İkna Etme Büyüsü

Ak büyüler içinde yerini alan ikna etme büyüsü kalbi temiz olan insanlara son aşama pozitif yönde sonuçlar veriyor. Bu büyüyü yaptıracak olan kişinin kalbindeki fena düşünceleri terk etmesi gerekiyor. Ek olarak ikna etme büyüsü, fena amaçlar için kesinlikle kullanılamaz.

Sihrin kullanım alanı genel olarak evlilik yönünde oluyor. Evliliğe ikna ettirmek istenilen kişilere ikna etme büyüsü uygulanıyor. Ayıraca ailenin de evliliğe pozitif yönde bakması için bu büyüye gereksinim duyuluyor.

Uzman medyumlar tarafınca meydana getirilen ikna etme büyüsü, en kısa sürede tesirini gösteriyor. Büyüyü yaptıran kişilerin kesinlikle kalplerinde fena bir fikir olmaması gerekiyor. Mesela cinsel ilişkiye ikna etmek amaçlı büyüyü kullanacak olan kişilere, kesinlikle cevap verilmez.

İkna Büyüsü Çeşitleri

İkna büyüsünün belli başlı çeşitleri vardır ve kişilerin isteğine nazaran bu çeşitlerden bir tek bir tane yapılır. İkna büyüsünün çeşitleri, insanların ihtiyacına nazaran ortaya atılmıştır. İnsanların ihtiyacına nazaran bu büyülerin çeşitleri kullanılıyor.

İkna etme büyüsü çeşitleri şöyledir;

  • Sevgili-Nişanlı evliliğe ikna etme büyüsü.
  • Aileyi evliliğe ikna etme büyüsü.
  • Kişileri bir mevzuda ikna etme büyüsü.

Görüldüğü suretiyle ikna etme büyüsünün üç tane çeşidi vardır. Bu çeşitler, insanların ihtiyacına nazaran kullanılıyor. Mesela evlilik mevzusunda ailesini ikna etmek isteyen birisi, ‘Aileyi evliliğe ikna etme büyüsü’ yaptırabilir.

İkna Etme Büyüsü Yapılışı

Birbirini seven iki şahıs, evlilik mevzusunda ailelerini ikna edemiyorlarsa, ikna etme büyüsünü güvenilir bir halde kullanabilirler. Evlilikten korkan öteki taraf içinde evliliğe ikna etme büyüsü itinayla yapılabilir.

Bu büyü, ak büyüler içinde içeriyor ve kişilerin evliliğe daha süratli bir halde adım atmasını sağlıyor. İkna etme büyüsünün yapılışında çeşitli Esma’lar kullanılıyor. Ek olarak çeşitli sure ve kuran ayetleri de büyü yapılırken kullanılıyor.

İkna etme büyüsünü yaptıracak olan kişilerin, bu alanda kati informasyon sahibi olan medyumlara gitmeleri gerekiyor. Büyü yapılırken, çeşitli dualar okunması mümkün ve bu duaları bir tek alanında uzman olan medyumlar bilebilir.

İkna etme büyüsü yapılırken çeşitli fotoğraflar ve kişilere ilişkin olan bazı eşyalara gereksinim duyuluyor. Bu eşyalar ve fotoğraflar üstüne çeşitli dualar ve esmalar okunması mümkün. Daha sonrasında ise sihrin tesirinin göstermesi beklenir.

İkna Etme BüyüsüPin
İkna Etme Büyüsü

Sevgiliyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Son aşama güzel bir ilişkiye haiz bulunduğunu ve sevgilinizin de sizi oldukça sevdiğine eminseniz, sevgiliyi evliliğe ikna etme büyüsüyle süratli bir halde evliliğe adım atabilirsiniz. Sevgiliniz yada nişanlınız evliliğe karşı soğuk davranıyor ve devamlı olarak nikah tarihlerini erteliyorsa, ‘Evliliğe ikna etme büyüsü’ yaptırılabilir.

Sevgiliyi evliliğe ikna etme büyüsü yardımıyla, sevgiliniz evliliğe karşı son aşama sıcak yaklaşacak ve evlenmek için gün sayacak. Büyü içinde kullanılan dualar ve esmalar, en kısa sürede tesirini göstererek sevgilinizi evliliğe doğru yönlendirecektir.

Ek olarak bu büyüyü, evliliğe sıcak bakmayan kendi aileniz yada sevgilinizin ailesine de yaptırabilirsiniz. Bu sayede onlarda evliliğe sıcak bakacak ve sizin evlenmenizi sağlayacaklardır.

Aileyi Evliliğe İkna Etme

Ailesini yada sevgilisinin ailesini evliliğe ikna etmek isteyen kişiler, ‘Aileyi evliliğe ikna etme büyüsü’ yaptırabilirler. Bu büyü yardımıyla tüm aileler, kişilerin evlenmesi için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

Ailelerden ayrılık isteyen ve sizin ilişkinizi bozmaya çalışan kişiler içinde bu büyü tercih edilir. Bu büyü yardımıyla ailelerde kim sizin ilişkinize karşı çıkıyorsa, artık bu tutumundan vazgeçecektir.

Aileyi evliliğe ikna etme büyüsü yapılırken, çeşitli malzemelere gereksinim vardır. Bunların en başlangıcında kişilere ilişkin fotoğraflar geliyor. Ek olarak saç, tırnak ve giyilen giysilerde aileyi ikna etme büyüsü yapılışında kullanılan malzemelerdir.

Yorum yapın