Ayırma Büyüsü Etkileri

Ayırma Büyüsü nedir ?
Ayırma büyüsü; kara büyü katagorisinde bir büyü olup iki seven insanı ayırmak adına oluşturulan bir büyüdür. Burada ancakç sevenlerin arasına nifak tohumu sokarak onların kavga etmesine nedeniyet verip, ondan sonra iki insanı birbirinden soğutup en sonucunda ayrılmalarına sebep olmaktır. Bu büyüyü yaptıranlar genellikle toplumda amiyane tabirler metres ya da kuma diye tariflenen şahıslardir. Bu şahıslar evli olduklarını bildikleri biçimde bir kadınla ya da erkekle birlikte olup ondan sonra bu evli ferdin eşinden ayrılıp kendisiyle evlenmelerini sağlamak adına bu tür yollara başvururlar. Bunun haricinde ayırma büyüsü sevdiği birey aile baskısı ile başkasıyla evlenen adam ya da hanım bireyin sevgilisi yönünca da yapmış oldurılmaktadır.

Ayırma Büyüsü iyi mi Yapılır ?
Ayırma büyüsü gerçekleştirme amacıyla ilk olarak ayrılmasını istediğimiz çiftin adına anne adına doğum tarihine ve fotoğraflarına gereksinim duyarız. Bunun haricinde ayin amacıyla yarasa kanı, 4 adet kara mum, safran mürekkebi, papirüs kağıdı gereklidir. Öncelik ile papirüs kağıdına bu bireylerin verileri safran mürekkebi ile yazılır ve kağıt rulo halina getirilir. Ondan sonra 4 adet kara mum yakılır ve bu mumların ateşi ile hem hanımın hem adamın fotoğrafları her bir köşesinden değişik mumla yakılmak amacıyla kül olması sağlanır.

Kül olan fotoğraflar bireylerin verilerinin yazılı bulunduğu rulo papirüs kağıtlara konarak kağıdın altı ve üstü kapatılır. Bu prosedürden ardından bu kağıt toprak altına gömülür ve 7 gün toprak altında kalır. 2. Aşamada prosedürde bize yardımcı olacak ruhani zenginliği çağrı amacıyla 2 adet koç kesmemiz ve bu koçların kanlarını ritüele ideal şekilde tılsımlı sözleri söyleyip ruhaninin çağrıe icabet etmesini sağlamamız gerekir. Davete gelen ruhaniye ayrılmasını istediğimiz bireylerin verilerini ve isteğimizi söyleyip ritüeli tamamlarız.

Yırma Büyüsünün tesirsi nedir ?
Ayırma büyüsü oluşturulan bireylerin araları çok iyi olsa da büyü gerçekleştirdikten ardından süratli bir durumda araları bozulmaya ismim atar. Bu büyü 2 yönü da tesir altına aldığı amacıyla daha acele tesir gösterir. Tek doğrultulu yapılsaydı taraflardan biri bu halin bir büyü bulunduğunu anlayabilir ve bu durumda bir hocadan destek alabilirdi. Ayırma büyülerinde bu amaçla prosedür 2 doğrultulu yapılır. Öncelik ile en küçük olaylardan bireylerin kavga etmesi hali meydana çıkar. Buna numune verecek olursak televizyonun önünden geçme halinde bile insanların kavga etmesine sebep olur. Ondan sonra sözlü münakaşalar konumunu vakitle fizyolojik şiddete çevirir. Bunun neticesinde kuvvetli anlaşmazlık neticesinde çiftler evliyse boşanma sevgili ya da nişanlıysa ayrılma yolunu tercih ederler.

Ayırma Büyüsü Kaç Günde tesir Eder ?
Ayırma büyüsü 7 gün normal ayin 7 günde ruhani ritüeli ile toplamda 14 gün süren bir büyüdür. Bu büyü yapılmış olduktan sonra ilk 7 günde tesirini göstermeye ismim atar ve eşler içersinde ilk kavgalar bu ilk evrede yaşanır. 2. 7 günlük kısımda ise bu tartışmalar konumunu karşılık şiddete bırakır.

En İyi Ayırma Büyüsünü Kimler Yapar ?
Bunu her makalemde belirtiyorum ama bu bir gerçek. Dünya üstüne büyü ilmini getiren 2 adet düşmüş melek vardır. Bu melekler harut ve marut adı verdiği meleklerdir. İnsanların iyilikleri yararına büyü ilmini öğretmek istemişler ancak insanlar yönünca bu kötüye kullanılmış ve eşleri birbirine düşürmek amacıyla yapılmıştır. Bu meleklerin büyüyü ilk öğrettiği insanoğlu yahudi kavmidir. Kısacası ayırma büyüsünü en iyi şekilde meydana getiren şahıslar Yahudilerdir. Bu amaçla büyü yaptırırken bilici seçiminizi Yahudi medyumlar doğrulusunda kullanın.

En Etkili Ayırma Büyüsü Hangisidir ?
Ayırma büyüleri içersinde en tesirlisi Yahudiler yönünca kabala ritüeli ile meydana getirilen büyüdür. Bu büyü diğeri ayırma büyülerinin aksine 7 günde sonuçlanmakta ve ilk 3 gmeşhurk kısmında şahıslar direk karşılıklı fizyolojik şiddete başvurmaktadır. Bunun nedeni normal büyüler 1 adet ruhani sayesinde yapılırken kabala ayırma büyüsünde 3 adet ruhani kullanılmasıdır. Kabala da bilinmiş bulunduğu üzere mistik bir Yahudi ritüelidir.

Evde Ayırma Büyüsü Yapılabilir mi ?
Büyüler ile ilgili bilgiye sahip olmayan bir ferdin yazdığım malzemeleri alıp evde kendi başına gerçekleştireceği prosedür fiyasko ile sonuçlanacaktır. Burada ritüelde en mühim şey tılsımlı sözlerdir ve bu sözleri yalnızca büyüyü icra eden gerçek ilim sahibi medyumlar bilebilir. Bu yüzden lütfen bu büyüleri evde kendi başınıza denemeyin, gerçekleştireceğiniz her hatalı prosedür size cin musallatı olarak geri dönecektir.