Canbar Büyüsü nasıl yapılır

Canbar Büyüsü Nedir ?
Canbar büyüsü ak büyü katagorisinde ve aşk büyüleri kategorisinde belirleme edilen bir büyüdür. İnsanların sevdikleri şahısyle arasının bozulması ya da sevdikleri şahısni kendilerini sevmemesi yani platonik aşk yismimları halinde karşı doğrultusunda kendisini sevmeleri amacıyla sarfedilen bir büyü çeşididir.

Günümüzde en çok sarfedilen aşk büyüleri arasındadır. Bu büyünün kökeni eski Türklere kadar gitmektedir. Biliyorsunuz ki eski Türkler Müslümanlığı benimsemeden evvelce şaman dinine mensuplardı ve gök tanrıya inanırlardı. Şamanlar amacıyla büyü doğanın onlara bir lütfu olarak görülmekteydi ve bu lütfu bir tek ve yalnız insanoğluın iyiliğini fakatç edinerek kullanmaktaydılar.

Bundan ötürü Türk toplumunda canbar büyüsünün yeri değişikdır. Türkler doğrultuınca aşk büyüleri içersinde en çok ve en sık sarfedilenı olarak gaslımüze çarpmaktadır. Şaman gelenekleri yitirilip Türklerin Müslümanlığa geçmesinden sonra bu büyü unutulmaya yüz tutmuştur. Ancak bugünümüzde hala bu geleneğe vakıf olup canbar büyüsü yapan medyumlar bulunmaktadır.

Canbar Büyüsü iyi mi Yapılır ?
Canbar büyüsü yapımı amacıyla ilk olarak şahıslerin verilerine ihtiyaç duyulur. Bu bulgular bir papirüs kağıdı üstüne yazılır. Papirüs eski mısırda insanoğluın kağıt yerine kullandıkları bir bitkiden elde edilen özel bir parşömendir. Bu bulgular papirüsün ortasına yazılır. Bu adlar daha ondan sonra kırmızı renkte bir mürekkep ile yuvarlak amacıylae alınır. Çember haricinde kalan kısma ise prosedürü sağlamlaştırmak adına hiyeroglif yazısı ile detaylı tılsımlı sözler yazılmaktadır.

Bu yazıların hedefi prosedürün etkisini kuvvetlendirmektir. Daha ardından ise bu papirüs kağıdı bir mağara içerisine diğer insanoğluın görmeyeceği ve bulamayacağı şekilde gömülerek prosedür tamamlanır.

Canbar Büyüsünün etki Süresi Nedir ?
Bu büyü ortalama olarak 5 gün içersinde etkiini göstermeye başlar. İşlemin tamamlanması ve kapatılması ise ortalama olarak 13-15 gün arasında sürmektedir. İşlem tamamiyle kapatıldıktan sonra mühürlenir ve bu papirüs kağıdı yerinden yine çıkarılmaz.

Canbar Büyüsünün bulguları nedir ?
Bu büyü de ilk bulgu büyü oluşturulan şahısnin kendisini çevreden soyutlaması ve yalnızlaşması ile ismim atar. Fert bu vakit içersinde sevgilisini düşünür ve tek sığınacak liman olarak onu görür. Bunun haricinde şahıs üstünde yemeden içmeden kesilme ve daimi bir kara sevda hali görülür.

Büyü de sarfedilen yardımcılar şahsa sıksık olarak prosedür yapmış olduran şahısi rüyasında gösterirler. Bunun haricinde sevmiş olduği şahsa karşı daimi bir hasret hissi oluşur. Sevdiği insanoğlunun sesi kulaklarında çınlar ve vakit içersinde baktığı her yerde sevdiği insan gaslınün önüne gelir. Bu büyü son ismim etkili bir büyüdür. Bu emarelerden sonra ise şahıs bundan sonra karşı doğrultu olmadan soluk alamayacağı hissine kapılır.

Büyünü son kısmında şahıs tamamiyle dış dünyadan soyutlanır varı yoğu sevdiği şahıs olur. Bu ömürlük prosedür sayesinde bundan sonra size kör kütük aşık bir sevgiliniz olacaktır.

Canbar Büyüsü Bozulur mu ?
Bu sihrin bozulması amacıyla ilk olarak gömülen papirüs kağıdının bulunması ve meşe odunuyla yakılan bir ateşle imha edilmesi gerekmektedir. Bu kağıdı bulabilmek amacıyla ise kuvvetli ruhaniler ile bağlantı kurularak kağıdın yeri belirleme edilmelidir. Herkesin yapabileceği bir prosedür değildir. Bundan ötürü çok tecrübeli bir medyum ve kullandığı çok kuvvetli cinler olması halinde bu büyü bozulabilir. Bozulması söylediğim her şey gerçekleşmesi halinde çok kısa vakitcektir. Kağıt yakıldıktan aşağı yukarı 8 saat ardından sihrin tüm etkisi tamamiyle ortadan kalkacaktır.

Canbar Büyüsü yapan Medyumlar
Genel olarak bir çok medyumun bilmiş bulunduğu bu büyü şaman geleneklerinden şu vakita kadar kadar gelen bir büyüdür. Antik mısır büyüleri ile iletişim amacıylae girmiş olup bu büyülerden de bir grup şeyler almıştır. Antik mısır büyüleri ise Firavunlar saatinde mısır da baş kahinlik görevine kadar artan Yahudiler doğrultuınca son derece iyi bilinmektedir. Bundan ötürü canbar büyüsü yapmış oldurmak amacıyla Yahudi medyumlar tercih edip onların ilimlerinden faydalanabilirsiniz.