At Nalı Büyüsü Nedir

At nalı büyüsü eski zamanlardan beri sık sık tercih edilen büyülerden biridir. Eski zamanlardan beri sık sık tercih edilmesinin nedeni rahat bir inşasının olması ve süratli tesir vermesiyle bilinmesidir. At nalı büyüsü genelde temaslerde şahıslar arası sevgi bağını arttırmak, ayrılmak istemeyen sevgililerin katiyen ayrılamamalarını sağlamak amacıyla yapılır. At nalı büyüsü isminden da anlaşılacağı üzere at nalı kullanılarak yapılır. Hem de genel anlamda kadınlardan ziyade erkekler üstünde çok tesirli bulunduğuna dair bir söylenti vardır. At nalı büyüsü erkekler üstünde ne kadar tesirliyse kadınlar üstünde de bir o denli tesirlidir. Eski zamanlardan beri oluşturulan at nalı büyüleri yüksek oranda fayda sağlamıştır. At nalı büyüsü yardımıyla nice evlilik ve temas kurtulmuş, şahıslar partnerlerine bir hayat boyu aşk ve sadakatle bağlanmıştır. Bu sihrin tutmasındaki en mühim etken at nalı büyüsünün sadece gerçek medyumlar doğrulusunda gerçekleşiyor bulunduğundan kaynaklanır.

At Nalı Büyüsü Çeşitleri nelerdir?
At nalı büyüsü nedir sorusundan hemen ardından at nalı büyüsü tek tür midir sorusu akıllara gelir. At nalı büyüsü tek tür değildir. Çünkü bu büyünün yapımında sarfedilen malzemelerin ve büyü sırasındaki ritüellerin değişiklaşmasıyla değişik türlere ayrılır. En tanınan at nalı büyüsü tipleri şöyledir:

Kırmızı kurşun kalem kullanılarak oluşturulan at nalı büyüsü
Tırnak kullanılarak oluşturulan at nalı büyüsü
Toprak kullanılarak oluşturulan at nalı büyüsü
Fotoğraf kullanılarak oluşturulan at nalı büyüsü
At nalı büyüsü detaylı malzemeler ve ritüellerle yapılmasına rağmen hepsi çokca tesirlidir. Özellikle aynı hedefe hizmet eden at nalı büyüsü tiplerinden hangisini seçeceğinize danıştığınız kahin kolayçe karar verebilecektir. Çalışmış bulunduğunız medyum işinde eksper bir şahıs olacağı amacıyla söylediklarınızdan gereksiniminiz olan büyüyü anlayacak ve sizi doğru yönlendirecektir.

At Nalı Büyüsü nasıl Yapılır?
At nalı büyüsü iyi mi yapılır sorusunun aniden çok yanıtı bulunur. Çünkü at nalı büyüsü tek tür değildir. Bundan ötürü seçilen türüne bakılırsa yapılır ve birtakım değişiklıklar gösterir. Okumakta bulunduğumuz bu makalemızda değişik at büyüsü tiplerinin iyi mi yapıldığının yanıtını bulabileceksiniz. Fakat nasıl yapılmış olduklarına geçmeden evvelce mühim bir ikaz gerçekleştirme lazım olur. At nalı büyüsünün seçilen hangi çeşidi olursa olsun ne olursa olsun bir medyum doğrulusunda yapılması lazım olur. Çünkü büyü yapımı ciddi bir iştir ve ama gerçek medyumlar tarafınca gerçekleştirilmelidir.

Kırmızı Kurşun Kalem Kullanılarak oluşturulan At Nalı Büyüsü iyi mi Yapılır?
At nalı büyüsü nedir? At nalı büyüsü nasıl yapılır? En kolay at nalı büyüsü yapımı şekillerinden biri olan kırmızı kurşun kalem kullanılarak oluşturulan at nalı büyüsü kendi ortamında küçük püf noktalar barındırır. Öncelik ile büyü sırasında sarfedilen kırmızı kalemin netlikle daha evvelce kullanılmamış doğrusu yeni olması çok mühimdir. Çevrenizde daha evvelce kullanılmış bir kalemin kullanılması boş bir çaba olacak ve büyü tesiri görülemeyecektir. Yeni bir kalem aldıktan sonra ucunun besmele çekilerek açılması lazım olur. Tabi kalem açacağının da kırmızı kalem benzer biçimde yeni olması çok mühimdir.

Sihrin ismini asli maddesi olan kırmızı kalemden almasından da anlaşılacağı üzere, büyü de kırmızı kalemle makalelan makaleların, çizilen çizgilerin önemi çokca büyüktür. Bütün bu hazırlık çalışmalarının bitmesiyle alınan a4 kâğıdı üstünde kırmızı kalem kullanılarak ortaya getirilen at nalı büyüsü amacıyla çalışmaya başlanabilir. Öncelik ile a4 kâğıdı üstüne büyü yapılacak şahısin ismi ve soy ismi 10 kere tekrar tekrardan makalelır. İsim makalelma prosedürü sırasında her makalem sırasında büyü yapılacak şahısin adı sesli bir durumda tekrarlanarak söylenir. İsim ve soy ismin makalemından ardından makalem aşamasından çizim ismimına geçilir. Bu aşamada a4 kâğıdı üstüne büyü yapılacak şahısin en benzer halinin çizilmesi lazım olur. Büyü yapılacak ferdin çizilen resminin üstüne kısa vakitde çekilmiş bir fotoğrafı yapıştırılır. Bu yapıştırma prosedürü tutkal ve türevleri ile yapılmamalıdır. Yapıştırma prosedürü amacıyla sadece bant kullanılmalıdır. Bu aşamadan ardından sadece kahin doğrulusunda malum birtakım dualar, tılsımlar makalelır.

Daha sonra büyü sırasında makalelan tılsımlar, dualar ve çizimler büyü yaptıran şahsa verilir. Büyü yaptıran şahıs büyü sırasında sarfedilen bütün bu gereçleri 3 gün boyunca yatağının altında saklamalıdır. 3 gmeşhurk bekleme zamanı atlattıktan sonra materyaller yatak altından alınır ve büyü yaptırılan ferdin evine gidilir. Büyü oluşturulan şahısin evinin kapı eşiğine makalelıp, bekletilen dualar saklanır. Saklanan bu duaların 7 gün boyunca orda durması lazım olur. 7 günlük bekleme zamanı atlattıktan ardından büyü oluşturulan ferdin evine gidilir ve kapı eşiğine saklanmış olan büyülü dualar alınır. Büyü bu aşamayla sonuçlanmış olur. Bundan sonra büyü yapmış olduranın yapması gereksinim duyulan tek şey medyumu tarafınca belirti edilen tesir zamanını beklemektir. Yeniden hatırlatmak lazım olur ki diğeri büyülerde bulunduğu gibi at nalı büyülerinde de deneyimli bir medyumdan yardım alabilmek zorunludur.

Tırnak ile oluşturulan At Nalı Büyüsü iyi mi Yapılır?
At nalı büyüsü nedir? At nalı büyüsü nasıl yapılır? Tırnak ile ortaya getirilen tür isminden da anlaşılacağı üzere ham maddesi tırnak olan bir büyüdür. Çabuk tesir etmesiyle ünlü olan tırnak ile oluşturulan at nalı büyüsü uzun vakitden beri sarfedilen büyüler arasındadır. Tırnak ile oluşturulan at nalı büyüsünün iki mühim maddesi bulunur. Bu maddelerden ilki büyünün isminde da geride bıraktığımız tırnaktır. İkinci mühim maddesi ise at nalı celbidir. At nalı celbinin nasıl makaleldığı sıradan insanoğlu doğrulusunda kim bilir. Çünkü at nalı celbini sadece kendini bu mesleğe adamış, yıllar içersinde donanımını tamamlamış bilgi sahibi medyumlar yazabilir. Tırnak ile oluşturulan at nalı büyüsüne başlamadan evvelce büyü yapılmasının istendiği şahsa ilişik 2 adet tırnak bulunmalıdır. Büyü oluşturulan şahısin tırnağının yanısıra büyü yapmış olduran şahısin de tırnaklarının hazırlanması lazım olur. Büyü yaptıran ve büyü ortaya getirilen şahıstan elde edilen bütün bu tırnaklar temiz bir bez içersinde saklanır. Bunun devamında temiz bir kâğıt alınır. Alınan bu kâğıdın üstüne detaylı semboller makalelı olarak büyü yaptıran ferdin İbranice dilinde isminin baş harfleri ve soy isminin baş harfleri makalelır.

Yazılan soy isminin baş harfleri, isminin baş harflerine göre daha kalın makalelmalıdır. Yazılan bu makale kâğıdın yarısına kadar tekrardan tekrardan makalelmalıdır. Yazı yazma prosedürü sırasında sesli bir durumda dualar okunması mümkün. Yazı yazma prosedürü sonlanır bitmez tırnaklar makale üstüne bırakılır. Tırnakların düşmeyeceği ve kâğıdın ortasında olacağı bir biçimde kâğıt katlanır. İşin bundan ileri alanı en zor kısımdır. Büyü yapılması dilenen şahısin cebinin bir köşesine tılsım dikilmesi lazım olur. Bu prosedürün sıkıntılığu kadar tesiri de vardır. Büyü boyunca en kuvvetli tesiri bu tılsım verir. Bu amaçla netlikle dikilmelidir. Bu büyünün en püf noktası ise büyü oluşturulan şahısin büyüyü bulmamasından geçer. Çünkü büyü ortaya getirilen şahıs büyüyü bulursa büyü tutmaz ve tesirini gösteremez. Bu amaçla tılsımın oldukca dikkatli bir şekilde cebin iç alanına dikildiğinden net olmalısınız.

At Nalı Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?
At nalı büyüsü nedir? At nalı büyüsü iyi mi yapılır? At nalı büyüsü aniden çok yapılma nedenine sahiptir. Bunlardan en sık görünenleri şöyledir:

şahıs yaşadığı yeri ve çevresindeki insanları sevmiyorsa at nalı büyüsüne başvurabilir.
Fert birlikte bulunduğu şahsa güvenmiyor ve söylediği laflara inanmıyorsa bu büyüye başvurabilir.
Aşk temaslerinde, şahıslar arasında durup dururken kavgalar çıkıyor, en küçük şeyler münakaşa mevzusu oluyorsa at nalı büyüsüne başvurulabilir.
İlişki içersinde bulunulan partner mutluluğu ve neşeyi değişik ortamlarda, değişik şahıslarda arıyorsa at nalı büyüsüne başvurulabilir.
Beklenmedik bir anda ve süratli bir şekilde aşk teması yaşanan birey de beklenmeyen olumsuz davranışlar oluştuysa at nalı büyüsüne başvurulabilir.
Aşk teması yaşam sürdüren şahısler birbirlerini çirkin ve istenmeyen yaratıklar olarak görmeye başladıklarında, birbirlerine tahammül edememe seviyelerine geldiklerinde at nalı büyüsüne başvurabilirler.
At Nalı Büyüsünün tesiri nelerdir?
At nalı büyüsü fazlası değişik durumda yapılır. Bu amaçla birgerektiğince değişik tesiri bulunur. Bu tesirler genel anlamda pozitif tesirlerdir. At nalı büyüsü yardımıyla büyü yaptıran ferdin ve büyü oluşturulan ferdin mutluluğu hedeflenir. Kişilerin üzücü ayrılıklar yaşamaması, şayet ayrılıklar önlenemediyse bu ayrılıkların bir an evvelce bitmesi ve hayat boyu vakitcek mutlu temaslerin oluşturulması amacıyla başvurulur.

At Nalı Büyüsü Ne Kadar Sürede tesir Eder?
At nalı büyüsü insanların mutluluğa ulaşmasında kolay ama tesirli bir yol olarak gördüğünüz amacıyla sıkça tercih edilir. At nalı büyüsünün sık tercih edilmesinin bir nedeni de büyünün rahat yapımı kadar süratli tesir göstermesinden oluşur. Tabi tesir zamanı büyünün türüne, büyü ortaya getirilen şahsa ve büyüyü ortaya getiren medyuma bakılırsa değişmektedir. Genel bir vakit belirtmek gerek görülürse at nalı büyüsü 2 hafta ila 40 gün içersinde tesirini gösterir. Büyü ortaya getirilen şahısin iradesinin ne denli kuvvetli bulunduğu ve büyüyü yapan medyumun ne kadar deneyimli bulunduğu bu zamanı belirlemede mühim etkenlerdir.

Tabi büyünün tesirini gösterme zamanı mühim bulunduğu kadar, ne kadar vakit tesirli olacağı da mühimdir. Deneyimsiz ve bayağı şahıslerin büyüleri genel anlamda tutmamaktadır ama şayet inanılmaz bir vaziyet oldu ve tuttu diyelim. Bu durumda da büyü gerektiğince kısa yaşamlı olacaktır. Çünkü kahin olmayan sıradan bir şahısin uzun tesirli bir büyü yapmasının imkânı yoktur. Medyum olmayan şahıs büyü sırasında ne olursa olsun eksik bir ismim bırakır. Çünkü gerekli dualar ve tılsımlar çokca saklı saklı bulgulardir. Hatta fazlası kahin bu saklı verileri öğrenmek amacıyla yıllarca devam eden çalışmalar yapar ve birgerektiğince deneyim kazanır. Sadece edinilen bulgular ve edinim büyünün uzun yaşamlı ve yüksek tesirli olmasını sağlayabilir.

At Nalı Büyüsü Zararlı mıdır?
At nalı büyüsü ile alakalı sık sorulan sorulardan biri de at nalı büyüsünün büyü yapmış oldurana ya da büyü oluşturulana bir zararı olup olmadığıdır. Bu bozukluğun yanıtı çokca kolaytir. Diğer bütün büyüler de bulunduğu şeklinde doğru kahin, doğru malzeme ve doğru ritüelle ortaya getirilen at nalı büyüsünün büyü yapmış oldurana da büyü oluşturulana da hiçbir zararı yoktur. Fakat büyüyü hakiki bir medyum yapmazsa birtakım negatif neticeler oluşabilir. Bu negatif neticelar büyü yapmış oldurana da büyü oluşturulana da hem fiziki hem de ruhsal problemler yaratabilir. Bu olumsuz neticelerdan korunmak hedefiyle şahıslar ne kadar kolay görünürse görünsün kendi başlarına büyü yapmaya kalkışmamalıdır. Büyü çok ciddi emek ve bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Bundan ötürü at nalı büyüsü yapmış oldurmak isteyen şahıslar netlikle bir medyumdan yardım almalıdır.