Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Kendilerine uzaktan büyü yapıldığını düşünen kişilerin akıllarına genel olarak uzaktan meydana getirilen büyü iyi mi anlaşılır? Sorusu geliyor. Uzaktan büyü yapılmış olan kişiler, çeşitli emareler ile bu büyüyü hissedebiliyorlar. Uzaktan meydana getirilen sihrin varlığını hisseden kişiler, bu sihrin bozulmasıyla ilgili çalışmalara başlayabilirler.

Kişinin düşüncelerinin değişmesi, evde bereketsizlik oluşması yada ev halkına karşı düşmanlık besleme şeklinde negatif durumlar, uzaktan meydana getirilen sihrin belirtileridir. Ek olarak uzakta yaşayan bir karşı eşeysel devamlı olarak düşünmekte, uzaktan meydana getirilen aşk büyüsünün emaresidir.

Uzaktan Meydana getirilen Aşk Büyüsü Çeşitleri Nedir?

Uzaktan meydana getirilen aşk büyülerinin de öteki büyüler şeklinde çeşitleri bulunuyor. Bu çeşitler, uzman medyumlar tarafınca belirleniyor ve uygulamaya konuluyor. Tesir süresi ve tesir alanı şeklinde değişimler bu çeşitlerin oluşmasını elde etmiştir.

Sihrin çeşitleri şu şekildedir;

 • Uzaktan Meydana getirilen Aşk ve Bağlama Büyüsü
 • Uzaktan Meydana getirilen Ayırma ve Soğutma Büyüsü
 • Uzaktan Meydana getirilen Kısmet Bağlama Büyüsü
 • Uzaktan Meydana getirilen Bolluk Kaçırma Büyüsü
 • Uzaktan Meydana getirilen Evlilikle Yakından Ilgili Büyüler

Bu büyüler, oldukça rahat bir halde uzaktan yapılabiliyor ve tesirini gösteriyor. Bu büyülere maruz kalmış olan insanoğlu, çeşitli emareler ile sihrin varlığını anlayabiliyorlar.

Uzaktan Meydana getirilen Büyü Emareleri

Uzaktan meydana getirilen büyüler, çeşitli emareler ile kendilerini göstermeye başlarlar. Bu emareleri yaşayan insanların, büyü bozmaya dair çalışmalarda bulunması gerekiyor.

Bu emareler şunlardır;

 • Korkulu Rüyalar Görülmesi
 • Evde Bereketsizlik Oluşması
 • Anne, Baba, Evlat, Eş ve Ev Halkına Düşmanlık Besleme
 • Uyku Esnasında Titreme
 • Değişik Kişilerin Seslendiğini Duymak
 • Evde İzleniyormuş Hissi Duymak
 • Oldukça Kolay Bir Şekilde Sinirlenmek
 • Uzun Süre Aynaya Bakamamak

Bu durumları yaşayan kişilere uzaktan büyü yapılmıştır. Bilhassa evde yada iş yerinde devamlı olarak korkan kişilere kati olarak uzaktan büyü yapılmıştır. Bu korkuyu yaşayan kişilerin uzaktan meydana getirilen büyülere karşı çeşitli önlemler almaları gerekiyor. Bu önlemler yardımıyla en tesirli büyüden dahi korunabilirler.

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?Pin
Uzaktan Meydana getirilen Büyü Iyi mi Anlaşılır?

Uzaktan Meydana getirilen Büyü Iyi mi Önlenir?

Uzaktan meydana getirilen büyüyü önlemek isteyen kişilerin izlemesi ihtiyaç duyulan bazı yollar vardır. Evde devamlı olarak Kuran okumak ve yakarma yapmak, uzaktan meydana getirilen büyülerin bozulmasını elde edecektir. Ek olarak evin tertipli olarak sirkeli suyla silinip, güzel kokulara boğulması, evimizdeki büyüye karşı bir tedbir görevi görecektir. Ek olarak sihrin hissedildiği yerlerin tertipli olarak havalandırılması ve bu alanlarda kesinlikle sigara içilmemesi gerekiyor

Uzaktan Meydana getirilen Büyüleri Bozma

Uzaktan meydana getirilen büyüleri bozmak için çeşitli işlemler vardır. İlk olarak ev içinde ‘Saffat Suresi’ ve ‘Bakara Suresi’ okumak, uzaktan meydana getirilen büyülerin bozulmasını elde edecektir. Eğer tertipli olarak Kuran okuyor ve yakarma ediyorsanız, evimizdeki her büyü bozulacaktır.

İbadetlere karşın halen ‘Uzaktan Meydana getirilen Büyü Emareleri’ yaşıyorsanız, uzman medyumlardan destek almanız gerekecektir. Uzman medyumlar, uygun ilimler yardımıyla evimizdeki tüm büyülerin etkisiz hale gelmesini elde edecektir.

Uzaktan Meydana getirilen Büyüler Meblağ Mı?

Uzaktan meydana getirilen büyülerde, yakından yapılar büyüler şeklinde oldukça kısa sürede tesirini gösterir. Bilhassa işin ehli olan uzman medyumlar tarafınca hazırlanan büyüler, en uzaktaki kişilere dahi tesirini gösteriyor.

Uzaktaki birisini aşık etmek yada uzaktaki düşmanı alt etmek amaçlı uzaktan büyü yaptırılabilir. Uzaktan meydana getirilen büyüler, kısa süre içinde tesirini gösteriyor. Ek olarak bu büyüler, son aşama tesiri yüksek olan büyülerdir.

Uzaktan Meydana getirilen Büyüyü Bozman İçin Yakarış

Uzaktan meydana getirilen büyüleri bozmak amaçlı çeşitli dualar okumak gerekiyor. Bilhassa; Saffat Suresi, Fil Suresi, Bakara Suresi, Fatiha Suresi, Ayet-el Kürsü, Felak ve Nas Sureleri her türlü büyüyü etkisiz hale getiriyor. Günlük olarak bu surelerin tertipli bir halde sihrin varlığının hissedildiği yerlerde okunulması gerekiyor.

 

Yorum yapın