Tırnak Büyüsü

Birini etki altına almak ya da bağlamak amacı ile meydana getirilen büyü çeşitlerinden biri de tırnak büyüsüdür. Tırnak büyüsü, bağlama büyüleri içinde en fazla etkiye haiz olandır. Bu büyü öteki bağlama büyülerinden değişik olarak bilinir. Öteki bağlama büyülerinde, sihrin tam olarak tutması için karşınızdaki kişiye hakikaten aşk duymanız gerekir.

Sadece tırnak büyüsünde bu şekilde bir kaide yoktur. Karşınızdaki kişiyi sevmeseniz bile onu kendinize kör kütük bağlayabilirsiniz. Tırnak büyüsü hem aşk hem de bağlama büyüsü olarak kullanılmaktadır. Bu büyü yardımıyla karşınızdaki kişinin algıları ve beyni yönetilir. Sihrin gerçekleşmesi için doğaüstü varlıkların kullanılması, negatif sonuçlarında olabileceği anlamına gelir. O yüzden büyü yaptırmaya karar vermeden, oldukca ince düşünmelisiniz.

Tırnak Büyüsü Nedir?

Etkili ve güçlü aşk büyüleri içinde yer edinen tırnak büyüsünün bozdurulması ve yapımı son aşama zor olarak bilinir. Aşık etme, bağlama benzer biçimde amaçlara yönelik meydana getirilen bu sihrin tesiri oldukça fazladır. Sihrin yaratmış olduğu negatif sonuçlarda bulunmaktadır. Bilhassa de evli çiftler üstünde negatif etkisinde bırakır yaratabilir ve ayrılmalarına niçin olabilir. Oldukca süratli bir halde tesir gösteren tırnak büyüsü, tarihin eski zamanlarından günümüze kadar gelmiştir. Bu büyü oldukca ciddi ruhsal sorunları da bununla beraber getirebilir. Hem de fizyolojik bir olumsuzluk yaşamak benzer biçimde daha ciddi sorunlara da niçin olabilir.

Tırnak BüyüsüPin
Tırnak Büyüsü

Tırnak Büyüsünün Tesirleri Nedir?

Tırnak büyüsü, yapıldığı şahıs üstünde ciddi değişimlere niçin olabilmektedir. Sihrin tesiri oldukca güçlü olduğundan fert üstünde yarattığı etkisinde bırakır de o denli güçlü olur.

Tırnak büyüsünün tesirleri şu şekildedir:

  • Kişinin düşüncesinde büyük değişimler meydana gelir.
  • Devamlı ağırlık basma görülür.
  • Yalnız kalmaktan korkar.
  • Yalnız kalındığında acayip sesler duyulur.
  • Ayırma amacı ile meydana getirilen tırnak büyüsünde çiftler içinde soğukluk adım atar ve tartışmaların sonu gelmez.

Bu etkilerin yaşanması, kişinin sıkıntılı bir dönem yaşamasına niçin olur. Sihrin tesirleri oldukça kuvvetlidir. Fert, büyüye maruz kaldığında birçok negatif duruma içinde kalabilir.

Tırnak Büyüsü Iyi mi Yapılır?

Tırnak büyüsü için ilk başlarda büyü meydana getirilen kişinin tırnağı kullanılmaktaydı. Sadece günümüzde ise büyü yaptıran kişinin tırnağı kullanılmaktadır. Sihrin ne şekilde yapılacağı ise medyumun karar vermesi ile olur. Tırnak büyüsünün tutması için tırnak ya yedirilir ya da yakılır. Günümüzde yaygın olarak meydana getirilen bu büyü, tırnakların yakılıp toz haline getirilmesi peşinden da yemeğin içine iştirak etmesi ile olur. Sihrin tesir gösterebilmesi için tırnakların yenilmesi gerekir. Büyü güçlü olduğundan kısa zamanda etki etmeye adım atar. Bireyde süratli değişimler yaşanır ve fikir yapısını denetim edemez hale gelir. Bu kargaşadan kurtulmanın yolunu ise büyüyü yaptıran kişide arar. Böylece fert, büyü tesiri ile o kişiye sevgi duymaya başlar ve ona bağlanır.

Tırnak Büyüsü Iyi mi Bozulur?

Büyü bozmanın en organik yolu, tekrardan bir büyü yaptırmaktır. Bunun için büyü yaptırdığınız medyuma gidebilir ve yardım alabilirsiniz. Büyüyü kendi başınıza bozmaya çalışmanız size de ruhsal zararlar verebilir. Büyü bozdurmanın öteki bir yolu ise Kur’an-ı Kerim’de yer edinen surelerden okumaktır. Bu yöntem için medyuma gitmenize gerek kalmaz. Okuduğunuz ayetler ile Tanrı’a sığındığınızda sihrin bozulmasını sağlayabilirsiniz. Eğer bu yöntem işe yaramazsa kesinlikle medyuma gitmeniz ve büyüyü kati olarak bozdurmanız gerekir.

Tırnak Büyüsünün Tesir Göstermesi

Tırnak büyüsünün en mühim özelliği kısa sürede tesir gösteren bir büyü olmasıdır. Mümkün olmasıyla birlikte en kısa süre içinde büyü tesirini gösterir. Sihrin tesir etme süresi, medyumun gücüne de bağlıdır. Bu yüzden tesir süresi kişiye bakılırsa farklılık izah edebilir.

Yorum yapın