Bal Mumu Büyüsü Nedir

Bal Mumu Büyüsü, Çift niyete haiz büyülerden biri de bal mumu büyüsüdür. Aslına bakarsak birgerektiğince büyüde balmumu araç-gereç olarak kullanmak mümkün ancak adları değişikdır ve aynı amaçlara hizmet etmezler. Bal mumu büyüsü iyi niyetlerle yapıldığı takdirde şahıslari aşık etmek, var olan aşkı pekiştirmek ya da aşıkları kavuşturmak amacıyla kullanılır. Sadece aynı ana maddeyi kötü niyetlerle düşmanları amacıyla kullanan çok sayıda insan vardır. Düşmanlarının hak ettikleri cezayı bulmalarını sağlamak amacıyla en itimat edilir ve kolay yollardan biri bu büyüyü kullanmaktır.

Bal Mumu Büyüsü etkisi nedir?
Bal mumu büyüsü nedir? Tesirleri nedir? Yapısından da anlaşılacağı üzere yapım amacına nazaran tesirleri de farklılık göstermektedir. İyi niyetlerle yapıldığından sık görülen tesirleri şöyledir:

Büyü meydana getirilen birey büyü icra eden şahsa karşı aşk, sevgi ve bağlılık hissetmeye başlayacaktır. Onun yanısıra olmadığı vakitlerde kendini huzursuz hissedecek, yalnız onu görmüş bulunduğunde rahatlayacaktır. Bu vaziyet büyü yaptıran şahıstan ayrı kalamamasına namacıyla olacaktır. Eğer çift evli değilse kişi bir an evvelce evlenmek isteyecektir. Şayet büyü yaptıran birey eşine büyü yapmış oldurıyorsa evine sıkı sıkı bağlanmasını ve ilgi göstermesini sağlamış olacaktır.
Büyü etkisinde olan birey, bütün yakınları tersini söylese bile yalnız büyü yapmış olduranın dediklerine inanacak ve uyacaktır. Bu bağlılığı yardımıyla temasta şüpheye yer kalmayacaktır.
Büyü meydana getirilen kişiin eşi ya da sevgilisi haricinde bir arkadaşı ya da metresi varsa bir an evvelce ondan kurtulmak isteyecektir. Yüzüne bakamayacak duruma gelene kadar ondan soğuyacaktır. Yanında bulunduğu her an işkence gibi geçecek ve büyü yapmış olduranın değerini anlayacaktır.
Bu sihrin iyi niyetler yerine kötü niyetlerle yapıldığı haller da vardır. O hallerde en sık görülen etkiler de şöyledir:

Bu büyü bir düşmana yapıldığı takdirde, büyü meydana getirilenın yaşamı kötüleşmeye başlayacaktır. İyi giden işleri iflasa sürüklenecektir, mevcud teması bitecektir, sevenleri ona sırt çevirecektir. Genel olarak hiçbir işi rast gitmeyecektir. Bu halde oldukca kötüdür.
Ek olarak büyü etkisindeki kişi vakit içersinde fiziksel ve ruhsal hastalıklar yaşamaya başlayacaktır. Ne kadar araştırılırsa araştırılsın bu hastalıkların namacıylai anlaşılamayacak ve tedavi edilemeyecektir. Fert büyük acılar ve ağrılar çekecektir. Vücudunda namacıylasiz morluklar ve yaralar oluşacaktır.
Bal Mumu Büyüsü iyi mi Yapılır?
Bal mumu büyüsü nedir? Tesirleri nelerdir? Sorularını soran şahıslar devamında bu büyünün iyi mi yapıldığını öğrenmek isterler. Hem iyi bununla beraber kötü niyetler amacıyla yapılabilen bu büyünün araştıranı oldukca çoktur. Aslına bakarsak yapımı gerektiğince kolay gaslıkür. Ancak gözükenin altında büyük bir data birikimi ve deneyim gerektirir. Öncelik ile büyünün adından da anlaşılacağı üzere 5 adet mum temin edilmelidir. Bu mumların boyları çok mühimdir. Büyü yapmış olduran kişiin sağ elinin her bir parmağı uzunluğuna denk kullanılması gerekir. Büyü iyi niyetlerle yapıldığında bu mumların renkleri beyaz ya da açık kırmızı olur. Kötü niyetlerle yapıldığında ise koyu kan kırmızısı ya da kara renk mum kullanılır.

Büyünün yapım süreı da oldukca mühimdir. Asla gündüz vakitlerinde yapılmamalıdır. Güneş battıktan ardından sessiz bir ortamda netlikle deneyimli bir medyumla yapılmalıdır. Çünkü oldukca tesirli olan bu sihrin yapım ismimında meydana çok kuvvetli bir enerji çıkar. Bu enerjiyi yönlendirmek zor olmasıyla beraber mühimdir. Bu yüzden netlikle yapılmalı ve netlikle bir bilici yapmalıdır. Büyü bir gecede süratle tamamlanabilir. Çok uzun devam eden bir prosedürü yoktur. Önemli olan mumların üstüne okunan duaların ve tılsımlı sözlerinden bitmesinden sora son ana kadar erimelerini bmafsalektir. Eriyen mumların netlikle gömülmesi gerekir. Gömülmedikleri takdirde büyü başarısız olacaktır.

Mumların üstüne okunan yakarma ve tılsımların bilgi kapasitesi halk tarafınca bilinmemektedir. Bunlar yalnızca eski kadim büyü kitaplarında var olan bilgilerdir. Bu yüzden bilgi sahibi bir medyumla anlaşıldığından kararlı olmak gerekir.

En mühim noktalardan biri de medyuma niyeti iyi anlatabilmektir. Eğer medyuma karşı dürüst davranmazsanız yaşanmış olan anlaşmazlıklar istediğiniz neticesi almanızı engelleyebilir. Bu amaçla çekinmeden, utanmadan medyuma her şey anlatılmalı, ona güvenilmelidir.

Bal Mumu Büyüsü Zararlı mıdır?
Her büyü şeklinde, bu büyü içersinde en çok sorulan sorulardan biri bu sihrin zararlı olup olmadığıdır. Maalesef bu büyü zarar vermeyen küçücük büyülerden biri değildir. Ciddi tehlikeleri tespit edilen bu büyünün netlikle doğru yapılması gerekir. Gerçek bir kahin tarafınca, doğru şekilde yapıldığında bu tehlikeler ortadan kalkar. Ancak en ufak bir yanlışta yaşanabilecek problemlerden bahsedecek olursak hem yaptıran aynı vakitte icra eden amacıyla hiç iyi şeyler olmaz. Genellikle kötü niyetlerle yapıldığında, düşmanının başına gelmesini istediği her şeyin daha çoğu bir anda kişiin başına gelir. Yavaş yavaş akli dengesini kaybetmeye ismim atar. Halüsinasyonlar görür ve olmayan sesleri duymaya başlar. Geceleri rahat uyuyamaz, sürekli kabuslar görür. Devamlı baş ve mafsal ağrıları çeker. Aslabir ilaç bu ağrılarını dindiremez. Bunlar gibi çoğu problemle baş etmek mecburiyetinde kalır. Bütün bu amaçlar yüzünden net olarak deneyimli bir medyumla çalışmak gerekir. Çünkü yalnızca o sizin ne istediğinizi anlayıp, doğru bir program gerçekleştirecektir.

Balmumu büyüsü çok tesirli bir büyüdür. Yapıldıktan sonra geri alınması da bir fazlaca zor olsa gerek. Yapmadan evvelce iyice düşünmek ve doğru incelemeleri gerçekleştirme gerekir. Bütün bu araştırmalardan sonra bile büyüyü meydana getirecek medyumun fikrinin alınması gerekir. İhtiyacınız olan sihrin hakikaten bal mumu büyüsü bulunduğuna yalnız bir medyum karar verebilir. Çünkü büyülerin, bayağı insanların algılayamadığı belli zararları ve zorlukları vardır. Yani kısaca, bütün zararlardan ve pişmanlıklardan korunmak amacıyla ilk başlarda gerçek bir medyumla anlaşmakta yarar vardır.