Büyü yaptırmak isteyenler için önemli bilgiler

Büyü Nedir ?
Büyü; sözcük manası itibariyle bir insana kendi iradesi haricinde bir şeyler yapmış oldurabilmek adına yapılan ritüellerin bütün bunlardır. Örneğin sizi sevmeyen birine sizi sevdirmek adına gerçekleştireceğiniz bir prosedür büyüdür. Çünkü burada kişi özgür iradesi ile sizi sevmiyor ancak siz ona bir ayin yaptırarak onu sevmesini sağlıyorsunuz. Bu bir büyü prosedürüdir.

Büyü iyi mi Yapılır ?
Büyüler genel olarak bir ritüele ideal şekilde yapılırlar ve yapılışlarında değişik malzemeler kullanılır. Büyü yapımında şayet olmazsa olmaz olan büyü de size yardım edecek olan cin ya da şeytanı prosedüre davetiye edebilmektir. Çünkü enerjisel varlıklarla etkileşim kurabilmek ve onlara isteklerinizi yapmış oldurabilmek adına onları davetiye etmeli ve davetten ardından onlara hakim olabilmek adına bir şeyler vermelisiniz. Bunu da yapabilmek amacıyla tılsımlı sözler bilmek ve bu sözlerin yanısıra cine ya da şeytani varlığa bir şeyler sunmanız gerekmektedir. Bu ritüellerde genel olarak bu varlıklara canlı bir varlık kurban edilir. Keçi, koyun, domuz vb bunun haricinde otlardan da faydalanılır. Adamotu, miskiamber, kekik, haşhaş, hardal, nane, nar kabuğu, safran, incir ve hurma bunlardan birtakımlarıdır. Tılsımlı sözler ise bir büyü de sarfedilen diğer bir prosedürdir. Bu tılsımlı sözlerin nerede kaç kere söyleneceği ve kaç yine uygulanacağı bilinmelidir.

Büyü Çeşitleri nedir ?
Büyüleri genel başlık altında iki ye ayırabiliriz. Bunlar ak büyü ve kara büyüdür. Ak büyüler genel anlamda kişilerin iyilikleri bölümünde kullanılırlar. Sevenlerin arasında tespit edilen sevgi bağını kuvvetlendirmek, ayrılan kişileri barıştırmak, giden kişileri geri getirmek, karı koca arasında ki problemleri gidermek, insanoğluı cin musallatından kurtarmak, kısmeti kapalı kişilerin kısmetini açmak gibi prosedürler ak büyü derslikındadır. Bu büyüleri isimleriyle yazacak olursak aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, kısmet açma büyüsü şeklinde büyüler en sık sarfedilen ak büyülerdir.

Kara Büyü; bu büyüler ise adından belli olacağı üzere insanlara fenalık etmek ya da intikam alabilmek adına ortaya getirilen prosedürlerdir. Birinin psikolojisini bozmak, seven iki kişii ayırmak, bir aileyi birbirine düşürmek, insanoğluı sülaleler boyunca jenerasyondan kuşağa lanetlemek, kişilerin çocuk sahibi olmasını engellemek ve şahsa cin musallat etmek şeklinde işlerde kullanılırlar. Hatta birtakım kara büyüler insanoğluı öldürmek hedefli da kullanılmaktadır. Bu büyüleri isimleriyle yazacak olursak en sık sarfedilen kara büyüler; papaz büyüsü, soğutma büyüsü, ermeni büyüsü, voodoo büyüsü, lanetleme büyüsü ve en tehlikelisi olarak ta ölüm büyüsüdür.

Üzerinizde Büyü Olup Olmadığı nasıl Anlaşılır ?
Bunu sizin kendi başınıza anlamanız imkansızdır. Çünkü yaptığınız hareketlerin hiç birini kendi iradeniz ile yapmaz ve icra ettiğinız şeyleri fark edemezsiniz. Bunu yalnızca dışarıdan bir göz anlayabilir. Büyüler kişilerin alışkanlıklarını değiştirir. Bu amaçla dışarıdan bir göz bunun rahatlıkla fark edip bu konuyla ilgili bir medyumdan yardım alabilir. Kişilerde genel olarak büyü emareleri şunlardır.

İçine kapanık olmak ve konuşmamak
Sinirli bir ruh halina bürünmek
Kendi kendisine mevzuşmak
Halüsinasyonlar görmek
Şiddete meyilli bir duruma gelip kavgacı olmak
devamlı terlemek (özellikle avuç içleri)
Bunlar başlıca durumlardır. Bir de kişide cin musallatı olup ferdin kendi kendisine anlayabileceği emareler vardır.

Devamlı takip edildiği hissine tutulmak
Tek başına duşa girememek
Kabuslar Görmek (rüyada tecavüze uğramak)
Herkesi kendisine düşman benzer biçimde görmek
Değişik görüntüler görmek ve değişik sesler duymak
Bu maddeleri cin musallatı ve büyü içersinde tespit edilen farkı anlatmak adına ayrı ayrı yazdım. Çünkü cin musallatı yalnız büyüler ile olmaz zina, ekmeğe basmak, küle basmak, dışarda idrar gerçekleştirme gibi hallerde cin musallatına sebebiyet verebilen durumlardır.

Herkes Büyü Yapabilir mi ?
Medyumluk yeteneği doğuştan gelir ancak büyü yapabilmek amacıyla doğuştan gelen bir kabiliyete gereksinim yoktur. Sonradan öğrenilebilecek bir prosedürdir. Ancak ruhlarla bildirişim kurabilmek amacıyla kafi bilgeliğe erişmeniz gerekmektedir. Büyü yapabilmek amacıyla ilk olarak hangi cin ya da şeytanla hangi prosedürü yapabileceğinizi, hangi prosedürde hangi malzemeyi ne kadar kullanacağınızı ve tılsımlı sözlerin nerelerde kaç yinedan şeklinde uygulanacağı ve hangi cin ya da şeytana hangi hayvanın sunulacağını bilmeniz gerekmektedir. Bu yüzden her önüne gelen birey büyü yapması imkansız. Medyumların ruhlarla bildirişim kurma şeklinde bir hali söz hususu bulunduğu amacıyla onların bu tip işleri yapmaları normal insanlara nazaran daha kolaydır.

Büyü yaptırmak İçin Kimi Tercih Etmeliyim ?
Büyü çok kadim bir bilgidir. İlk olarak düşmüş melekler diye adlandırılan ve insanlara bu bilimsel öğreten harut ve marut aracılığı ile yer yüzüne inmiştir. Harut ve marut ilk büyü bilgilerini yahudi toplumuyla paylaşmıştır. Yahudiler büyüyü iyi niyetle kullanmak yerine İlk olarak karı koca arasında fesatlık çıkarmışlardır. Bu yüzden büyüler mevzusunda yahudilerin diğer topluluklardan farkları vardır. Çünkü büyüyü ilk öğrenenler yahudi toplumudur. Bu amaçla en iyi büyücüler yahudilerden çıkar. Siz kıymetli ziyaretçilerimizin de ilk tercih etmesi gereksinim duyulan büyücüler ya da medyumlar yahudi büyücü ya da medyumlar olmalıdır.