Kaşık Büyüsü Nedir

Kaşık büyüsü çoğu zaman iki kaşığı birbirine belli bir halde bağlayarak bir yere gömmek biçiminde uygulanıyor. Kaşık büyüleri süratli bir halde sonuçlar vermekte olan büyü gurupları içinde yer ediniyor. Kaşık büyüsü çoğu zaman iki tane tahta kaşık kullanılıp hazırlanıyor. Bu kaşıkların saplarına bireylerin isim detayları ve anne adları yazılıp uygulanıyor.

Çoğu zaman bu kaşıklar hazırlandıktan sonrasında derhal bir mezara gömülmesi isteniyor. Söz mevzusu olan bu kaşıklar toprağın altında kalmış olduğu vakitte bu iki insan birbirinden kopamıyor fakat bu meydana getirilen kaşık büyüsü ayırmak için yapılmışsa büyü yapılacak bireyler tekrar mutlu olamıyor ya da bir araya gelemiyor. Mühim olan husussa bu kaşıkların yönleri oluyor.

Kaşık Büyüsü Iyi mi Yapılır?

Kaşık büyüsü bir fazlaca ekonomiktir hem de da kolaydır. Bu büyüyü yapmayı isteyen kişilerin sayısı her gün artıyor. Büyüden başarıya ulaşmış sonuçlar alan da sihrin halk içinde yaygınlaşmasını sağlıyor. Kaşık büyüsü yapmak amacıyla iki değişik boyutlarda tahta kaşığa gerekseme duyuluyor. Bu kaşıkların evvelde kullanılmamış olmasına itina gösterilmesi gerekiyor.

Eğer meydana getiren kişinin amacı, meydana getirilen kişinin kendine aşık olması oluyorsa kaşıklar birbirlerine bakıyor olmalıdır. Eğer iki kişinin ayrılması amacıyla büyü yapılıyorsa kaşıkların yönleri birbirine ters şekilde ve averaj olarak 5 santimetre uzakta oluyor. Kaşıklar kişileri temsil ediyor. Üstlerine büyülenmek istenen kişilerin isim soyisim harflerinin yazılması gerekiyor. Kişilerin ayrılması adına kaşıklar iki ayrı şekilde saksıya gömülüyor. Eğer birinin aşık olmasını size istiyor ve istediğiniz için de büyüyü yapıyorsanız, kaşıkları aynı toprağa gömdüğünüzden güvenli olmalısınız.

Kaşık BüyüsüPin
Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Niçin Yapılır?

Kaşık büyüsü yapılmış sebepleri her insan için fazlaca değişik olabiliyor. Bu sihrin yapılmış çeşitleri fazlaca geniştir. Sihrin bu denli fazlaca tercih edilmesindeki bir sebep de budur. En etkili olan kaşık büyüsü:

  • İş hayatında yer edinen rakiplerin gücünün sonlandırılması,
  • Sevilmeyen bireye tinsel zarar verilmesi,
  • Platonik aşkların karşılıklı olan bir aşka dönüşmesi için,
  • Sevgililer içinde olan soğuklukların giderilmesi,

Kaşık büyüsü yapmadan derhal ilkin büyüyü meydana getiren kişinin niyetinin ne bulunduğunun fazlaca iyi şekilde belirtmesi gerekiyor. Mesela bu şahıs iki kişinin evliliğinin kurtulması adına büyüler yapıyorsa, “Evliliklerin kurtulması adına kaşık büyüsü yapmak için niyet ettim.” İfadesinin toplam 33 kez süresince yine edilmesi gerekiyor. Niyetin sesli bir halde dışarıdan yüksek sesle söylenmesi koşul oluyor.

Kaşık Büyüsü Yapıldığının Emareleri Nedir?

Kaşık büyüsü emareleri kendini derhal belli ediyor. Sadece ne var ki bu tip emareler büyü tesiri altında olan bireylerin çevresinde bulunanlar tarafınca anlaşılabiliyor. Bir çok kez kişinin kendi büyü yapıldığını anlayacak bir durumda olmuyor. Büyü altında olan kişi bazı sıhhat sorunları yaşayabilir. Sıhhat sorunlarının boyutları kişinin ne denli kuvvetli bir büyü tesiri olduğuna gore değişimler gösteriyor.

Kaşık Büyüsü Ne Vakit Tesir Ediyor?

Bu kaşık büyüsünün tesir etmesi amacıyla geçen süre büyü türüne uygun olarak farklılık gösteriyor. Kaşık büyüsüyle pişman ettirme aşaması en süratli tesir etmekte olan büyü türleri içinde yer ediniyor. Bu büyü, meydana getiren kişinin uyanıp uyanması ile birlikte harekete geçiyor. Yapımı öteki tüm büyülere gore fazlaca daha zor oluyor. Tesiri fazlaca kısa sürdüğünden yine edilmesi gerekiyor.

Kaşık büyüsü aşık edilme amacıyla yapılıyorsa averaj olarak otuz gün içinde büyüden rahatça faydalanabiliyorsunuz. Amacınız iki kişinin arasının bozulması ise büyü on günde tesir ediyor. Bu süre dahilinde büyü ritüellerinin yine edilmesi koşul oluyor. Etkili kaşık büyü türlerinden önde gelen kaşık yardımıyla bağlama büyüsü adına averaj on beş güne de gerekseme duyuluyor.

Yorum yapın