Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü, oldukça tehlikeli olan bir büyüdür. Süregelen herhangi bir ilişkiyi sonlandırmak amacıyla meydana getirilen en tehlikeli büyüler arasındadır. Mutlu herhangi bir çiftin aniden birbirlerinden hızlıca soğumasına ya da kopmasına sebep olan büyü türüdür. İlişkiniz eğer bu şekilde bir büyü uygulamasına maruz kaldıysa, sizin çabalarınızla ilişkinizi kurtarmak kafi olmayacaktır.

Soğutma etkilerinin tamamından süratli bir şekilde kurtulmak amacıyla bir medyumla hızlıca görüşmelisiniz ve sihrin oldukça fena tesirini üzerinizden derhal kaldırmalısınız. Bunu yapmadığınız süre ilişkiniz bitmeye de her daim mahkum olacaktır. Şundan dolayı büyülenen partneriniz, artık size asla ilgi duymayacaktır. Hatta sizlerden tiksinmeye ya da nefret etmeye adım atar. Ona söyleyeceğiniz pozitif yönde sözler bile o kişilerde oldukça ters şekilde tesir yapar. Size karşı negatif ve yansız tavır sergileyecektir. Sizden derhal ayrılmak için her bir yolu deneyecektir.

Soğuma Büyüsü Iyi mi Yapılır?

Soğutma büyüsü yapma için bu büyüyü tümüyle ilişkiyi yıkmak için kullanacaklardır. Bu büyü evli çifte yapıldığı zaman, eşler arasındaki karı – koca ilişkilerini tümüyle sonlandırır. Eşiniz size dokunmak bile istemeyecektir. Sonuçta büyüyü bozdurmadığınız süre, kısa bir zaman sonrasında boşanmaya dek varan fena bir süreç içinde kendinizi buluyorsunuz. Bunu başka hemcinsiniz sizlere fenalık yapma amacıyla yaptırabileceği şeklinde sizleri istemeyen eşinizin de aile büyüklerinden biri bu büyüyü yaptırabilir. Büyüyü yaptıran bireylerin hiçbir önemi yoktur. Şundan dolayı bu büyüleri yaptıran şahıs, eşinize haiz olma amacıyla yaptırmaz. Bu yalnızca sizi ayırmak, ilişkinizi sonlandırmak adına meydana getirilen tehlikeli bir büyüdür.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri Nedir?

Soğutma büyü çeşitleri vardır.

Bunlar;

  • Aileden soğutabilme büyüsü,
  • Erkeği eşinden hızlıca soğutma büyüsü,
  • Evden barktan soğutma büyüsü,
  • Alkolden ya da fena alışkanlıklardan soğutma büyüsü,
  • Cinsellikten oldukça soğutma büyüsü,
  • İşten süratli şekilde soğutma büyüsü,
  • Bayanı kocasından oldukça soğutma büyüsü,
  • Soğuma ya da soğutma büyüsü şeklinde sıralanır.

Fakat bazıları oldukça daha etkili ve insanoğlu üstünde tehlikeli durumlar yaratabilir.

Soğutma BüyüsüPin
Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Adımları

Yukarıda sıraladığımız çeşitli soğutma büyüleri bulunuyor. Bunların içinde en masum olanları alkol ya da fena alışkanlıklardan hızlıca uzaklaştırmak için meydana getirilen olanıdır. Eşinizi derhal süratli şekilde geri kazanmak, alkol ya da fena alışkanlıklardan uzaklaştırmak amacıyla meydana getirilen en oldukça masum olanıdır. Bir de en sonda bulunan soğuma büyüsü yer ediniyor. Bu büyüyü kişiler kendisine yaptırıyor. Devamlı problemler yaşadığınız bir ilişkideyseniz ve problem yaşıyorsunuz, sadece hayatınızdaki kişiden bir türlü kopamadığınız için ilişkilerinize devam etmek zorunda kalıyorsunuz, bu tip durumlar için de aslına bakarsak kendinizi o kişiden soğutmak amacıyla tümüyle kişinin kendisine yaptırdığı metottur.

Soğutma Büyüsü Niçin Yapılır?

Bu tip bir büyüye maruz kalan çiftin yapması ihtiyaç duyulan en doğru olan hareket şekli, işlerinde uzman olan medyumla iletişime geçmektir. Şundan dolayı büyü hem etkin hem de oldukça süratli bir halde sizleri birbirinizden koparacaktır. Kopmadan da, bir medyumla görüşerek bu sihrin bozulması adına lüzumlu muskanın size derhal yazılmasını sağlamalısınız. Havass bilimsel sahibi olan kıymetli hocamız, size iyi mi soğutma büyülerinin yapıldığını hızlıca çözecektir.

Sonrasında da bu büyüyü bozabilmek amacıyla Havass ilminden destek alıp, ihtiyaç duyulan tüm duaların yazılımları sağlayarak, sizleri fena etkilerden de kurtaracaktır. Mutlu yuvayı kurabilmek kadar, ayakta tutmakta da mühimdir, zor ya da meşakkatli mühim bir görevdir. Ne yazık ki insanlarda kıskançlık yüzünden oldukça mutlu olan çiftlere karşı her daim negatif şekilde etkisinde bırakır vardır. Bu tesir ile birlikte yapılacak fena büyüden yalnızca iyi bir medyumun yardımıyla kurtulabileceğinizi asla ihmal etmeyin.

Yorum yapın