Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü yaptırmak isteyenler tırnak büyüsü iyi mi yapılır? Sorusunu fazlaca merak ediyor. Tırnak büyüsü tırnakların kullanıldığı bir büyü çeşididir. Yapımı oldukça kolaydır. Bu büyü için ilk olarak tırnak parçalarına gereksinim vardır. Tırnak parçalarının büyü meydana getirilen kişiye ilişik olması koşul değildir. Sıhhatli erişkin bireylerden alınan tırnak parçaları büyü için kullanılabilir. Tırnak parçası alınan kişinin öteki şahıs için namahrem olması gerekir. Aksi taktirde büyüde problemler meydana gelir.

Büyülerin güçlü olması ve kısa zamanda tutması için uzman medyumlara danışmak gerekir. Uzman medyumlar, alınan tırnak parçalarını okuyarak lüzumlu işlemleri uygular. Okunacak duayı seçer ve büyüyü yapar. Eğer büyü aşık etme amacıyla kullanılacaksa tırnakların mayalanması gerekir. Aşık etme amacıyla 4 değişik yöntem kullanılır. Öteki bir yöntem ise kağıt üstünde yapılır. Kağıdın üstüne aşık olması ihtiyaç duyulan kişilerin adları yazılır. Amaç ve niyet de kağıt üstünde yer alır. Ek olarak kullanılan büyüye ve amaca nazaran mürekkep renkleri farklılık gösterir.

Tırnak Büyüsü Nedir?

Uzman medyumlar tarafınca sıkça meydana getirilen çift ağızlı bir büyü çeşidi olarak bilinir. Bu büyü bir çok işlem için yapılabilir. Mesela sevenleri kavuşturmanın yanı sıra sevenleri ayırmak için de bu büyüye başvurulur. Değişik amaçlara hizmet eden tırnak büyüsü, öteki büyülere oranla oldukça kuvvetlidir. Büyü yapıldıktan kısa süre sonrasında etkilerini görmek mümkündür. Yapım aşamasında dikkatli olmak gerekir. Meydana getirilen hatalar büyüyü negatif yönde etkisinde bırakır.

Tırnak Büyüsü Niçin Yapılıyor?

Tırnak büyüleri el yada ayak tırnakları kullanılarak yapılıyor. Peki, insanoğlu niçin ve ne amaçla tırnak büyüsü yaptırıyor? Beraber göz atalım.

Sihrin yapılmış amacı şunlardır:

  • Birbirini seven kişilerin birbirine daha bağlı olmasına ve bu sevgilerinin yaşam boyu devam etmesine destek verir.
  • Karşıdaki insanı kendine aşık etmek için yapılır. Bilhassa platonik aşıklar bu büyüyü fazlaca sık tercih eder.
  • Aşık kişileri birbirinden soğutmak ve ayırmak için kullanılır.
  • Sihrin çeşidine nazaran bu büyüler kişinin ruhsal durumuna tesir eder. Ruhsal olarak sıkıntıya ve intihara götürür.
  • Kişinin toplumsal çevresine zarar verir. Toplumsal çevreden kopuk bireyler meydana gelmesini sağlar.
  • Aileyi dağıtmak, kavgalara sebep olmak ve araya nifak tohumu serpmek amacıyla kullanılır.
  • Kişilerin algılarıyla oynar.
  • Varlıklı olmak amacıyla da bu büyüler kullanılır.

Görünmüş olduğu şeklinde tırnak büyüleri fazlaca değişik amaçlar için kullanılır. Sihrin çeşidine nazaran amaçlar da farklılık gösterir. Fakat günümüzde bu büyü ayırma yada aşık etme amacıyla daha sık kullanılıyor.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?Pin
Tırnak Büyüsü Iyi mi Yapılır?

Tırnak Büyüsü Tehlikeli Midir?

Dinimize nazaran büyü yaptırmak günahtır. Her büyü azca da olsa bir çekince arz eder. Büyü yaptırmak için kesin olan kişiler ne olursa olsun uzman bir medyumdan büyü hakkında informasyon almalı. Fena niyetler ile meydana getirilen büyüler karşı taraf için tehlikelidir. Tırnak büyülerinde kişilerin kendi tırnaklarını kullanmaya gerek kalmamıştır.

Başka bireylerin tırnaklarını kullanmak tehlikeli değildir. Kullanılan tırnağın sahibi büyüden negatif yönde etkilenmez. Bu yüzden bu kişilerin tereddüt etmesine gerek kalmamıştır. Bazı uzman medyumlar büyü için kendi tırnaklarını kullanmaktan da tereddüt etmiyor. Bu büyü korkularak meydana getirilen çekinilmesi ihtiyaç duyulan bir büyüdür. Bu yüzden sihrin yapım aşamasında dikkatli olmak gerekir.

Tırnak Büyüsü Ne Süre Tesir Eder?

Meydana getirilen tırnak büyüsünün ne süre tesir edeceği fazlaca merak edilir. Fakat bunun için kati bir yanıt vermek mümkün değildir. Büyüyü icra eden medyumun uzmanlığı, sihrin çeşidi ve iyi mi yapıldığı zamanı etkileyen bazı faktörlerdir.

Fakat bu tür büyülerin tercih edilmesinin sebebi kısa süre içinde etkilerinin görülmeye başlamasından oluşur. Güçlü olan bu büyüler en kısa zamanda kişileri birbirine bağlar yada birbirinden koparır.

Yorum yapın