Kara Büyüler

Büyüler iki gruba ayrılmaktadır. Birincisi iyi niyet içeren büyüler ikincisi ise fena niyet içeren büyülerdir. Fena niyet içeren büyülerin tamamı kara büyü olarak nitelendirilmektedir. Bu yüzden amacı ayırmak, bereketi kaçırmak, nefret ettirmek ve üzmek olan büyüler, kara büyüler kategorisinde yer alır.

Kara büyü yapmanın da yaptırmanın da tehlikesi bulunmaktadır. Bu yüzden kara büyü yaptırmak isteyen bireylerin oldukça iyi düşünüp karar vermeleri gerekir. Büyü ters tepki gösterdiği süre kişiye büyük zararlar verebilir. Bu tehlikenin bilincinde olarak kara büyü yaptırmaya karar vermelisiniz. Mümkün olmasıyla birlikte bu büyülerden uzak durmanız, ruh sağlığınız açısından son aşama önemlidir.

Kara Büyü Nedir?

Adından da anlaşıldığı benzer biçimde fena bir amaç için meydana getirilen büyüler ”kara büyüler” olarak bilinmektedir. Kara büyülerde fena niyetli olan iblis ve cinlerden yardım alınmaktadır. Bu yüzden bayağı fazla çekince arz ederler. Karanlık güçlerin yer almış olduğu bu büyüler, kesinlikle iyi bir amaç için yapılmazlar.

Kara büyülerin varlığı, Orta Çağ’dan bu yana bilinmektedir. Kökeni oldukça eski olan bu büyüler, günümüzde de varlığını devam ettirmektedirler. Kara büyüler, büyü meydana getirilen bireyde büyük sıkıntılara niçin olur. Kara büyü meydana getirilen şahıs, zihnini denetim altında tutamaz ve ne yaptığının bilincinde olmaz.

Kara BüyülerPin
Kara Büyüler

Kara Büyü Hangi Amaçlarla Yapılır?

Kara büyüler, değişik amaçlar doğrultusunda yapılmaktadırlar.

Bu amaçlardan bazıları ise şunlardır:

 • Birbirini seven iki insanı ayırma amacıyla
 • Eşleri ayırma amacıyla
 • İki kişinin arasını bozma amacıyla
 • Birinin kısmetini kapama amacıyla
 • Bereketin bozulması amacıyla

Bu amaçlara ulaşmak için meydana getirilen büyülerin hepsi, kara büyüler kapsamında yer almıştır. Kara büyülerin amacı fenalık olduğundan dolayı, iyi niyetli bir kara sihrin yapılması imkansızdır. Kara büyü meydana getirilen bireylerde kesinlikle bazı emareler meydana gelir. Bu emareler, büyü meydana getirilen şahıs tarafınca fark edilemez. Sadece dışarıdan bakıldığında kara büyü emareleri oldukça açık bir halde belli olur. Kara büyüler, kesinlikle tutan ve bozulması zorluk derecesi yüksek bir büyüdür.

Kara Büyü Çeşitleri Nedir?

Birçok kara büyü çeşitleri bulunmaktadır. Sihrin yapılış amacına gore bu çeşitlilik artmaktadır. Sadece yaygın olarak malum kara büyü çeşitleri şunlardır:

 • Nohut büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Yaprak büyüsü
 • Domuz yağı büyüsü
 • Kemik büyüsü
 • Balçık büyüsü

Bu kara büyü çeşitleri, en yaygın kara büyüler olarak bilinmektedir. Bu büyülerin her biri son aşama tehlikeli ve zararlıdır. Kara büyülerde bireyler tamamen büyü etkisine girer. Büyü yapıldıktan sonrasında fert artık sihrin kontrolünde hareket eder. Büyü ne amaçla yapıldıysa ona uygun hareketler sergilemeye adım atar. Kara büyüler, insan sağlığına da zarar vermektedir. Ferdin kendi başına kara büyüden kurtulması ise imkansızdır. Bunun için kesinlikle medyum hocadan yardım alınması gerekir. Aksi halde büyü, bireyden kendiliğinden ayrılmaz.

Kara Büyüyü Kim Yapar?

Tüm büyü çeşitlerinde olduğu benzer biçimde kara büyülerde de bazı yapım aşamaları bulunmaktadır. Kara büyüyü, her medyum yapması imkansız. Bu büyüyü yapmak büyük bir deneyim ve informasyon gerektirir. Bazı insanoğlu internetten yaptıkları araştırmalarla evde kendi başlarına kara büyü hayata geçirmeye çalışırlar. Kara büyüde cinler ve iblisler bulunmaktadır. Bilinçsiz bir halde bu büyüyü hayata geçirmeye çalıştığınızda iblis ve cinlere maruz kalabilirsiniz.

Bu durum ise insan psikolojisini alt üst eder. Kara büyüyü bir tek işinin ehli olan medyum hocalar yapabilmektedir. Bu yüzden de kara büyü için medyum hocaya gitmeniz şarttır. Kara büyüyü kendi başınıza yapmanız imkansızdır. Bunun için büyü hayata geçirmeye uğraşıp kendinizi tehlikeye atmayın. Bundan dolayı büyülerin ters tepme ihtimalleri de bulunmaktadır.

 

Yorum yapın