapılışları değişikdır? Her insana aynı gideni geri getirme büyüsü uygulana bilir mi? Benzer şekilde soruların çokca sıradan bir yanıtı vardır. Çünkü büyü yapılacak her insan aynı değildir. Büyü yapılacak ferdin karakteri ve iradesi hangi büyünün yapılacağını belirlemede mühim bir etkendir. Örneğin, en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi çok kuvvetli insanlar yüzünden meydana çıkmıştır.

İradesi kuvvetli insanoğlu büyü tesirsi altına çok zor girerler bu amaçla onlara özel çok kuvvetli büyüler yapılması lüzumir. Lakin bu en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi zayıf insanlara yapılırsa üzücü neticeler doğurabilir. İradesi zayıf insan bu çok tesirli büyüyü kaldıramayacak ve fizyolojik olarak baş ağrıları halsizlik ve bitkinlik gibi problemler ile baş etmek mecburiyetinde kalacaktır. En tesirli gideni geri getirme büyüsü lüzumtiğince zor olmasından, kolay medyumların bile bu büyüleri yapmaları tavsiye edilmez bu yüzden bu büyüyü yalnızca işinde çok iyi ve tecrübeli medyumlar yapabilir.

İple meydana getirilen Gideni Geri Getirme Büyüsü nasıl Yapılır?
Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü iyi mi yapılır? Gideni geri getirme büyüleri medyumların saklı bilgilerini barındırsa da birtakım büyülerin iyi mi yapıldığı halk doğrulusunda da bilinmektedir. Örneğin:

İple oluşturulan gideni geri getirme büyüsü oldukca ünlü olan gideni geri getirme büyülerinden biridir. İple oluşturulan gideni getirme büyüsünün en mühim püf noktası, büyüde sarfedilen ipin rengidir. Bu büyüde genel olarak ip kara renktedir. Bazı medyumlar beyaz renkli ipte tercih edebilir ancak sayıları çokca azdır. Ancak renkli ipler bu sihrin felaketi olur. Çünkü renkli ip sarfedilen gideni geri getirme büyüsü istenilen şekilde tutmadığı gibi niyetin tersine bir tesirde gösterir. Bundan ötürü ipin rengi çok mühimdir deneyimsiz medyumlardan ve sihrin bu şekil zararlarından korunmak amacıyla kesinlikle büyüye başlanmadan ne renk ip kullanılacağını sormak lüzumir.

Büyüye ise ipi alıp bir sini üstüne koyarak başlanır. (İp ne olursa olsun renkli olmamalıdır) daha sonra tepsideki ipin yanına kişilerin resmi konur. İp tepsiden alınır ve okunmuş suya batırılır ve kuruyana kadar resimlerin yanısıra bekletilir. İpin kurumasıyla resimler ateşe verilerek kül imkan dek beklenir. Resimlerin kül bulunduğu durumda tarafındaki ipe aslabir şey olmayacaktır. Son aşancak olarak ip ve küller tepsiden alınarak bir ağacın altında toprağa gömülür ve prosedür sonlanmış olur. Bu prosedür doğru şekilde yapıldığında tesirli olacaktır ama iple meydana getirilen gideni geri getirme büyülerinin tesirsi biraz uzun vakit alabilmektadır.

Resimle meydana getirilen Gideni Geri Getirme Büyüsü nasıl Yapılır?
Resimle meydana getirilen gideni geri getirme büyüsü, iple oluşturulan gideni geri getirme büyüsünün aksine çok süratli tesir eder. Bundan ötürü en süratli gideni geri getirme büyüleri içersinde yer alır. Bu sihrin püf noktasını ise enerji oluşturur. Dinsel merasim sırasında oluşacak enerjiyi yönetmek ve yönlendirmek yüksek örutubet arz eder. Püf noktasının enerji olması yönüyle resimle meydana getirilen gideni geri getirme büyüsü ritüeli sırasında enerjiyi yönetememek ya da hatalı yönlendirmek gibi bir problem yaşanırsa büyü hedefindan sapar ve kötü neticeler doğurabilir. Bu amaçla ne olursa olsun gerçek ve tecrübeli bir medyumla çalışılmalıdır.

Resimle oluşturulan gideni geri getirme büyüleri maksimum sevgililer içersinde yaşanan ayrılıklarda kullanılır. Hızlı olması ve birlüzumtiğince yararı bulunması nedeniyle sık tercih edilen resimle gideni geri getirme büyüsü, hakiki ve tecrübeli medyumun ritüelde meydana gelen enerjiyi büyü yapılacak şahsa göndermesiyle tesir tesirsini göstermeye ismim atar. Sihrin adından da anlaşılacağı üzere bu büyü amacıyla resim lüzumlidir. Ancak büyü amacıyla sarfedilen diğer malzemeler halk doğrulusunda bilinmemekte yalnızca gerçek medyumlar doğrulusunda bilinip tedarik edilebilmektedir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün son ismimı resimlerin toprağa gömülmesiyle olur. Resimler toprağa gömüldükten sonra büyü tamamlanır ve süratli bir şekilde tesir gösterir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün süratli olmasının yanı sıra oldukca yararlı tesirsinin olması da tercih nedenidir. Bu faydaları sıralamak lüzumirse:

Büyü tamamlanıp süratli bir durumda tesirsini gösterdikten sonra büyü yaptıran ferdin aslabir şey yapmasına lüzum kalmamıştır. Çünkü büyü meydana getirilen birey prosedür tesirsini gösterir göstermez saplantılı bir durumda büyü yapmış olduran şahıstan haber alabilmek isteyecek, merak edecek ve ona yetişebilmek amacıyla her yola başvuracaktır.
Resimle gideni geri getirme büyüsünün en mühim yararlarından biri de büyü oluşturulan ferdin, büyü yapmış oldurana saygı ve sevgisinin artmasıdır. Hatta bu saygı ve sevgi o kadar artar ki dünyada büyü yapmış olduran şahıstan daha çok kimseyi o ismim sevmez ve saygı duyamaz.
Resimle gideni geri getirme büyüsünün en mühim avantajlarından biri de terk eden sevgili yeni bir aşka yelken açmışsa bile bir anda partnerinden soğuyacak ve ondan kurtulmak isteyecektir. Çünkü büyü tesirsini gösterdikten ardından büyü yaptırılan kişi yalnızca büyü yapmış olduranı düşünecek onunla olmak isteyip onun sevgisiyle mutlu olacaktır. Geri kalan bütün temaslar büyü yaptırılan amacıyla resmen bir işkence olacaktır. Büyü yapmış olduran kişide resimle gideni geri getirme büyüsü yardımıyla iki değişik büyü yapıp vakit yitirmek yerine tek büyüyle hedefina ulaşabilecektir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü tesirsi nedir?
Gideni geri getirme büyüsü direk insan iradesine karşı yapılır bu yüzden büyüye maruz kalan şahıslarda köklü ve sıra dışı değişiklıklere neden olur. Gideni geri getirme büyüsü, umutsuz aşıklar amacıyla bulunduğu kadar parasal çıkarları sarsılmasın diye uğraşan insanlar amacıyla de görkemli bir çözüm yoludur. Gideni geri getirme büyüsü yardımıyla sevgilerinden ayrılmak istemeyen ama partnerleri doğrulusunda buna zorlanan insanoğlu yine mutlu bir temas başlatıp, hayat boyu kalıcılığıyla sevgi ve saygı dolu temaslar kurabilirler. Hatta bu büyü yardımıyla temaslari öncesinden bile güzel olma talihi yakalar zira bundan sonra arada koparılamayacak bir bağ oluşmuştur.

İş partnerlerinden kopmak istemeyen insanoğlu ise gideni geri getirme büyüsü yardımıyla işlerini kurtaracak ve kim bilir iflastan kurtulacaktır. Ortaklık temaslari de daha dayanıklı olacak zira büyü meydana getirilen partner, büyü yapmış olduran iş partnerine sevgi ve saygıyla bağlı olmasından onun zararına olacak her türlü işten kaçınacak ve işlerini hayat boyu şeffaflık ve sadakat içersinde yürütecektir. Bir diğer numune olarak da çocukların ebeveynlerine yapmış oldukları gideni geri getirme büyülerinin tesirsinden bahsedilebilir.

Bazen sonlanmış evlilikten ardından bir tarafın yalnız eşi değil çocuklarını da terk etmesiyle yaşanan üzücü vaziyet amacıyla gideni geri getirme büyüsü kullanıldığında evini terk eden anne baba ailene geri dönecek ve eskisinden daha çok sevgi duyduğu ailesiyle mutlu bir hayat vakitcektir. Bunun tam tersi bir örneğinde de aşktan gözü kör olmuş bu yüzden ailesine karşı çıkan, bundan sonra ailesiyle görüşmeyen çocukları amacıyla ebeveynler gideni geri getirme büyüsüne başvurur. Bu büyü yardımıyla hatalıa sürüklendiğine inandıkları çocuklarını kurtarabilir hem de aile huzurlarını ve mutluluklarını yinedan sağlayabilirler.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Zararlı mıdır?
Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü iyi mi yapılır? Gideni geri getirme büyüsü büyü kurallarına uyularak ve hakiki, tecrübeli medyumlar tarafınca açık niyetlerle yapıldığında ne olursa olsun zararsızdır. Sadece deneyimsiz medyumlar ya da medyuma lüzumsinim duymayacağını düşünecek gaflete kapılan sıradan insanoğlu doğrulusunda meydana getirilen gideni geri getirme büyülerinin tutmadığını görecektir.

Büyülerin tutmaması haricinde deneyimsiz bir şekilde meydana getirilen gideni geri getirme büyüleri, büyük hatalılara sebep olacak bu da büyü meydana getiren kişiin öyle bir hedefi olmamasına karşın büyü meydana getirilen şahsa zarar vermesine imkan elde edecektir. Bu zarar oluşturulan hatalıın boyutuna göre değişiklık gösterir. Ancak genel olarak rastlanan büyü oluşturulan ferdin baş ağrıları çekmesi, vakitkli kendini halsiz, yorgun hissetmesi ve kendini bir boşluk içersinde bularak mutsuzluk hissi yismimı şeklinde geçici haller söz mevzusu olabilir.