Birleştirme Büyüsü Nedir

Birleştirme büyüsü diye tanımladığımız program, belirli şahıslar arasındaki teması pekiştirebilecek ve daha dayanıklı bir duruma getirebilecek tesire haizdir. Çiftlerin ve evlilerin arasındaki teması güçlendirebilir ve kopmayacak bir şekilde birbirlerine bağlayabilir. Anadolu topraklarında da sık sık rastladığımız bu büyü, fazlası kadim büyü kitaplarında da kendisine yer bulmuştur. Hatta bu büyü, kendi adetlerimize birtakım tesirinde bırakır bırakabilmiştir. Bu tesirler vakit vakit hayatımızda kendini gösterebilse de tam manasıyla büyü tesiri yaratmamaktadır. Birleştirme büyüsü üzerinden bir verim alabilmek istiyorsanız bu konu üzerinde hakikaten bilgi sahibi bir bilici hocadan ve detaylı büyü ilimlerinden yardım almalısınız.

Birleştirme Büyüsü Amacı Nedir?
Birleştirme büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Birleştirme büyüsü adından da anlaşıldığı şeklinde şahıslerin birbirlerine bağlanması amacıyla kullanılmaktadır. Büyünün bu tesiri tanınmış olarak tercih edilirken yanısıra birgerektiğince değişik hedefi da bulunmaktadır. Temel fakatçlarını saymak gerek görülürse:

Birleştirme büyüsü, platonik aşkların birlikteliğe dönüşmesini sağlar. Kişiyi kendinize bu büyü ile bağlamanız uzun soluklu mutlu bir birliktelik getirecektir. Evliliklerde birleştirme büyüsü, çiftlerin içersinde olan güvensizliği ve sadakatsizliği ortadan kaldırmak hedefiyle kullanılabilir. Kötü fakatçlarla da birleştirme büyüsü kullanılabilir. Bir şahsa acı çektirmek hedefiyle kendinize bağlayabilirsiniz. Bu fakatçlarla büyüyü yaşama geçirmek dilediğinizde, kahin hocalar sizlere yardımcı olabilir. Lüzumlu bulgular ve detayları doğru bir durumda hocalara ulaştırırsanız, sihrin düzgün tesir etmesini sağlayacaktır.

Birleştirme Büyüsünü Kimler Yapar?
Birleştirme büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Yalnızca bir büyü üzerinde değil bütün büyülerde doğru yardım almanız gerekmektedir. Genellikle büyüler üzerinde tecrübeli bilici hocalara başvurmanız, büyülerin doğru bir durumda tesir etmesini sağlar. Eğer kendisini bilici hoca olarak tanıtan fakat hiçbir bilgi kapasitesi ve tecrübesi olmayan şahıslara bu hususta güvenirseniz problemler ile karşılaşmanız kaçınılmazdır. Büyüyü yaşama geçirmeye karar verdiyseniz, ismimlarını doğru bir şekilde yapmanız hem kendi adınıza bununla birlikte rağmenızdaki insan amacıyla daha hayırlı olacaktır. Birleştirme büyüsü amacıyla de bu noktalara ilgi eden medyumlardan hizmet almalısınız. Büyüyü yapmış oldurmaktan öte doğru medyum hocayı seçmeye ilgi etmelisiniz.

Birleştirme büyüsü de kadim büyü kitaplarının getirdiği bir gelenekten karşımıza çıkmaktadır. Birgerektiğince tinsel tılsımlar ve ritüelleri sahibi olan bu büyü, havas büyü bilimsel üzerindeki eksper medyumlardan yardım alınarak gerçekleştirilebilmektedir. Hem de ledün büyü ilmi ortamında de birleştirme büyüsünün tipleri bulunmaktadır. Bu iki kadim büyü geleneği üzerinde kendini geliştirmiş fazlası bilici, ülkemizin topraklarında barınmaktadır. Bu büyünün uygulanışında, değişik alemlerdeki varlıklar ile bildirişime geçilmesi gerekmektedir. Kahin hocalar bu konu üzerinde sizlere yardımcı olabileceklerdir. Bir yetenek olarak karşımıza çıkan bu mesajşim, değişik enerjiler ile iletişim durumunda olmayı sağlar. Bazı şahıslar ise evlerinde büyüleri yapmak ister fakat bu koordinat nerdeyse imkansızdır. Her ne kadar verilere sahip olsanız da belirli birkaç yeteneke haiz olunmalıdır.

Birleştirme Büyüsü Yapabilen bilici Hoca Genellikleri
Birleştirme büyüsü fazlası ritüel ve karmaşık duaları sahibi olan gerektiğince meşakkatli bir programdır. Bu büyüyü yaşama geçirecek şahıslar, belirli birkaç yeteneke sahip olmak zorundadır. Öte yandan sadece bu büyü üzerinde değil nerdeyse her programda gerekli olan yetenekler ortaktır diyebiliriz. İlk olarak bir medyum hocanın büyü bilimsel üzerinde başarılı çalışmalar yürütmüş olması lazım olur ve tecrübeli olmalıdır. Daha daha sonra kendi eksperlaştığı büyülerde hizmetler vermelidir, bilmediği programlar üzerinde insanlara yardımcı olmamalıdır. Bütün bu tarz şeylerin yanısıra en mühim özellik ise bilici hocanın parasal ve içsel alem arasındaki iletişimidir. Büyülerin nerede ise hepsinde değişik alemlerle bildirişime geçmek lazım olur ve bunu mümkün kılabilecek medyumlardan yardım alınız.

Birleştirme Büyüsü Çeşitleri nedir?
Birleştirme büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Toplumumuzda fazlası büyü ilminin yeri vardır. Çeşitli dinlerin ve uygarlıkların ilerlettiği bu büyü kitapları, detaylı büyülerin bizlere yansıması olmuştur. Birleştirme büyüsü de bu aşamada kendisine düşen hisseı almıştır. Genellikle Havas ilmi büyü detaylılığı ile ünlü bir büyü bilimsel kitabıdır. Ülkemizde de bu kitabın tarafında ve ışığında yetişen fazlası bilici hoca bulunmaktadır. Başvurduğunuz fazlası bilici, sizlere bu detaylılığı kolay bir durumda sunabilecektir. Fakatçlarınızı ve isteklerinizi doğru bir şekilde medyuma aktarabilirseniz sizlere en ideal büyüyü bulacaktır ve süratli bir durumda programya koyacaktır. Sonuçları ile ilgili da bu şahıslerin bilgi kapasitesi olmasından kolayçe size ideal büyüyü seçeceklerdir.

Bu birleştirme büyüsü tipleri, program ve ritüeller konusunda değişiklıklar gösterse de neticeları üzerinde derhal derhal aynı tesiri yaratacaktır. Yalnızca çiftleri yada evli insanoğluı değil platonik aşıkların bile birbirleri ile yakınlaşabilmesini sağlar. Bir hayat boyunca mutlu ve birbirlerine bağlı bir durumda yaşamlarını sürdürebilmek amacıyla birleştirme büyüsü kullanılabilmektedir. Bununla birlikte cinsel yaklaşım gibi bu büyüler ile tesirlenebilmektedir. Bundan ötürü fazlası insan direkt birleştirme büyüsünden yardım alabilmek istemektedir. Bağlanma büyüsü tiplerinden maksimum sarfedilenları yazacak olursak:

Kaşıkla ve nohutla meydana getirilen birleştirme büyüsü
Kırmızı, mavi ve mor mumla meydana getirilen birleştirme büyüsü
Sabunla oluşturulan birleştirme büyüsü
fotoğraf kullanılarak tesir gösterebilen birleştirme büyüsü
Bu büyü tipleri hem de şahıslara bakılırsa de değişiklıklar yaratmıştır. Evli çiftler amacıyla değişik büyü kullanırken, platonik aşıklar amacıyla değişik büyüler kullanılır. Bunun ana sebebi, yapılacak ritüellerin değişik değişik karşımıza çıkmasıdır. Hem de sarfedilen dualar ve tılsımlar da kullanılacak duruma nazaran değişiklık gösterecektir. Birleştirme büyüleri içersinde eşleri birleştirme büyüsü en çok tercih edilen programdır. Evli fakat birbirlerine karşı bir sadakat ve sevgi problemleri olan şahıslar bu büyü yardımıyla mutluluğa kavuşabilmektedir. Öte taraftan gece oluşturulan birleştirme büyüsü de platonik aşıkların karşılık bulması ve şahıslarla temas kurmasına yardımcı olmaktadır. Diğer tarafınca deve derisi ve adet kanlarıyla meydana gelen birleştirme büyüleri bulunmaktadır.

Birleştirme Büyüleri Ne Kadar Sürede Etkilerini Ortaya Koyar?
Birleştirme büyüleri bir ak büyü olarak kullanıldığında çok süratli tesir edebilmektedir. Bununla birlikte şahıslara acı ve ıstırap vermek amacıyla başvurduğunuz birleştirme büyüsünün tesir göstermesi biraz daha geç olmaktadır. Sihrin yapılışındaki fazlası ismim da sihrin vakitını direkt tesirleyecektir. Eğer her şey, tam ve kusursuz bir durumda yerine getirilmişse birleştirme büyüsü şahıs üzerinde 7 günde tesirler yaratmaktadır. 10 gün içersinde ise büyüyü yaptıran şahıs kendi lehine birgerektiğince tesiri gözle görebilmektedir. Bazı aksilikler yaşansa bile ortalama 1 ay içersinde büyü tesirini gösterecektir. Eğer kötü niyetle bu büyüleri yapacaksanız tesirini 3-4 hafta içersinde görebileceksiniz.

Birleştirme Büyüsü neticeları nedir?
Birleştirme büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Birleştirme büyüsü her insan üzerinde detaylı neticeler doğurabilmektedir. Hem şahsi tesirler görmek mümkünken bununla birlikte ortak bir netice da verebilmektedir. Kişilerin davranış ve düşünce bünyesinde birgerektiğince tesir yaratmaktadır. Genellikle büyü tesirindeki şahıslerin iradeleri üzerinde bir tesir yaratarak, kanaatlerini istek ettiğiniz yöne çekebileceğiniz bir duruma getirir. Bir insanın talebini tesirleyebilmek büyülere başvurmadan oldukca zordur. Genellikle birtakım kanaatleri kalıplaşmış ve değişmeyecek olan şahıslari dilediğiniz yöne çekebilmek imkansıza yakındır. Büyü programlar imdadınıza bu aşamada yetişmektedir. Örnek vermek gerek görülürse bir insanı kendinize bağlamak dilediğinizde onun talebini bu tarz programlar ile tesirleyerek istek ettiğiniz neticesi kolayçe elde edebilirsiniz.

Birçok şahıs üzerinde birleştirme büyüleri tesirlerini göstermiştir. Ortak olan neticeları sıralayacak olursak:

Birleştirme büyüsü tesirindeki bir insan kendini yalnızlaştırmaya ve derin kanaatler içersinde kaybolmaya eğilimli olur.
Belirli bir vakit derhal sonra şahıslar kendi amacıylae kapanık duruma gelir ve kanaatlerinde bir şahıs bulunur.
Fikir ve davranışlarını şekillendiren bu fert, büyüyü tatbik eden şahısdir.
Büyü tesirindeki şahıs, ruhsal olarak bir çöküntü yaşar ve ruhsal bir problem yaşamaya başlayabilir.
Akıllarında bir şahısyle birlikte olma ve vakitkli onla vakit geçirme talebi yer alır.
O şahsa karşı oldukca kırılgan duruma gelir.
Bir şeye odaklanmakta zorlanırlar. İş hayatı ya da okul hayatı negatif tesirlenmektedir.
Bütün bu tesirinde bırakır, karşısındaki insanoğlunun ona karşı iyi davranması ve sevgi göstermesi ile düzelmektedir. Büyü uyguladığınız şahıs tam olarak dilediğiniz kanaat yapısına gelir ve bu aşamada ona karşılık vermek size düşen görevdir.

Birleştirme Büyüsü Bozma
Birleştirme büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Kahin hocalar, yapmış oldukları büyüleri fazlası vakit bozabilmektedirler. Bundan ötürü meydana getirdiğinız bir büyünün tesirlerini silmek istiyorsanız yeniden aynı medyuma başvurunuz. Daha kolay ve süratli bir durumda büyüden kurtulabileceksiniz. Birleştirme büyüsü üzerinde de bütün şunlar geçerlidir. Eğer üstünüzde bu tarz bir büyünün olduğunu düşünüyorsanız yine başvurmanız gereksinim duyulan ilk şahıs medyumlardır. Sizler üzerinde gerekli araştırmaları yaparak, size musallat olmuş büyüyü meydana çıkaracaklardır. Sihrin ne olduğunu idrak etmiş olduktan sonra yapılması gereken bütün ritüelleri sizlere anlatacaklardır. Büyüden kurtulabilmeniz amacıyla de ismim ismim hareket etmeniz gerekecektir.