Sicim Büyüsü

Büyüler içinde en büyüğü olarak tanınan sicim büyüsü, her türlü alandan tercihi ediliyor. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, dil ve göz bağlama, cinsel yönden bağlama ve birçok yönden etkili bir büyüdür. Genel olarak sicim büyüsü, gereksinim halinde kullanılması ihtiyaç duyulan büyülerdendir.

Sicim büyüsünün birçok pozitif tesiri bulunuyor ve bu etkisinde bırakır kısa süre içinde kendisini göstermeye başlıyor. Size eziyet eden bir kişiye arzu ettiğiniz şekilde sicim büyüsü yaptırabilir ve meydana getirilen eziyeti engelleyebilirsiniz. Mesela dil kanalıyla işkence eden bir kişinin dilini, sicim büyüsüyle bağlayabilirsiniz.

Sicim büyüsü, bu alanda son aşama uzman olan medyumlar tarafınca yapılır. Bu alanda uzmanlaşmamış medyumların yapmış olduğu sicim büyüsü, tesirini göstermiyor.

Sicim Büyüsü Nedir?

Kara büyüler içinde yer edinen sicim büyüsü, kişilere hususi olarak hazırlanıyor. İnsanların hayatlarına son aşama tesir eden bir büyüdür. Ek olarak bağlama büyüleri içinde da yer alarak her türlü bağlama işleminde kullanılır.

Sicim büyüsü yapılışında at kuyruğu ya da sicim ip tercih ediliyor. Genel olarak bağlama ritüellerinde kullanılan bu büyü, son aşama köklü bir geçmişe haizdir.

Sicim Büyüsü Bozuluşu

Sicim büyüsünün bozuluşu hakkında çeşitli sorularda merak ediliyor. Sicim büyüsü, oldukça zor şartlar altında bozulan bir büyüdür. Kati olarak uzman medyumlar tarafınca incelenmesi ve bozulması gerekiyor. Kara büyüler içinde yer aldığından kaynaklı olarak, bozulma esnasında çeşitli problemler ortaya çıkabilir.

Sicim büyüsünün bozuluşuyla ilgili kesinlikle uzman medyumlardan yardım alınması gerekiyor. Şundan dolayı kişinin kendi başına bozma işlemlerine başvurması, sihrin daha süratli bir halde kuvvetlenmesine niçin olabilir. Sihrin tesirini artırmadan bozulması içinde uzman olan medyumlardan bu mevzuda yardım istenmelidir.

Sicim BüyüsüPin
Sicim Büyüsü

Sicim Büyüsünün Yapılışı Nasıldır?

Sicim büyüsünün yapılış işlemi son aşama zor olsa gerek. Sihrin yapılışı esnasında sicim ip ya da at kuyruğu kullanılır. İlk olarak bu iki üründen birisinin temin edilmesi gerekiyor. Daha sonrasında çeşitli tılsımlı sözler ile bu ürünlere çeşitli düğümler atılmaya başlanır. Sicim büyüsünün yapılışı bu şekilde ilerler.

Sicim büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin, uzman medyumlara danışması ve ilk olarak informasyon alması gerekiyor. Uzman medyumlar, sicim büyüsünün net bir halde yapılışı hakkında bilgilidirler. Ek olarak büyü yapılışı esnasında kullanılan tılsımlı sözlerde medyumlar tarafınca belirleniyor.

Sicim Büyüsü Tesirleri

Sicim büyüsü, son aşama etkili bir büyüdür ve kısa bir süre diliminde tüm tesirini gösterebiliyor. Bilhassa hanımefendiler tarafınca tercih edilen sicim büyüsü, evliliklerin daha iyiye gitmesini de sağlıyor. Eşinin ailesiyle problem yaşayan kişilerde sık sık sicim büyüsüne başvuruyor.

Sicim büyüsünün göstermiş olduğu tesirleri şu şekildedir;

  • Gelir çoğaltmak için yaptıran kişiler, maddi yönden güçlenmeye adım atar.
  • Devamlı cinsel ilişki isteyen kişilere yapıldığı süre cinsel yönden bağlanmış olurlar.
  • Göz bağlama tesiri yardımıyla kişilerin gözleri, büyüyü yaptırandan başkasını görmez.
  • Dil bağlama tesiri yardımıyla kişiler, kendilerine muntazam bir halde ifade edemez.
  • Sicim büyüsü, ortamlarda en fazlaca sevilen şahıs olmak isteyen kişilere de pozitif etkisinde bırakır eder.
  • Kara büyü amaçlı meydana getirilen sicim büyüsü, kişilerin madde bağımlısı olmasını sağlar.
  • Aşk amaçlı meydana getirilen sicim büyüsü, kişilerin birbirine bağlanmasını sağlar.

Sicim büyüsünü yeğleyen bir şahıs, kısa sürede bu tesirleri hissedecektir. Bilhassa hanımefendiler tarafınca eşleri için çok çok fazla bir halde sicim büyüsü tercih ediliyor.

Sicim Büyüsü Tesir Süresi

Sicim büyüsünün tesir süresi oldukça kısadır ve yedi gün içinde tesirini izah edebilir. Sicim büyüsünün muntazam bir halde uygulanması gerekiyor. Muntazam bir halde uygulanmayan sicim büyüsü, tesirini göstermez yada geç tesirini gösterir.

Yorum yapın