Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Büyüler her bireyin yapamayacağı ya da yapmaya cesaret edemeyeceği çok özel ve esrarengiz programlar bulunduğu amacıyla her vakit insanların dikkatini çekmiştir. Bu alana ilgi duyan bireylerin bilhassa tecrübeli şahıslardan ya da doğru kaynaklardan bilgi almaları lüzummektedir. Çünkü büyüler ile ilgili işlemiş dönemlerden kalma fazlası değişik kaynak olması ve insanların çok basit bir şekilde kanıp yanlış bulgular edinebilmeleri bubugünümüzde fazlası bireyin bu husus ile ilgili yanlış bulgular edinmelerine namacıyla olmuştur.

Bazı büyüler bilhassa insanların mutlu olmaları ve ömürlerine renk katmalarını sağlamak amacıyla yapıldığı amacıyla çokta zararlı oldukları söylenemez. Bunlardan biri olan aşk büyüsü, bilhassa kısa vakit içersinde iki bireyin birbirinin deliler gibi sevmelerine vesile olan çok kuvvetli manevi bir enerjinin açığa çıkmasını sağladığı amacıyla bubugünümüzde de fazlası şahıs doğrulusunda denenmektedir. Bu büyüde medyumların fazlası insanların şahsi eşyalarını kullanırlar. Çünkü bu şekilde oluşturulan programlar çok daha tesirli olmakta ve tesirsi de fazlası vakit edebiyete kadar sürmektedir. Bu büyünün tesirsine giren şahıslar bir anda ne bulunduğunu anlamadan ve en küçük bir zarar görmeden kendilerine büyü yaptıran şahıslara karşı çok kuvvetli hisler beslemeye başlarlar.

Kısa vakit içersinde aşka dönüşen ve insanların ayaklarını yerden kesen bu duygu herhalde bir insanların yaşamı süresince yaşayabileceği en mübarek ve anlamlı duygudur. Filmlere, kitaplara ve daha fazlası esere husus olan hem de tarihin her döneminde devletlerin dahi yıkılmasında rol oynayan aşk duygusunu yaşayabilmek fazlası şahıs amacıyla maalesef olası olmamaktadır. Çünkü bu duygu tamamiyle kendi kendine ilerleyen ve gerçekleştirme istendiğinde olması olası olmayan bir duygudur. İki insanın birbirinin sevmesinde mühim bir rol oynayan aşk büyüsünü yapan medyumlarında bu alanda kendilerini kanıtlamış başarılı şahıslar olması sonuca daha süratli bir şekilde gidilmesinde büyük rol oynamaktadır.

İnsanların bu tarz programlar derhal netice beklemeleri ve kısa vakit içersinde istedikleri neticesi alamadıkları takdirde karamsarlığa kapılmaları büyük bir hatadır. Çünkü insanların bilinçaltını tesir altına almayı hedefleyen programlarda her vakit dilenen netice dilenen vakit aralığında alınmayabilir. Bu sebeple insanların yeteri kadar sabırlı olmaları ve beklemeyi bilmeleri lüzummektedir. Hatta dilenen netice alınamadığında karamsarlığa kapılmak yerine tekrar aynı medyumdan yardım alabilmek yapılacak en doğru harekettir. Bugün aşk büyüsünü başarı ile yapabilen çok sayıda medyum bulunduğu amacıyla isteyen herkes lüzum gördüğü takdirde bu program ile sevdikleri şahıslari kendilerine aşık etmeyi deneyebilirler.

Kısa vakit içersinde oluşturulan ve insanlara asla fiziki ya da manevi anlamda bir tesirde bulunmayan bu program tamamiyle özel enerjiler ile insanların fikirlerini değiştirmek ve edebiyete dek bu tür kalmasını sağlamak dışında hiçbir tesir göstermez. Eğer işlemler olması lüzumtiği gibi ciddi bir şekilde yapılmışsa ve medyumlar bütün adımları doğru bir şekilde yaptıysa kesinlikle dilenen netice alıncak ve insanlar sevdikleri şahıslari kendilerine aşık etmeyi başaracaklardır.

Dünyanın her yerinde yapıldığı fikir edinilen ve tarihin ilk dönemlerinden bu yana var bulunduğu tanınan aşk büyüsü bilhassa gaye bakımından fazlası büyüden ayrılmaktadır. Birçok büyü bilindiği gibi kötü hedefler amacıyla kullanılmakta ve insanlara problem yaşatmayı hedeflemektedir. Genel anlamda büyüler ile ilgili verileri olmayan bireylerin akıllarında meydana gelen bu intiba, aşk büyüsü gibi programlar ile yok olmaktadır. Eğer medyumlar aşık olması dilenen bireyin kendi vücuduna ait birtakım şahsi nesneleri ya da özel eşyalarını kullanarak aşk büyüsü programsını yaparsa fazlası ekspertize göre kesinlikle dilenen sonuca ulaşılacak ve meydana çok kuvvetli bir aşk duygusu çıkacaktır. Geçmişte oluşturulan programlarda bu tezi ispatlar nitelikler taşımaktadır. Aşk büyüsü ile ilgili bilgi, aşk büyüsü yaptırmak amacıyla iletişime