Kurşun Büyüsü

Büyüler oldukça eski çağlardan bu yana uygulanabilen dinsel tören işlemlerdir. Büyü uygulamalarının bir bir çok art niyetli kişiler tarafınca fenalık yapmak için uygulansa da bu dinsel tören ve tılsım uygulamalarını iyi düşüncelerle uygulayanlarda vardır.

Kurşun ritüelleri evlerde çoğu zaman bu uygulamada data sahibi hanımlar tarafınca kurşun eritme, kurşun döktürme şeklinde uygulanmaktadır. Kurşun döktürmenin yanı sıra art niyetli kişiler tarafınca kurşun büyüleri de yapılabiliyor.

Kurşun büyüleri adından da anlaşılabileceği şeklinde kurşun madeninden yapılıyor. Bu madene cinlerin ve bazı doğaüstü varlıkların ilgisinin oluşu kurşun büyüsünün doğmasına etkili olmuştur. Bu büyü oldukça etkili ve kısa zamanda tutması olası olan büyülerdendir.

Kurşun Büyüsü Ne Vakit Tesirini Göstermeye Adım atar?

Kurşun büyüleri uygulanan kişide olan tesiri kişiye bakılırsa farklılık izah edebilir. Kimi kişilerde tesiri kısa zamanda görülebiliyorken, kimi kişilerde birazcık süre alabiliyor. Bu sihrin tesirinin daha süratli görülmesini isteyen kişilerin birkaç kez bu büyü uygulamasını yaptırdıklarını söyleyebiliriz.

Her dinsel tören çalışmasında olduğu şeklinde bu büyü türünde de detaylar atlanmadan uygulamak yerinde olacaktır. Aksi taktirde bu büyü tesirini göstermeyebilir.

Bu büyü kişileri birbirinden ayırmak için yapıldığı şeklinde bununla beraber evliliklerdeki sorunların bitmesi ve evlilik bağını güçlendirmek için de yapılır. Dolayısıyla alanında başarı göstermiş, ustalaşmış bir medyumdan destek alınarak uygulanması sıhhatli netice alınmasını sağlar.

Kurşun büyüleri kişilerin yıldız yüksekliği ya da düşüklüğü şeklinde durumları da düşünüldüğünde tesirini göstermesi değişik zamanlar alabilir. Her ne kadar 15 gün içinde tesirini gösterse de kimi süre bu tesir 1 ayı bulabiliyor. Senelerce küs kalınmış dahi olsa kişiler içinde 1 ayda pozitif tesirini gösterecektir.

Pin
Kurşun Büyüsü

Kurşun Büyüsü Emareleri

Kurşun büyüsü uygulanan şahıs çoğu zaman kurşun madeninin vermiş olduğu etkiyle kusabilir.

Ek olarak bu büyüye maruz kalan kişilerde:

  • Her vakası olağan karşılarlar, müdahale etmezler.
  • Şahıs içsel olarak huzursuzluk hisseder.
  • Bu kişiler içsel olarak mutlu hissetmezler.

Bu emareleri gösteren kişiye kurşun büyüsü yapılmış olabilir.

Kurşun Eritme Büyüsü Nedir?

Kurşun eritme büyüsü, kurşunun eritilmesi işlemiyle meydana getirilen son aşama etkili bir büyüdür. Kara büyü diye nitelendirdiğimiz büyü uygulamasıdır. Büyü uygulamasını alanında data ve edinim sahibi kişilere yaptırmakta yarar vardır. Bilgisizce meydana getirilen büyü uygulamaları kişilere yarardan ziyade zarar verebilir.

Kurşun eritme büyüsü ile kolaylıkla birbirini seven kişileri ayırmak mümkündür. Ek olarak bu büyü uygulamasıyla şahıs maddi güçlük içine girmesi sağlanabilir. Oldukça değişik amaçlara yönelik olarak kişilere bu büyü uygulanabiliyor.

İnsanoğlu oldukça eski çağlardan bu yana bu tür tılsım ve büyü uygulamalarına ilgi duymuştur. Sevdiklerini kendilerine bağlamak, seven kişileri ayırmak ve her türlü olumsuzluğu sevmedikleri kişilere uygulamak isteyen kişiler tarafınca tercih edilir.

Kurşun Büyüsü Kimlere Uygulanır?

Kurşun büyüsü sevdiğiyle birleşmek, evlenmek, sevilmiş olduğu kişiyi başkasından ayırmak, kayınvalidenin gözüne girmek için uygulanabiliyor. Tesiri kuvvetli bir büyüdür. Ustalaşmış medyumlardan destek alınmalıdır.

Kurşun Büyüsü Iyi mi Bozulur?

Kurşun büyüsü, oldukça eski zamanlardan bu yana uygulanan ve tesirini kısa sürede gösteren kuvvetli ve başarı göstermiş büyülerdendir. Kurşun büyüsü bozdurma işlemi kolay olmamaktadır. Bu sihrin etkisiz hale gelmesini isteyen ve üstünde sihrin tesirini taşıyan kişilerin başvurdukları medyumlar bir fazlaca fazladır.

Sihrin etkisiz hale gelmesi ve kişinin eski haline dönmesini istiyorsanız alanında başarı göstermiş ve deneyimli medyumlardan ustalaşmış destek almalısınız. Medyuma başvurduğunuz taktirde sizde olan sihrin zamanı ve tesiri değişik bir büyü yapılarak kaldırılacaktır. Şahıs bu durumda büyük bir ferahlama yaşar ve yaşamı süre içinde eski haline döner.

En Etkili Kendinden Soğutma Duası yazımızı ayrıca okuyabilirsiniz…

Yorum yapın