Neden Medyum Seçiminde Dikkatli Olmalıyız?

Büyü, yüzyıllardan beri insan hayatında mevcud bir unsurdur. Büyü mevzusunda uzman olan kişilere ise medyum denilmektedir. Medyum olmak, son aşama zor ve tehlikeli bir iştir. Medyumluk, uzmanlık isteyen bir iştir. Sadece uzman olan medyumlar kadar düzmece medyumlar da bulunmaktadır. Bunlarını ayrımı iyi yapmanız son aşama önemlidir. Düzmece medyumlar, başınıza tahmin bile edemeyeceğiniz negatif vakalar açabilir. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekir. Peki, niçin medyum seçerken dikkatli olmalıyız? Doğru bir medyum seçebilmek için bazı hususları göz önünde bulundurmanız gerekir. Sadece gerçek medyumu bulmak zannedildiği kadar kolay olmayabilir. Bu mevzuda detaylı bir araştırma yaparak medyum tercihinde bulunmalısınız.

Gerçek medyum, işinin ehli olan kimselerdir. Bir medyumun gerçek olup olmadığını anlayabilmeniz için bazı püf noktalara dikkat etmeniz yeterlidir. Gerçek medyum seçmenin püf noktaları şunlardır:

  • Öncesinden medyuma giden tanıdıklarınız var ise onlara danışabilir ve medyum hakkında informasyon alabilirsiniz.
  • Gerçek medyumlar başarıya ulaşmış büyüleri ile gündeme gelirler.
  • İnsan zihnine hükmedebilen, eşyaları hareket ettirebilen kişiler de gerçek medyum olarak bilinir.
  • Gerçek medyum, insanların zihinlerini yönlendirebilir.

Bu hususlara dikkat ederek gerçek medyumu bulabilirsiniz. Sadece medyumlar mevzusunda oldukça fazla bilginiz yok ise oldukça detaylı bir araştırma yapmanız gerekir. Araştırma yaparken medyuma giden birileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Sihrin Etki Etmesi İçin Gerçek Medyumlara Yönelin

Bir medyum işinde ne kadar başarıya ulaşmış ise o denli fazla başarıya ulaşmış büyüler yapar. Düzmece medyumlarda bu şekilde bir özellik söz mevzusu değildir. Gerçek medyumun büyüsü kesinlikle meblağ. Sihrin tutmama ihtimali şeklinde bir durum söz mevzusu olması imkansız. Eğer yaptırdığınız sihrin süratli bir halde etki etmesini istiyorsanız, medyum seçerken dikkatli olmalısınız. Çağımız, teknoloji çağı olduğundan dolayı medyumlar hakkında bilgilere daha süratli bir halde ulaşabilirsiniz. Bilhassa de medyumlar hakkında meydana getirilen yorumlar sizi gerçek bir medyuma götürecektir. Medyuma gitmeden evvel meydana getirilen yorumları okumanızda yarar vardır. Detaylı bir araştırma yapmadan karşınıza çıkan ilk medyuma kesinlikle gitmeyiniz.

Neden Medyum Seçiminde Dikkatli Olmalıyız?Pin
Niçin Medyum Seçiminde Dikkatli Olmalıyız?

Düzmece Medyum Negatif Sonuçlara Niçin Olabilir

Düzmece medyumların yapmış olduğu büyüler, gerçekleşmediğinde size ruhsal zararlar verebilir. Bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmak son aşama tehlikelidir. Eğer gerçek bir medyuma giderseniz, sihrin tutmama ihtimali yoktur. Sadece bu durum düzmece medyumlar için geçerli değildir. Büyü yapılırken cinler ve doğaüstü varlıklardan yararlanıldığı için bireyler bu durumdan zararı dokunan çıkabilirler. Büyü yapmanın ciddiyetinde olan gerçek medyumlar, işlerinde son aşama dikkatli bir halde hareket ederler. Negatif neticelerle karşılaşmamak için medyum seçerken dikkatli olmanız gerekir. Aksi halde hem fiziki hem de ruhsal sorunlara maruz kalabilirsiniz. Bu şekilde bir tehlikeyi göze almadan gerçek medyuma gitmeniz daha doğru olur.

Yanlış Seçilen Medyum Ölüme Bile Niçin Olabilir

Düzmece medyumlar, insan ölümüne bile yol açabilirler. Bu yüzden medyum seçiminde dikkatli olunması önerilir. Düzmece medyumlar, hatalı bir halde büyü yaparlar. Hatalı olarak meydana getirilen sihrin tutması ve bozulması da büyük zahmet gerektirir. Ek olarak sihrin hatalı olması, insanlara büyük zararlar verebilir. Bilhassa de gözle görülmeyen varlıklarla savaşım etmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu şekilde tehlikeli neticeleri olan büyüyü yaptırmadan ilkin oldukça iyi düşünmeniz gerekir. Medyum seçimi, önemsenmesi ihtiyaç duyulan bir mevzudur. Kulaktan duyma bilgilerle medyum tercihi yapmamaya dikkat edin. Bilhassa de web üstünden istediğiniz medyum hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha ilkin medyuma giden birine danışarak daha çok informasyon edinebilirsiniz. Burada mühim olan medyuma gitmek değildir, gerçek bir medyuma gitmektir.

Yorum yapın