Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü, derin mecazi anlamlara haiz büyülerdendir. Sabun büyüsü nedir? araştırması yapanların karşılaşabileceği belli başlı mevzular vardır. Sabun büyüsü yapılmasının değişik sebepleri olabilir. Yapılacak olan büyüye nazaran sabun büyüklüğü, rengi ve çeşidi oldukca önemlidir. Sabun büyüsü çoğunlukla insanların ayrılması için yapılır. Bunun yanı sıra aşık etmek ya da soğutmak amacıyla da yapılabilir. Bu büyüyü yaptıracak olan kişinin oldukca iyi karar vermesi gerekir. Şu sebeple bu sihrin değişik neticeleri olabilir. Bunlara hazırlıklı olunması gerekir.

Sabun Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Sabun büyüsü, aşk büyüsü statüsünde yer edinen büyülerdendir. Bu büyülerin çoğunlukla tercih edildiğiyle karşılaşılabilir. Sabun büyüsü maddi açıdan da oldukca uygun fiyatlı bir büyüdür. Bunun içinde çoğunlukla tercih edilir. Oldukça eski zamanlardan beridir yaptırılan sabun büyüsünün değişik amaçları vardır. Hem adam hem de hanımefendiler için yapılabilir.

Evli olan çiftler, birliktelikleri esnasında birbirlerine olan ilgilerini kaybedebilirler. Sevgi bağının tekrardan sağlanabilmesi amacıyla da sabun büyüsü yaptırılabilir. Evlilikte oldukca fazla problem ortaya çıkabilir. Bu sorunlardan kurtulmak isteyenler sabun büyüsü yaptırmak isteyebilirler. Yaptırdıkları büyü birbirlerine olan bağlarını arttırır. Ayırmak için kullanılan bu büyü birleştirilmek amacıyla da oldukca sık yaptırılabilir.

Sabun Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılabilir?

Sabun büyüsünün amacını bilen kişiler hangi durumlarda bu büyüyü yaptırabileceklerini bilirler. Sabun büyüsü meydana getirecek olan kişilerin, sihrin tutabilmesi için, yakarış ve tılsımlı sözleri bilmesi gerekir. Ek olarak her hocanın kendisine nazaran teknikleri vardır. Bu teknikler değişik olsa da neticeleri başarıya ulaşmış olabilir. Kolay meydana getirilen bu büyü düşük maliyetli olduğundan, aşk büyüsü olarak rahatça tercih edilebilir.

Sihrin kara büyü sınıfında yer almış olduğu unutulmamalı ve buna nazaran hareket edilmesi gerekir. Aksi takdirde büyü yaptıran kişiler, büyüden oldukca fazla etkilenebilirler. Sabun büyüsünün yapımı kolay olmasıyla birlikte, tesirleri de kısa sürede görülür. Sabun büyüsü yapılırken iğnelerden yardım alınır. Bu iğneler sabuna batırılır. Batırılan sabunun yönüne nazaran, o kişinin kolunda sıhhat sorunları olabilir.

Sabun Büyüsü Nedir?Pin
Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun Büyüsü Hangi Tür Büyülerdendir?

Büyüler ak ve kara büyü olarak ayrılırlar. Ak büyüler, kara büyülere nazaran daha azca zararlıdır. Kara büyüler ise hem zararı olan hem de tehlikelidir. Bu büyüleri yaptıracak olanların, kesinlikle işi bilen kişilerden yardım alması gerekir. Bu büyüyü başarıya ulaşmış bir halde yapabilen oldukca fazla medyum vardır. Sabun büyüsü yaptıracak olanlar, kendilerine nazaran oldukca haklı sebeplere haiz olsalar da, neticeleri pişman olmalarına niçin olabilir. Bu büyüyü yaptıracak olanların oldukca kesin olması ve bu kararının arkasında durması gerekir. Sabun büyüsü meydana getirilen kişilerde bazı emareler oluşur.

Bu belirtilerden bazıları şunlardır;

  • İrade haricinde hareketler
  • Fizyolojik ya da ruhsal problemler
  • Kişilerle araların bozulması benzer biçimde emareler gösterir. Bu emareler görüldüğü süre, o kişinin büyü tesiri altında olduğu düşünülebilir. Bu durumda kesinlikle işinin ehli olan medyumlardan yardım almak gerekir.

Sabun Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Sabun büyüsünün yapılması oldukca kolaydır. Fakat bu büyüyü icra eden kişinin lüzumlu ilim bilgisine ve tekniğe hakim olması gerekir. Bunun için kesinlikle işinde ustalaşmış olan bir medyumdan yardım alınması gerekir. Sabun büyüsünün yapılabilmesi için medyumlar bir kalıp sabun, zoka ve siyah ip kullanırlar. Bu büyü için her türlü sabun kullanılabilir. Sabunun erimesi sonucundan sihrin yapılmış olduğu anlaşılabilir. Değişik bir malzemeye de gerek kalmamıştır. Tesirleri yavaş yavaş gözlenebilir. Uzman bir medyum haricinde bu büyüde kimse başarıya ulaşmış olması imkansız. Tehlikeli olan bu büyü kesinlikle bilen kişiler tarafınca yapılmalıdır.

Yorum yapın