İğne Büyüsü Nedir?

Büyülerin en büyüğü olarak adından söz ettiren iğne büyüsü, insanların aklına genel olarak iğne büyüsü nedir? Sorusunun gelmesini sağlıyor. Günümüzde birçok medyum tarafınca meydana getirilen ve en etkili büyülerden birisi olan iğne büyüsü, insanların son aşama memnun kalmasını sağlıyor.

İğne büyüsü, genel olarak ak büyüler içinde içeriyor ve kara büyüler benzer biçimde kesinlikle fena etkisinde bırakır bırakmıyor. İğne büyüsü yardımıyla insanoğlu mutlu bir yaşam sürüyor ve istediklerine kısa süre içinde erişim sağlıyor.

İranlı büyücüler tarafınca öğretilen iğne büyüsü, aşk büyüleri sınıfında içeriyor. Dolayısıyla aşık etme ritüelleri için kullanılıyor. İğne büyüsü, oldukça kolay bir şekilden meydana getirilen en etkili aşk büyülerindendir.

İğne Büyüsü Malzemeleri

Aşk büyülerinin en etkilisi olarak malum iğne büyüsü, Fars büyücülerinin devamlı olarak yapmış olduğu büyülerdendir. İstenilen bir kişinin kısa sürede aşık edilmesini elde eden iğne büyüsü, kolay bulunan malzemelere haizdir. İğne büyüsü yapılırken bu malzemelerin eksiksiz bir halde temin edilmesi gerekiyor.

İğne büyüsü yapımında kullanılan malzemeler şu şekildedir;

 • Büyü yaptıran ve yapılacak olan kişinin adları, doğum tarihleri ve fotoğrafları.
 • İki tane iğne.
 • İki tane kırmızı ip.

Bu malzemelerin temini yapıldıktan derhal sonrasında sihrin yapılışına başlanır. Büyü, son aşama kısa sürede yapılır ve kısa sürede tesirini göstermeye adım atar. Kişilerin doğum tarihlerinin son aşama doğru olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Sihrin derhal tesirini gösterebilmesi adına kişisel bilgilerin doğru verilmesi gerekiyor.

İğne Büyüsü Nedir?Pin
İğne Büyüsü Nedir?

İğne Büyüsü Yapılışı

İğne büyüsü için lüzumlu olan malzemeler temin edildikten sonrasında sihrin yapım aşamasına geçilir. Büyü yapılırken kullanılacak olan malzemelerin eksiksiz ve bilgilerin doğru bir halde verilmesi gerekiyor.

Sihrin maddeler halinde yapılışı şu şekildedir;

 • Safran mürekkebi ve bambudan tasarlanmış kalem alınır.
 • Kişilerin fotoğrafları üstüne, kişisel detayları yazılır.
 • İğneler, kişilerin fotoğraflarına takılır.
 • İki fotoğraf iple birleştirilir.
 • İpe 6 tane düğüm atılır.
 • Sonrasında fotoğraflara 27 kez tılsımlı söz söylenir.
 • Fotoğraflar, yanan mumla yakılır.
 • Küller bir suyun içine atılır.
 • Sonrasında bu su; dere, deniz, öl benzer biçimde bölgelere atılır.

Bu maddeler uygulandıktan sonrasında geriye kalan iğneler devreye sokulur. Fotoğraflar ile beraber yanan ve rengi kararan iğneler, aşık edilmek istenilen kişinin giysilerine takılır. Bu iğneler, büyüyü yaptıran kişinin giysilerine de takılabilir. Sadece bu giysiler ile aşık edilmek istenilen kişinin yanına gidilmesi gerekiyor. Bu işlemler uygulandıktan sonrasında büyü tamamlanmış olacaktır.

İğne Büyüsü Tesir Süresi

İğne büyüsünün tesir süresi son aşama kısadır ve derhal tesirini göstermeye adım atar. Sihrin dikkatli bir halde yapılması ve uygulamaya konulması gerekiyor. Eğer bir yerde yanlış yapılırsa büyü tesirini göstermeyecektir. Muntazam bir halde büyüyü meydana getiren kişiler 6 gün süresince beklemek zorundadır. 6 gün bekleme bittikten sonrasında aşık edilmek istenilen kişinin yanına gidilir. Bu kişinin davranışlarının değişmiş olduğu ve kişiye karşı bağlanmaya başladığı hissedilir.

İğne Büyüsü Tesiri Nedir?

İğne büyüsü son aşama etkili bir büyüdür. Bu büyüye maruz kalan kişiler, asla sevmedikleri bir insana dahi ilgi duymaya başlarlar. İğne büyüsü tesiri altına giren şahıs, büyüyü yaptıran kişiye karşı duygusal hisler beslemeye adım atar. Hem de fizyolojik olarak büyü yaptıran kişiyi isteyecektir.

İğne Büyüsü Bozulur Mu?

İğne büyüsü ak büyüler içinde yerini aldığından dolayı oldukça süratli bir halde bozulabilir. Sadece bu büyü bozulurken uzmanlara danışılması ve yardım talep edilmesi gerekiyor.

İğne büyüsünü bozdurmak isteyen kişiler, bu mevzuda uzmanlaşmış olan medyumlardan destek alarak, sihrin bozulmasını ve dönem dışı kalmasını sağlayabilirler.

Yorum yapın