LAMİA BÜYÜSÜ NEDİR EŞE YAPILAN LAMİA BÜYÜSÜ

LAMİA BÜYÜSÜ NEDİR EŞE YAPILAN LAMİA BÜYÜSÜ

LAMİA BÜYÜSÜ NEDİR EŞE YAPILAN LAMİA BÜYÜSÜPin
LAMİA BÜYÜSÜ NEDİR EŞE YAPILAN LAMİA BÜYÜSÜ

Lamia büyüsü, mitolojiden esin alınarak günümüze gelmeyi başaran tehlikeli bir büyüdür. Lamia büyüsü kara büyüler içinde yer edinen ve neticeleri acımasız olan bir büyüdür. Her insana yapılabildiği şeklinde, bozumu da fazlaca zor olsa gerek. Lamia büyüsü yapmak için kesinlikle bir medyum hoca ile çalışmak gerekir.

Lamia büyüsünde dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan birçok detay bulunur. Bu sebepler lamia büyüsü yaptıranların yaptıracakları hocayı iyi seçmelerinde yarar vardır. Medyum hocanın, daha ilkin birçok kez lamia büyüsünü yapmış olması ehemmiyet taşır. Hem de hoca, bu büyüyü birden fazla metotla uygulamış, deneyimli bir hoca olmalıdır.

En fazlaca ayrılıklardan sonrasında sevgiliyi pişman etmek ve kocayı pişman etmek için kullanılır.

Lamia büyüsü yapmaktaki aslolan amaç sürekli olarak kötüdür. Hiçbir iyi niyet barındırmaz. Bu büyüyü meydana getirecek olan kişiler kalplerinde fena niyet barındırır. Lamia büyüsü yapıldıktan sonrasında büyülenen kişinin yaşamı adeta kabusa döner. Birçok olumsuzluğun sebebinin altında lamia büyüsü yatar. Lamia büyüsünün tesirinde olan şahıs saldırganlaşarak devamlı agresif tavırlar sergiler. Zaman içinde tüm ilişkileri kötüye gideceğinden kaynaklı çevresinde onu seven asla kimse kalmaz. Lamia büyüsü meydana getirilen kimse, tekrar asla sevmesi imkansız ve sevilemez. Lamia büyüsü meydana getirilen şahısnin hayatındaki tüm işleri ve ilişkileri negatif sonuçlanır. Şahıs, zaman içinde depresyona girerek yaşamı çekilmez bir hal alır.

EŞE YAPILAN LAMİA BÜYÜSÜ

Lamia büyüsü oldukça tehlikeli bir büyüdür. Bu büyü, çoğu zaman bayanlar tarafınca kocayı pişman etmek için yapılır. Kocayı süründürmek için büyü yapımında en fazlaca kullanılan büyüdür. İntikam amaçlı olan ve hayata büyük zarar veren bir büyüdür. Lamia büyüsü yaptıran kişiler, eski sevgililerinin ya da eşlerinin hayatlarını zindana çevirirler. Böylece mutlu olmalarını direkt engellerler.

LAMİA BÜYÜSÜ KİME YAPILIR?

Bu sihrin esas amacı; karşıdaki kişiyi mutsuz ve fena bir insan haline getirmektir. Bu sebeple lamia büyüsü her insana yapılabilir. Lamia büyüsü doğru ve eksiksiz yapılırsa büyülenen insanoğlunun hayatındaki her şey kötüye gider.

Lamia büyüsünde kimin yaşamı alt üst edilmek istenirse, o kişiye yönelik niyet edilir. Ve lamia büyüsü bir çok süre başarı ile sonuçlanmaktadır. Şimdiye kadar uygulanan en fena kara büyüler arasındadır. Lamia büyüsüyle, iş yaşamı da negatif yöne doğru çekilir. Kişinin kariyeri adeta elinden alınır. Aile bağları yavaş yavaş koparak büyük kayba uğrar.

LAMİA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Lamia büyüsü iyi mi yapılır sorusu oldukça dört gözle beklenen bir sorudur. Her ne kadar insanoğlu iyi büyüler yaptırmaya daha eğilimli olsa da fena niyetli kişilerin sayısı da küçümsenmeyecek kadar fazladır. Lamia büyüsü yapımında tüm detaylar ve aşamalar özenle uygulanmalıdır.

Lamia büyüsü şu şekilde yapılır:

Bu büyü için bazı kişisel eşyaların temini gereklidir. Devamlı kullandığı bir eşyasının olması daha büyük tesir sağlar. Bunlar; tarak, ayna, kalem, cüzdan ya da çanta olabilir.

Eşya temin edildikten sonrasında, üstü siyah bir örtü ile örtülmelidir.

Arkasından Latince ya da Armanica tılsımlı sözler söylenir. Bu tılsımlı sözler medyum hoca tarafınca kişiye hususi hazırlanmış olur.

Tılsımlı sözler okunduktan sonrasında örtü ile sarılı olan eşya toprağa gömülmelidir. Çoğu zaman bu işlem için gece vakti yapılması tavsiye edilir.

Bu işlemlerin tamamlanmasıyla beraber lamia büyüsü tesirini ertesi sabah göstermeye başlayacaktır. Büyülenen kişinin yaşamı o günden sonrasında fena bir hale doğru ilerleyecektir.

Tüm bu adımların eksiksiz ve doğru tamamlanması önemlidir. Bu sebeple muhakkak lamia büyüsüne hakim bir medyum hoca ile çalışılmalıdır.

LAMİA BÜYÜSÜ ETKİLERİ

Lamia büyüsü meydana getirilen kişiler evlilerse kısa süre içinde boşanırlar

Bu büyü bir çifte yönelik yapılmışsa, ilişkileri kısa zamanda fazlaca fena bir yola girer ve ayrılmaları gerçekleşir.

Sihrin tesirinde olan şahıs, zaman içinde benliğini kaybeder. Bu sebeple çevresindeki herkesi de hızlıca kaybetmeye adım atar.

Büyülenen şahıs ansızın şiddete eğilimli ve saldırgan bir kimliğe bürünür.

Ruhsal olarak sürekli depresif ve gerilmiş bir ruh hali içine girer.

İnsanların sırrını birbirine anlatarak hem kendine hem başkalarına zarar verir.

Lamia büyüsü meydana getirilen şahıs, etik yönden karakter bozulması yaşar. Hal ve hareketleri çirkinleşir.

Lamia büyüsü yapılmış kişiler, içlerindeki çirkin ve huzursuz hisse tahammül etmekte zorlanırlar. Bu sebeple devamlı öfkelerini başkalarından çıkarmaya çalışırlar.

Sık sık hiddet nöbetleri ve sinir krizleri yaşanır.

Lamia büyüsü oldukça süratli tesir eden ve etki aralığı yüksek bir büyüdür. Bir tek bir kişiye değil, çevredeki kişilere de büyük zararlar verir. Bu sebeple bu büyüyü yapmadan ilkin dikkatli karar vermek gerekir.

Ayrılan eşe ya da sevgiliye yapılırsa; o şahıs tekrar kimseyi sevmesi imkansız. Hem de kimse tarafınca sevilemez.

Lamia büyüsü bozmak oldukça zor olsa gerek. Lamia büyüsünün bozumu esnasında birçok duadan ve sureden destek alınır. Bu sihrin bozumu, yapılmasından kat kat daha zor olsa gerek. Lamia büyüsünü bozmak kendi kendine denenmemelidir. İlim irfan sahibi ve nefesi güçlü bir hoca tarafınca bozma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Unlumedyum.com tarafınca tüm büyü bozma işlemleri ilim irfan sahibi medyum hocamız tarafınca gerçekleşir. Türkiye’nin en güvenilir ve en meşhur medyum hocasına sitemiz üstünden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın