Büyü Bozma

Büyü Bozma Nedir ?
Bu prosedürü açıklayabilmek adına ilk olarak ”büyü” kelimesini mana olarak tanımlamak gerekiyor. Büyü cinni varlıkların sayesinde insanlar üstünde bir baskı yaratarak onlara kendi talepleri haricinde bir şeyler yapmış oldurmak amacıyla oluşturulan teknikler tümüdür. Örneklendirecek olursak, sizi sevmeyen birini kendinize aşık etmek amacıyla bir kahin sayesinde bu şahsa gerçekleştireceğiniz prosedürün adı büyüdür. Büyü bozma prosedürü ise bu prosedürün tersine çevrilmesi prosedürüne denilmektedir.

Büyü Bozma iyi mi Yapılır ?
Büyü bozma uygulanabilmesi amacıyla evvelcelikli olarak şahsa bir bakım uygulanmalı ve bu bakım tarafında evvelcelikli olarak şahsa oluşturulan büyü belirleme edilmelidir. Sonra bu sihrin ak büyü mü kara büyü mü olduğuna bakılmalı ve ondan ardından bu büyünün zıttı bir büyü ile büyü bozulmalıdır. Her ak sihrin zıttı bir kara büyü her kara büyünün zıttı bir ak büyü bulunmaktadır.

Bu büyüleri örneklerle tanımlamak gerek görülürse bir ak büyü çeşidi olan bağlama büyüsünü bozmak amacıyla bir kara büyü çeşidi olan soğutma büyüsü yapılmaktadır. Yahut tam tersi halde kara büyü olan soğutma büyüsü ak büyü olan bağlama büyüsü ile tersine çevrilebilir. Burada oluşturulan aslolan prosedür kötü ruhlu cinlerin merhametli cinler doğrulusunda şahısni üstünden kovulması ya da tam tersi bir şekilde iyi niyetli cinlerin kötü niyetli cinler doğrulusunda kovulmasıdır.

Farklı bir büyü bozma ritüeli ise direk şahısni bedeninde belirleme edilen cinlerin yakılması amacıyla olmaktadır. Burada cinleri yakmak amacıyla değişik cinler kullanmak yerine direk suretle cinlerin yakılmasıyla olmaktadır. Bu prosedür amacıyla ciddi manada deneyim ve ilim sahibi bir medyum gerekmektedir. Çünkü bu prosedür amacıyla cinlere hükmetme kabiliyeti olmalıdır.

Evde Büyü Bozulabilir Mi ?
Büyü yapma gibi büyü bozmada ciddi manada deneyim ister. Çünkü büyü bozmak içersinde bir büyü yapılması gerekebilir. Büyü yapabilmek içersinde duru görü becerisi sahip olma, cinlerle mesajşime geçebilme ve cinlere hakim olabilmek şeklinde özellikler gerekmektedir. Bunun haricinde cinleri yakabilmek adına da belirli bir data birikimine ve bunun yanı sıra derin bir dini ve ilmi bir bilgiye haiz olmanız gerekmektedir. Bu amaçla de bu saydığım şeyler sizde yoksa bunu tek başınıza yapamazsınız.

Bazı internet sitelerin de tuz ile büyü bozma, sirke ile büyü bozma, iğne ile büyü bozma benzer biçimde şeyler anlatılmış olsa da bu anlatılanlar hurafenin ötesine gitmez. Çünkü bu prosedür aslında araç-gereç kullanılarak oluşturulan ve cin davetiyle geçindiren bir ritüeldir. Normal bir insanoğlunun bu işi yapabilme talihi yoktur.

Kimler Büyü Bozabilir ?
Belirli bir bilgi birikimine sahip olan bir çok medyum büyü bozabilmektedir. Ancak burada bir tek büyüden bahsetmiyoruz. Bundan ötürü her büyü her kahin tarafınca bozulamaz. Örneğin kabala büyüsü bu ilime vakıf olmayan biri doğrulusunda bozulması imkânsız bir büyüdür. Bunun haricinde papaz büyüsü ve ölüm büyüsü benzer biçimde kara büyü tipleri de zor bozulabilen büyüler arasındadır.

Bu yüzden büyü bozdurmadan evvelce bu işi yapacak bireyi iyi seçmeniz gerekmektedir. Her bilici her büyüyü bozamaz, birtakım medyumlar kara büyüler mevzusunda daha iyiyken birtakımları ak büyüler mevzusunda daha iyidir. Bu amaçla evvelcelikli olarak bir medyuma bakım yapmış oldurıp bireyin üstünde belirleme edilen büyü belirleme edilmeli ondan ardından ise bu büyüyü bozabilecek kapasiteye haiz bir medyumla çalışılmalıdır.

Bozulmayacak Büyü Var Mı ?
Bazı büyüler bulunmaktadır ki 2-3 adımdan oluşmaktadır. Bu büyülerde bir adımnın ötesine geçtiği süre o büyüyü tamamiyle bozmak olanaksız gibidir. Örnek verecek olursak ölüm büyüsü 2 adımlı bir büyüdür. Bu sihrin ilk adımı bireyi ruhsal olarak bitirirken ikinci adımı ise fizyolojik olarak bitirmektedir. Burada mühim olan büyünün erken tespit edilip ilk adımına araya girmek edilmesidir. Geç yapılmış bir araya girmek birey üstünde belirleme edilen büyünün tesirlerini azaltsa da şahıs de kalıcı hasarlar oluşabilmektedir.

Bunun haricinde kabala büyüsü de bozulması son adım zor hem de olanaksız büyüler arasındadır. Bir yahudi ilimi olan kabala büyüsü bozabilmek amacıyla son derece iyi tevrat bilgisine ve gematria adında olan ilime vakıf olunması gerekmektedir. Bunun haricinde bir de o bireyin üstüne ortaya getirilen ayna büyüsü adı verdiği koruma kalkanını delmek amacıyla son derece kuvvetli bir ilime sahip olunmalıdır.

Dualar ile Büyü Bozulur mu ?
Peygamberlerin dönemlerinde yaşam sürdüren insanoğlu inandıkları dinin mukaddes kitaplarından dualar okuyarak üzerlerinde belirleme edilen kötü enerjilerden kurtulduklarına inanırlardı. Ancak o süreın insanoğluı dinleri yeni yeni tarif etmeye başlayıp saf ve temiz duygularla dinlerine sarıldıkları amacıyla bu enerjiyi güzel kullanabiliyordu. Günümüzde yaşam sürdüren insanlar ise dinlerini bile doğru düzgün yadımdıkları amacıyla bu teknik şu an pek etkili olmamaktadır.